320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Aasta geenius ja jobu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Aasta geenius ja jobu\'

    Algselt postitas Mr. Piggy


    Ega siin suurt mõelda pole jah:
    geenius: Rüütli - hetkel tõenäoliselt parim eesti soost treener
    jobu: tv3 - teadagi mille eest, sellise võtte peale ikka peab kohe tulema
    kusjuures saateke nimega Koosolek,millele parema eetriaja saamise pärast CL mängude otseülekannetest loobuti, pannakse üldse kinni,kuna ei tonud piisavalt vaatajaid!

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Aasta geenius ja jobu\'

      Geeniused - 1) Meie 1000 kes elasime kaasa koondisele Lätis - midagi täiesti uut ja positiivset meie jalgpalli-fänluse ajaloos
      2) Rüütli koos Levadia\'ga - polnud just hea vaadata Flora hävimist, kuid samas toob see loodetavasti kaasa koduse liiga tugevnemise pikemas perspektiivis

      Jobu/läbikukkuja/jne - 1) Ka minusilmis läheks tiitel Pohlakule - austan teda ja ta tegusi meie jalgpalli kultuuri heaks, kuid tema \"stiil\" lahkuvate treeneritega suhteid lõhkuda ei jäta just head maiku Eesti jalgpallile, olgugi et - it takes two to tango!

      2) TV3 - krt, kunagi sai sealt isegi Premier League vaadatud (kui ma ei eksi nüüd) ja enam ei näe CL\'gi otse?! Mis toimub!!?? Ei taha kohe kuidagi uskuda, et rahvas mängude ajal tv ette ei satu, samuti ei usu ma, et nätieks saatel koosolek oleks suurem vaatajaskond kui CL\'i mängudel oleks/oli. Kunagi sai ka mingi uurimustöö TV3\'e kohta tehtud ja nende andmete järgi, mis minu kätte sattusid, oli küll CL\'i mängudel üpriski suur publikum.

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Aasta geenius ja jobu\'

        Algselt postitas Neth

        2) TV3 - krt, kunagi sai sealt isegi Premier League vaadatud (kui ma ei eksi nüüd) ja enam ei näe CL\'gi otse?! Mis toimub!!?? Ei taha kohe kuidagi uskuda, et rahvas mängude ajal tv ette ei satu, samuti ei usu ma, et nätieks saatel koosolek oleks suurem vaatajaskond kui CL\'i mängudel oleks/oli. Kunagi sai ka mingi uurimustöö TV3\'e kohta tehtud ja nende andmete järgi, mis minu kätte sattusid, oli küll CL\'i mängudel üpriski suur publikum.
        Premier League mänge näitas ikkagi TV1, vähemalt minu mäletamist mööda.
        https://r-cold.blogabet.com/

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Aasta geenius ja jobu\'

          Algselt postitas Red Devil


          Algselt postitas Neth

          2) TV3 - krt, kunagi sai sealt isegi Premier League vaadatud (kui ma ei eksi nüüd) ja enam ei näe CL\'gi otse?! Mis toimub!!?? Ei taha kohe kuidagi uskuda, et rahvas mängude ajal tv ette ei satu, samuti ei usu ma, et nätieks saatel koosolek oleks suurem vaatajaskond kui CL\'i mängudel oleks/oli. Kunagi sai ka mingi uurimustöö TV3\'e kohta tehtud ja nende andmete järgi, mis minu kätte sattusid, oli küll CL\'i mängudel üpriski suur publikum.
          Premier League mänge näitas ikkagi TV1, vähemalt minu mäletamist mööda.
          minu mäletamist mööda Kanal2.
          RummaBastards!

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Aasta geenius ja jobu\'

            Mõlemad kanalid näitasid. Esmalt Kanal 2 ja seejärel TV 1 . Minu mäletamist mööda.

            Mitte otse teemasse, aga seoses eestlaste tormilise minekuga Venemaa meistriliigasse võiks sealtki mõnest tippmängust laivi ju hakata tegema. Auditooriumit peaks olema, sest kohalike venelastele on ka asi vast meeltmööda.

