320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Aasta geenius ja jobu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas marabella666 Vaata postitust
    krt, siin banaanivabariigis peabki inimesi lolluste eest premeerima. jobu tiitli valimine on väga tore. vaadakem seniseid "jobusid", nad on ikka asja eest saanud selle tiitli.
    haha asja eest saanud tiitli?
    TV3 jalgpallijobuks valimine on küll üks rumalamaid ja idiootsemaid otsuseid,
    samuti Operi valimine oli suht häbiväärne tegu.
    Algselt postitas budulojus
    kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

    Kommentaar


      TV 3 on jalgpallijobu nr 1
      Oper keskerakondlasena nr 2

      Kui nüüd Levada saaks sel aastal, siis oleks jälle asja eest.
      minge Kingissepa praami peale

      Kommentaar


        Jalgpallihaigla liikmena pole ma küll ise kunagi hääletanud, ent TV3-e jobuks valimine oli vähemalt minu arvates õige tegu - kanalil on õigused näidata tipptasemel vutti, aga nad ei tee seda. Et nagu mismõttes?

        Kommentaar


          Algselt postitas 17 Vaata postitust
          Jalgpallihaigla liikmena pole ma küll ise kunagi hääletanud, ent TV3-e jobuks valimine oli vähemalt minu arvates õige tegu - kanalil on õigused näidata tipptasemel vutti, aga nad ei tee seda. Et nagu mismõttes?
          Väidavad ,et vaatajaid vähe.
          Sellepärast lõpetasid ka Meistrite liiga näitamise ära.

          Kommentaar


            Algselt postitas 17 Vaata postitust
            Jalgpallihaigla liikmena pole ma küll ise kunagi hääletanud, ent TV3-e jobuks valimine oli vähemalt minu arvates õige tegu - kanalil on õigused näidata tipptasemel vutti, aga nad ei tee seda. Et nagu mismõttes?
            Jalgpallifännid ei saa ikka nii egoistlikult mõelda. Milles on TV3 süüdi, kui rahvast eelistab mängufilme ja muid saateid tippjalgpallile? Tuleb välja, et ei tohigi hakata jalgpalli näitama, kui näitamise ära lõpetad oled ilge tropp ja paha. Pigem on jobu Kanal2, kes pole kohe üldse jalgpalli edastanud.
            Algselt postitas budulojus
            kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

            Kommentaar


              Arvestades tv3-le ja Operile tiitli andmise loogikat, lisaks juurde ka Vaheri JJ loogika, tuleks jooksval aastal jalgpallijobuks kuulutada Eesti rahvas. Rahvas, kes oli varmalt valmis staare vahtima, aga kodustele võistlustele kohale ei tulnud. Teete ehk ära, haigla? Et populariseeriks või mis?
              14. september 2006, Tallinn

              Kommentaar


                Algselt postitas marabella666 Vaata postitust
                TV 3 on jalgpallijobu nr 1
                Oper keskerakondlasena nr 2
                PM:
                Varasemad Eesti jalgpalligeeniused:
                2005 – Eestijalgpallikoondise peatreener Jelle Goes
                2004 – FC Levadia peatreener Tarmo Rüütli
                2003 – Eesti koondise ja Sunderlandi väravaht Mart Poom
                2002 – Eesti jalgpallikoondise ja FC Flora peatreener Arno Pijpers

                Varasemad Eesti jalgpallijobud:
                2005 – Kanniku-Pohlaku jalgpallisõda
                2004 – Telekanal TV3
                2003 – FC Levadia Tallinna endine peatreener Valeri Bondarenko
                2002 – Tallinna linnapea Edgar Savisaar

                Kui nüüd Levada saaks sel aastal, siis oleks jälle asja eest.
                mille eest täpsemalt? et Rüütli vabaks andis? või et A.Vaher teda slolehes niimoodi nimetas?
                GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                (Seinfeld, The Pitch)

