320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Aasta geenius ja jobu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Corinthian Vaata postitust
    Jalgpalli Jobu 2007 on selgunud - Andres Vaher (SL Õhtulehest)
    jah..toetan
    "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
    www.facebook.com/jkkalju

    Kommentaar


      Algselt postitas Corinthian Vaata postitust
      Jalgpalli Jobu 2007 on selgunud - Andres Vaher (SL Õhtulehest)
      3 häält

      Kommentaar


        Ah olge nüüd. Vaher käib rohkematel liigamängudel kui enamik teist ja kajastab kodumaist vutti Eesti suurimas väljaandes ilmselt paremini kui keegi teine.

        Eks õhtulehe arvamuslood peavadki üsna teravad ja provotseerivad olema. Ja mitte et ma tema arvamusega nõus oleks olnud, aga selle ühe kirjatüki pärast jobuks tembeldada... no kuulge

        Kommentaar


          Kas see jobuvärk mitte lõppema ei peaks? Inetu on ju...

          Kommentaar


            Kes see veel on?

            Mis ta tegi?
            slimm.ee

            Kommentaar


              Algselt postitas mazz Vaata postitust
              Ah olge nüüd. Vaher käib rohkematel liigamängudel kui enamik teist ja kajastab kodumaist vutti Eesti suurimas väljaandes ilmselt paremini kui keegi teine.

              Eks õhtulehe arvamuslood peavadki üsna teravad ja provotseerivad olema. Ja mitte et ma tema arvamusega nõus oleks olnud, aga selle ühe kirjatüki pärast jobuks tembeldada... no kuulge
              Võbolla tõesti, sai see "tiitel" liiga rutakalt ja emotsioonide pealt välja hõigatud aga kriitikat jagub mul küllaga, selle mehe aadressil. Nii subjektiivselt, kui see mees, ikka annab oma üllitisi kirjutada. Kas ajakirjandus ei peaks kajastama sündmusi võimalikult objektiivselt? Ja ma ei räägi selle mehe arvamuslugudest, kus ta võib kirjutada kõikke, mida sülg suhu toob, vaid niiöelda sündmuste kajastamisest.

              Küll see demokraatia on tore asi, igal ühel arvamusvabadus
              "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
              www.facebook.com/jkkalju

              Kommentaar


                Algselt postitas mazz Vaata postitust
                Eks õhtulehe arvamuslood peavadki üsna teravad ja provotseerivad olema. Ja mitte et ma tema arvamusega nõus oleks olnud, aga selle ühe kirjatüki pärast jobuks tembeldada... no kuulge
                Asi pole sugugi mitte ainult ühes kirjatükis. Talle võiks jalgpallijobu elutöö preemia anda lausa. Nii palju lollakaid artikleid on mees kirjutanud. Kasvõi see Zahovaiko oma tuleb eelmisest aastast meelde.

                Kommentaar


                  Hakkab pihta jälle, võiks selle jobutiitli ära unustada aga noh eks JH juhatus otsustab seda.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas manifest Vaata postitust
                    Võbolla tõesti, sai see "tiitel" liiga rutakalt ja emotsioonide pealt välja hõigatud aga kriitikat jagub mul küllaga, selle mehe aadressil. Nii subjektiivselt, kui see mees, ikka annab oma üllitisi kirjutada. Kas ajakirjandus ei peaks kajastama sündmusi võimalikult objektiivselt? Ja ma ei räägi selle mehe arvamuslugudest, kus ta võib kirjutada kõikke, mida sülg suhu toob, vaid niiöelda sündmuste kajastamisest.

                    Küll see demokraatia on tore asi, igal ühel arvamusvabadus
                    Too mõni hea näide. Mulle Vaheri kirjutised just seepärast meeldivadki, et ta kirjutab teravalt, kõõlub piiri peal, aga ei lähe kunagi üle piiri.

                    Algselt postitas lenc Vaata postitust
                    Asi pole sugugi mitte ainult ühes kirjatükis. Talle võiks jalgpallijobu elutöö preemia anda lausa. Nii palju lollakaid artikleid on mees kirjutanud. Kasvõi see Zahovaiko oma tuleb eelmisest aastast meelde.
                    Mis selles nii lolli siis oli sinu arvates? Teema? Kas ajakirjanik on loll, kui ta kirjutab teemast, mis inimesi huvitab?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas mazz Vaata postitust
                      Too mõni hea näide. Mulle Vaheri kirjutised just seepärast meeldivadki, et ta kirjutab teravalt, kõõlub piiri peal, aga ei lähe kunagi üle piiri.