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Aasta geenius ja jobu\'

              Algselt postitas Jux


              Mõlemad kanalid näitasid. Esmalt Kanal 2 ja seejärel TV 1 . Minu mäletamist mööda.

              Mitte otse teemasse, aga seoses eestlaste tormilise minekuga Venemaa meistriliigasse võiks sealtki mõnest tippmängust laivi ju hakata tegema. Auditooriumit peaks olema, sest kohalike venelastele on ka asi vast meeltmööda.
              pervõi baltiiski kanal ja veel mõned meil läbi kaabel tv tulevate kanalite näitavad venemaa mv,seega kohalike venelaste hulgast kindlasti vaatajaid ei leiaks kui mõni eesti kanal mänge näitama hakkaks.Ja kes vene keelt jagavad need vaevalt eesti kommentaatorite leinakõnet viitsivad kuulata vaid valivad ikka kompetentsed vene kommentaatorid
              hui stanga:P
              INTER ARMA CARITAS

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Aasta geenius ja jobu\'

                Pervõi Baltiskii nüüd küll ei näita, minu teada oli eelmisel aastal RTR Planeta pealt laupäeviti 1 mäng laivis. Aga sellest ju ei piisa! Šinniku ja Torpedo mänge näidatakse võrreldes Loko või CSKA omadega ikka suht harva ju.

                Enivei, tegemist lihtsalt lennuka ideega.

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Aasta geenius ja jobu\'

                  jep my mistake
                  planeta ikka jah
                  mul neid vene kanaleid terve berze täis tuleb sisse,katsu sa miskit meelde jätta.
                  Kusjuures päris mitu korda sattusin mingile vuti saatele peale kus näidati kõikide mängude tulemusi,väravaid,intervjuusid jne
                  Aga mis kanalilt seda ei tea
                  INTER ARMA CARITAS

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Aasta geenius ja jobu\'

                    Kas teil kellelgi ühtegi teist kanalit kodus ei näita peale eesti omade, mina näiteks ei vaadanud tv3-st CL-i isegi siis kui nad veel mänge otse näitasid, kuna tavaliselt valiti näitamiseks mõni vooru igavamatest mängudest. Mina olen alati vaadanud seda mängu mis mulle endale kõige huvitavam tundub sõltumata kanalist. (Viasat Sport 2, 3, Sat 1, Nelonen). Õigel jalgpallihuvilisel ei ole ju kommentaari vaja, ta näeb ise mis väljakul toimub.

                    Geenius: Marko Kristal (oskas õigel ajal lõpetada)
                    Jobu: Perekond Pohlaku tüli (samas ei ole ma kindel kui palju sel on seost jalgpalliga)


                    Algselt postitas Mr. Piggy


                    Ega siin suurt mõelda pole jah:
                    geenius: Rüütli - hetkel tõenäoliselt parim eesti soost treener
                    jobu: tv3 - teadagi mille eest, sellise võtte peale ikka peab kohe tulema
                    http://www.jalgpallihaigla.ee/jk_jalgpallihaigla.htm

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Aasta geenius ja jobu\'

                      Algselt postitas Neth

                      Geeniused - 1) Meie 1000
                      Kuigi Riias käisin, siis geeniuseks, siiski end pidada ei julge.
                      Nii, et äkki võtad ühe numbri vähemaks..

                      ehk siis üsna tobe oleks fännide poolt ennast geeniuseks hääletada.
                      Muus osas olen Riia jutuga nõus.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Aasta geenius ja jobu\'

                        Algselt postitas runno


                        Algselt postitas Neth

                        Geeniused - 1) Meie 1000
                        Kuigi Riias käisin, siis geeniuseks, siiski end pidada ei julge.
                        Nii, et äkki võtad ühe numbri vähemaks..

                        ehk siis üsna tobe oleks fännide poolt ennast geeniuseks hääletada.
                        Muus osas olen Riia jutuga nõus.
                        Tobe? miks? Kes see ikka paremini oskab su tegu hinnata kui mitte sina ise?
                        Ära nüüd asjast valesti aru saa - ei ole ma ei suur egoist ega ka enesekiitja, pigem arvan, et üheskoos loodi pretsedent Eesti jalgpalli-fänluse ajaloos ning seda tuleks tunnustada ja nagu eelpool mainitud sai, siis kes paremini oskaks seda teha kui mitte me ise!