                Kommentaar


                  Rüütli Rüütliks, aga Vassiljevi, Kotenko ja Purjega niimoodi käitumine on küll ülekaalukalt selle aasta kõige tobedam tegu. See jobutamine iseenesest on oma mõtte juba ammu kaotanud (kui seda üldse kunagi oli), eriti eelmise aasta Operi-nõmeduse järel - lihtsalt mingi seltskonna võimalus ennast välja elada. Aga kui keegi sellest muidugi mingi vaimlise erutuse saab, siis andku oma lõbuks minna, vaevalt see tiitel kedagi saajatest üldse eriti kotib...
                  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                  Kommentaar


                    Mikk Haavistu?

                    Kommentaar


                      Geeniuse poole peale pakuks Avo Sarapit - pigistas Kalevist antud hetke maksimumi välja ja seda oli tublisti rohkem kui keegi oodata oskas.
                      Keenjuse (ehk hüütud ka jobuks) tiitli annaks Andres Vaherile - selle "toreda" artikli pärast

                      P.S. Ei ole otseselt ühegi klubi fänn

                      Kommentaar


                        Mõneti ma isegi annaks Levada, kuid AINULT Vassiljevi,Kotenko ja Purje pärst. Rüütli saagaga ei tohiks siin olla miskit pistmist.

                        Kommentaar


                          Viggo Jensen - Jalgpalligeenius

                          Ma annaks Jalgpalligeeniuse tiitli rahuliku südamega Viggo Jensenile. Tee mis tahad, mulle see vana meeldis.

                          Ta kallal on nii palju nokitud ja mölisetud. Küll ei meeldinud kellegile see, et ta ütles välja, et meil on väike valik. Aga nii see ju on, ta ei öelnud midagi valesti. Aus vend. Küll ei meeldinud rahvale "romb" ja see, et ta ei kanna mängudel ülikonda jne.

                          Aga fakt on see, et tema juhtimisel saime me need vajalikud võidud ja head viigid.

                          Mulle meeldis see, et hoolimata lauskriitikast jäi ta põikpäiselt oma rombile truuks ja mis seal salata, usbekkide vastu oli mängupilt juba täita ok, loodi rohkelt väravavõimalusi.

                          Peamiseks argumendiks muidugi see, et Viggo juhtimisel saavutas koondis jälle väravaid ja ka võite. Jah tõsi, 2 neist olid võidud Andorra vastu aga sedasama Andorrat võitis Venemaa ainult 1:0. Nii, et polnud see niisama jalutuskäik midagi. Samas oli konkreetselt Viggo otsus ja teene see, et ta kutsus koondisse tagasi Zelinski, kes lõi otsustava võiduvärava. Ka Raio väravad Andorra ja Makedoonia vastu sündisid vähemal või rohkemal määral Viggo treeneritarkuse/vaistu tõttu, mis nägi ette keskkaitsja ründesse lülitamist. Lisaks oli mäng Makedooniaga võõrsil ka hea ja löödi selle aasta ilusaim värav, millist meie fännide silmad polnud ammu näinud.

                          Natuke nagu kiiresti sai Viggo aeg otsa. Las siis jääb väikeseks positiivseks mälestuseks talle see tiitel.

                          Seda teist tiitlit ma välja ei annaks.
                          Piraajadel on teravate kolmnurksete hammastega võimsad lõuad, tema hambaread meenutavad saagi. Ohvrit otsivad piraajad lõhna järgi ja tungivad talle kallale. Nad võivad looma või inimese ära süüa või tekitada eluohtlikke vigastusi.