                      Mis selles nii lolli siis oli sinu arvates? Teema? Kas ajakirjanik on loll, kui ta kirjutab teemast, mis inimesi huvitab?
                      sulle Vaheri kirjutised meeldivad, no tore. Mina aga jään oma seisukoha juurde. Mulle tunduvad paljud tema üllitised ebasümpaatsed. Tundub, et on veel teisigi, kes nii arvavad. Olen juba mõnda aega pidanud endale tõdema, et selle mehe kirjutised ei kannata kriitikat. Jah, on olnud ka päris tugevaid lugusid, kuid üldmulje on selline nagu ta on.
                      Usun, et konstruktiivne kriitika tuleb ainult kasuks
                      "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
                      www.facebook.com/jkkalju

                      Kommentaar


                        Algselt postitas manifest Vaata postitust
                        sulle Vaheri kirjutised meeldivad, no tore. Mina aga jään oma seisukoha juurde. Mulle tunduvad paljud tema üllitised ebasümpaatsed. Tundub, et on veel teisigi, kes nii arvavad. Olen juba mõnda aega pidanud endale tõdema, et selle mehe kirjutised ei kannata kriitikat. Jah, on olnud ka päris tugevaid lugusid, kuid üldmulje on selline nagu ta on.
                        Usun, et konstruktiivne kriitika tuleb ainult kasuks
                        Seda, mis Sa siin praegu kirjutad, ei saa kindlasti nimetada konstruktiivseks kriitikaks. Mida siis Vaher tegi - kirjutas terava artikli, avaldas oma arvamust. Kindlasti paljudele nii äärmuslik väljaütlemine ei meeldinud, aga see ongi ajakirjaniku töö, nurgas niisama vaikselt vingujaid on meil niigi kõik kohad täis (mitte et ma ise sellest massist palju erineks ) Ja kui nüüd jobudest rääkida, siis äkki peaks Aasta Jalgpallijobuks valima üldse need, kes üht vähestest jalgpalliajakirjanikest jobuks sõimavad?

                        Üldiselt nõustun Sen'iga, et see jalgpallijobu jama peaks ära lõppema.
                        Jube Tige Kala

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Miq Vaata postitust
                          Seda, mis Sa siin praegu kirjutad, ei saa kindlasti nimetada konstruktiivseks kriitikaks. Mida siis Vaher tegi - kirjutas terava artikli, avaldas oma arvamust. Kindlasti paljudele nii äärmuslik väljaütlemine ei meeldinud, aga see ongi ajakirjaniku töö, nurgas niisama vaikselt vingujaid on meil niigi kõik kohad täis (mitte et ma ise sellest massist palju erineks ) Ja kui nüüd jobudest rääkida, siis äkki peaks Aasta Jalgpallijobuks valima üldse need, kes üht vähestest jalgpalliajakirjanikest jobuks sõimavad?

                          Üldiselt nõustun Sen'iga, et see jalgpallijobu jama peaks ära lõppema.
                          See,et ta üks vähestest jalgpalliajakirjanikest, ei tähenda seda, et kõik tema kirjatükkid kohe manifestid on. Minu arvamus jääb samaks. On ka teisi, väga hästi kirjutavaid ajakirjanike.
                          Tegemist on minu subjektiivse arvamusega aga kellele sümpatiseerib-no palun.
                          "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
                          www.facebook.com/jkkalju

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Miq Vaata postitust
                            Üldiselt nõustun Sen'iga, et see jalgpallijobu jama peaks ära lõppema.
                            täiesti nõus, aga kas natuke hilja ei ole, kui süütu/süüdimatu Vaher on juba üle riigi pasundanud, et Levada on JJ ... mees, kelle klubi tuli taas kord meistriks ja võttis ka karika, millega teadupärast Levadia hea esinemine sellel hooajal ei piirdunud, kes praktiliselt ainsa ärimehena Eestis viitsib oma äri (millel ei pruugigi viimasel ajal nii hästi minna) kõrvalt panna nii suurtes hunnikutes raha jalgpalli arendamisse, seejuures vaatamata viimasele, ei ole mina teda küll vähemalt avalikkuse ees kuulnud pläkutamas, et oi-oi, küll mina ikka arendan Eesti jalgpalli. ja kui on valida, kas nö "mõelda jalgpalli tuleviku peale" ja sellega põhjendada/vabandada virelemist olevikus või siis näha ilusaid ja häid tulemusi kohe nüüd ja praegu, siis mina valin küll viimase. võib-olla on mu jutt tüütu, aga see asi on mul hingel ... ja Vaher on konkreetsel juhul jobu ... hakkaski kergem
                            kaks firmatorti, kast pepsit!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas urmar Vaata postitust
                              Kas see jobuvärk mitte lõppema ei peaks? Inetu on ju...

                              sitt, sülg, higi, pisarad
                              go go go !!!
                              minge Kingissepa praami peale

                              Kommentaar


                                krt, siin banaanivabariigis peabki inimesi lolluste eest premeerima. jobu tiitli valimine on väga tore. vaadakem seniseid "jobusid", nad on ikka asja eest saanud selle tiitli.
                                minge Kingissepa praami peale

                                Kommentaar

                                Working...
                                X