                        Selline on vähemalt minu arvamus, tundke end vabalt sellele vastuvaidlemisel - mind see ei häiri ega ei muuda ka minu arvamust. Kell palju ning korra sai juba pea padjale suunatud ja kui midagi segaseks jäi, siis vabandan seda unise peaga.

                        Ahjaa, usun et selle eestlaste arvu kohta Riias võib korrektuure teha nii või naa, antud number sai võetud kuna tegu on ilusa ja sümboolse arvuga ning loomulikult ikka ka sellepärast, et u. niipalju meid seal ka oli.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Aasta geenius ja jobu\'

                          Algselt postitas Neth
                          pigem arvan, et üheskoos loodi pretsedent Eesti jalgpalli-fänluse ajaloos
                          Mis pretsedent seal siis loodi?
                          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Aasta geenius ja jobu\'

                            Algselt postitas Martin


                            Algselt postitas Neth
                            pigem arvan, et üheskoos loodi pretsedent Eesti jalgpalli-fänluse ajaloos
                            Mis pretsedent seal siis loodi?
                            Minu silmis oli see esimene kord, kui Eesti koondisel oli võõrsil tõsiseltvõetav (seda siis arvu poolest) toetajaskond kaasas.

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Aasta geenius ja jobu\'

                              Algselt postitas Neth

                              Minu silmis oli see esimene kord, kui Eesti koondisel oli võõrsil tõsiseltvõetav (seda siis arvu poolest) toetajaskond kaasas.
                              Sedand küll, aga tegemist oli siiski mitmete faktorite kokkulangemise, mitte fännidepoolse suure eneseületamisega...

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Aasta geenius ja jobu\'

                                Hea jalgpallisõber,

                                oled oodatud jalgpallihooaja avalöögile laupäeval 15. jaanuaril Hiiu
                                Pubisse(http://www.hiiupubi.ee, Pärnu mnt. 325, 6 525 290,
                                hiiupubi@hot.ee)

                                Sissepääs TASUTA!

                                Mis toimub?
                                14.30 algusega saab telekast kaeda marulist LIVERPOOLi - MANCHESTER UNITEDi
                                vahelist mängu

                                Ca 18.00 kuulutatakse välja 2004. aasta Eesti jalgpalligeenius 2004 ja Eesti
                                jalgpallijobu 2004!

                                Eesti Jalgpalligeenius 2004 kandidaadid (tähestiku järjekorras perenime
                                järgi):
                                - Indrek Kannik
                                - Raio Piiroja
                                - Taavi Rähn
                                - Tarmo Rüütli
                                - Ingemar Teever

                                Eesti Jalgpallijobu 2004 kandidaadid (tähestiku järjekorras):
                                - Konstantin Nahk
                                - Arno Pijpers
                                - Aivar Pohlak
                                - Edgar Savisaar
                                - TV3 (juhatus)

                                NB! Eesti Jalgpalligeenius 2004 ja Eesti Jalgpallijobu 2004 kutsutakse
                                kohale.

                                19.10 BOLTON - ARSENAL

                                22.00 paiku alustab esinemist meeleolutekitaja ja Pärnu elav legend \"50 %
                                the Belka\" unplugged-programmiga.

                                Hiiu pubi on Jalgpallihaigla uus ametlik koostööpartner, mistõttu
                                liikmekaardiga saab kogu menüüst 15% alla! Kohapeal sõlmitakse ka vastav
                                leping
                                Hiiu Pubi ja JPH vahel.

                                Jalgpallihaigla
                                www.jalgpallihaigla.ee
                                jalgpallihaigla@jalgpallihaigla.ee

                                PS. Uutele liikmetele ja liikmekandidaatidele: kohapeal saadaval täitmiseks
                                ankeedid ning kätte saab liikmekaardid.
                                Jalgpallihaigla juhatuse liige

                                Kommentaar

                                Working...
                                X