320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Aasta geenius ja jobu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma pakuks geeniuseks eestimeest.

    Kommentaar


      Et saaks aasta lõpus hääletajate jaoks talletatud - ärge unustage jobukandidaatidena mõttetuid platsijooksikuid Itaalia mängu ajal.
      Which ship has never docked at Liverpool?
      The Premiership.

      "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

      Kommentaar


        Algselt postitas sicmic Vaata postitust
        Et saaks aasta lõpus hääletajate jaoks talletatud - ärge unustage jobukandidaatidena mõttetuid platsijooksikuid Itaalia mängu ajal.
        Kristo ja Taavi näitasid oma emotions, jätke nad rahule.
        FCLT.EU
        ----------------------------------------------------------------------
        Pride of Tallinn - Levadia Football Club ™

        Kommentaar


          Ütlen ette ära et, aasta geeniuse auhinna peaks saama jansa siiski.
          You need people who score goals, that's how you win games.

          Kommentaar


            Algselt postitas North Vaata postitust
            Kristo ja Taavi näitasid oma emotions, jätke nad rahule.
            ka mina näitasin staadionil emotsioone, ja olen päris elav näide et emotsioone saab ka ilma väljakule jooksmiseta näidata

            Kommentaar


              Algselt postitas North Vaata postitust
              Kristo ja Taavi näitasid oma emotions, jätke nad rahule.
              Täpsemalt milliseid emotsioone selline teguviis peegeldab ka?
              Which ship has never docked at Liverpool?
              The Premiership.

              "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

              Kommentaar


                Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
                ka mina näitasin staadionil emotsioone, ja olen päris elav näide et emotsioone saab ka ilma väljakule jooksmiseta näidata
                Mitte kõik oskavad nägu sina... Sicmic, see sõltub inimesest xD

                edit: Kas Jimmy Jump on ka jobu vä?
                FCLT.EU
                ----------------------------------------------------------------------
                Pride of Tallinn - Levadia Football Club ™

                Kommentaar


                  Algselt postitas North Vaata postitust
                  Kas Jimmy Jump on ka jobu vä?
                  Jah. Halb eeskuju purjus jalkafännidele...
                  Türgi mägede hirm, kitsekarjuste kuningas ja Atamani kuri naaber...

                  Kommentaar


                    Algselt postitas North Vaata postitust
                    edit: Kas Jimmy Jump on ka jobu vä?
                    On küll, võiks endale mingi normaalsema hobi valida. Mulle on täiesti arusaamatu miks teda sedasi ajakirjanduses kangelaseks tehakse.
                    BVB - Vaprus

                    Kommentaar


                      Algselt postitas P!NK Vaata postitust
                      Ütlen ette ära et, aasta geeniuse auhinna peaks saama jansa siiski.
                      PALUN - EI!!!!!
                      RummaBastards!

                      Kommentaar


                        JANSA - JAH! sinu ettev6tmised on alati positiivsed olnud(eriti meeldis mulle ennem inglisemaa m2ngu double decker bussi trip...priceless!)

                        Mitte, et mind eriti need vennad kotiks, kes platsile jooksid, aga mis kuradi vihavaen nende vastu siin toimub? Olid ajad, kus platsile jooksmine tegi f2nnidele nalja(mulle teeb siiani, eriti kui staadionil ise olen), nyyd aga vingute siin nagu eided....jalkakultuur on vist alla k2imas

                        Kommentaar


                          Algselt postitas jansa Vaata postitust
                          PALUN - EI!!!!!
                          Jep, sulle tuleks pigem elutöö preemia anda
                          Kas sinu kommipood on ikka küllalt autentne?

                          Kommentaar


                            Jansa - JAH!

                            Kommentaar


                              täiesti nõus : )

                              Kommentaar


                                MA loodan et pean seda kirjutama esimene ja viimane kord!!

                                RummaBastardsid on teinud ja teeb ka tulevikus seda kõikke mitte isiklikust edevusest vaid selleks et pakkuda eesti jalgpallile ja tema fännidele seda mida meie koondis ja jalgpall tervikuna mulle/meile aastakümnete jooksul pakkunud on ja ka tulevikus pakkuda suudab. See on nagu minu poolne tänu vms. Ja pealekauba - ma ei tee seda kõikke üksi vaid koos teiega - ons/olid need siis WellingtoniPubi üritused/kontserdid, suur sinimustvalge lipp mida iga mäng oma sektoris või välismängul peakohale tõmbame; Poomi-Reimi hüvastijätu postrid, fännibussid, tuulemehed või mis iganes projekt läbi aasta(kümne)te - koos kogume raha - koos teeme ära - et oleks samm fännikultuuris edasi ja et oleks fun! Ilma teieta oleks vbolla mõni asi ka tegemata jäänud... Järgmine suur(suurim) plaan mis puudutab meie rekordinternatsionaalide meelespidamist on ka juba vaikselt EJL inimestega läbiräägitud ja saab ka koos teiega vast kunagi ära tehtud..kui see ülikalliks ei läe.
                                RESÜMEE: Nagu sensitiivide ja imeravitsejategi puhul - kes ei tohi oma võimete abil inimesi ravides raha võtta, muidu võimed ja anded kaovad - ei ole ka mina neid ettevõtmisi ettevõtnud iskiliku raha või kuulsuse teenimise eesmärgil (vastupidi - enamuskorril peab ikka ise peale maksma) ja seega ei soovi ka mingeid tiitleid või ordeneid selle eest saada - saage sellest aru. Nii et minu kanditatuur palun canceldada ja jututeema selles osas lõppenuks lugeda.

                                Nii et lahinguväljal näeme rsk. ja oleme sõbrad edasi
                                RummaBastards!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X