                          http://www.jkpiraaja.ee/

                          Kommentaar


                            jalgpalligeenius: NÕMME KALJU. Muudab jalgpallimaastiku kirjumaks ja toredamaks, üks korraliku korraldusega meeskond Meistriliigas juures ja ma usun, et sellest võidavad kõik. Pluss muidugi igati soodsa pinna tekitamine fänluse arenguks.
                            jalgpallijobu: OOPER OPERI ÜMBER. Ehk siis see nutt ja hala, mis oli aasta alguses seoses härra Operi valimisega jalgpallijobuks. Ja sellest väljakasvanud mõttetu sõda, kus kleebiti silte jne. Nagu välja tuli siis puhtjuhuslikult saigi Opi selle ihaldatud maalapi oma kasutusse ja kesikud natuke pappi ja natuke feimi. Tore muidugi, et jalgpalli heasti mängib ja ka väravaid taob, aga ega siis nii ikka ei tohiks.

                            Minumeelest võib see jalgpallijobu tiitel küll alles jääda! Tõprad peavad ka ikka nimetatud saama, kui neid on ja nad ikka lollustega hakkama saanud. Samas kui positiivne aasta ja lollustega pole hakkama saadud, siis ju alati tore kui saab välja kuulutada, et kõik olid tublid ja jobusid seekord ei valitud!
                            Tugevat selgroogu ja jäägu JPH ikka oma otsustes kindlaks!
                            olgem kristlased, vabandused on esitatud

                            Kommentaar


                              Algselt postitas zaz Vaata postitust
                              Minumeelest võib see jalgpallijobu tiitel küll alles jääda! Tõprad peavad ka ikka nimetatud saama, kui neid on ja nad ikka lollustega hakkama saanud. Samas kui positiivne aasta ja lollustega pole hakkama saadud, siis ju alati tore kui saab välja kuulutada, et kõik olid tublid ja jobusid seekord ei valitud!
                              Just täpselt!

                              Kui ikka jalgpalligeeniuse poolt hääletanud JPH liige jätab "jobu" lahtri tühjaks, siis tuleks ka seda arvestada ning kui neid tühje lahtreid koguneb rohkem kui on kõige rohkem hääli saanud "jobu" poolt hääletanuid, siis tuleks ikka rõõmsalt auhind välja jagamata jätta.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Edson Vaata postitust
                                Ma annaks Jalgpalligeeniuse tiitli rahuliku südamega Viggo Jensenile. Tee mis tahad, mulle see vana meeldis.

                                Ta kallal on nii palju nokitud ja mölisetud. Küll ei meeldinud kellegile see, et ta ütles välja, et meil on väike valik. Aga nii see ju on, ta ei öelnud midagi valesti. Aus vend. Küll ei meeldinud rahvale "romb" ja see, et ta ei kanna mängudel ülikonda jne.

                                Aga fakt on see, et tema juhtimisel saime me need vajalikud võidud ja head viigid.

                                Mulle meeldis see, et hoolimata lauskriitikast jäi ta põikpäiselt oma rombile truuks ja mis seal salata, usbekkide vastu oli mängupilt juba täita ok, loodi rohkelt väravavõimalusi.

                                Peamiseks argumendiks muidugi see, et Viggo juhtimisel saavutas koondis jälle väravaid ja ka võite. Jah tõsi, 2 neist olid võidud Andorra vastu aga sedasama Andorrat võitis Venemaa ainult 1:0. Nii, et polnud see niisama jalutuskäik midagi. Samas oli konkreetselt Viggo otsus ja teene see, et ta kutsus koondisse tagasi Zelinski, kes lõi otsustava võiduvärava. Ka Raio väravad Andorra ja Makedoonia vastu sündisid vähemal või rohkemal määral Viggo treeneritarkuse/vaistu tõttu, mis nägi ette keskkaitsja ründesse lülitamist. Lisaks oli mäng Makedooniaga võõrsil ka hea ja löödi selle aasta ilusaim värav, millist meie fännide silmad polnud ammu näinud.

                                Natuke nagu kiiresti sai Viggo aeg otsa. Las siis jääb väikeseks positiivseks mälestuseks talle see tiitel.

                                Seda teist tiitlit ma välja ei annaks.

                                Täpselt samal arvamusel.
                                Viggo vääriks tõesti seda tiitlit.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X