320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kanada vs. Eesti piletid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Replying to Topic \'Kanada vs. Eesti piletid\'

    Lugege esimest postitust !
    Sealt selgub, et igaüks ostab ise Eesti-Kanada mängu pileti ja Draamateatrist saab 10% JPH liikmekaardiga odavamalt ehk 90 EEKu pilet. Mis siin nii rasket aru saada on?
    Jalgpallihaigla juhatuse liige

    Kommentaar


      #17
      Replying to Topic \'Kanada vs. Eesti piletid\'

      Originally posted by ROOTSI KUNN
      Ma ei tea ,kas sain õieti aru ,kuid pressiteatest lugesin välja ,et JH-liikmed saavad üle Eesti asuvatest piletipunktidest 10% hinnasoodust ,mitte ainult Draamateatrist.
      Ikka ainult Draamateatrist. Vähemalt nüüd. Käisin eile (20. III) Rakvere Teatris piletit küsimas, siis tädi näitas mulle üleeile tulnud maili, et JH liikmed saavad oma pileteid ainult Draamateatrist.

      Alo

      Kommentaar


        #18
        Replying to Topic \'Kanada vs. Eesti piletid\'

        Originally posted by Alo
        Originally posted by ROOTSI KUNN
        Ma ei tea ,kas sain õieti aru ,kuid pressiteatest lugesin välja ,et JH-liikmed saavad üle Eesti asuvatest piletipunktidest 10% hinnasoodust ,mitte ainult Draamateatrist.
        Ikka ainult Draamateatrist. Vähemalt nüüd. Käisin eile (20. III) Rakvere Teatris piletit
        Ja siis ikka üle Eesti saab soodust...

        Siin paar korda nüüd teatrisse helistatud, nemad Piletipunkti helistanud ja tuleb välja, et JH kaardiga soodust ikka saab, kuid broneeritud kohtadele mitte, seda saab ainult Draamateatrist.

        Alo

        Kommentaar


          #19
          Replying to Topic \'Kanada vs. Eesti piletid\'

          Eile sai siis kah Draamateatris käidud, kuid võta näpust... soodsama hinnaga piletit Eesti - Kanada mängule aga ei saanud...

          Kommentaar


            #20
            Replying to Topic \'Kanada vs. Eesti piletid\'

            Väidetavalt ei saa kummalegi mängule enam piletilevist/piletipunktist soodustust JH liikmekaardi ettenäitamisel. Miski müüjatädi oli pirisenud, et eelmine kord kui müüs soodsamalt sai ülemustelt sõimata... What\'s the deal?

            Kommentaar


              #21
              Replying to Topic \'Kanada vs. Eesti piletid\'

              Kokkuvõte: praegune süsteem sakib täiega. Tartust on samuti võimatu sooduspileteid osta. Mulle öeldi, et küsige kojamehe käest.
              \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

              Kommentaar


                #22
                Replying to Topic \'Kanada vs. Eesti piletid\'

                Originally posted by greenday


                Kokkuvõte: praegune süsteem sakib täiega. Tartust on samuti võimatu sooduspileteid osta. Mulle öeldi, et küsige kojamehe käest.
                see on küll tase... äkki Koja peaks oma piletirükikoja tegema:P
                RummaBastards!

                Kommentaar


                  #23
                  Replying to Topic \'Kanada vs. Eesti piletid\'

                  Kanada mängule sooduspileteid saab ainult Draamateatri kassast ja selleks on teil vaja liikmekaart ettenäidata.:? :? :?
                  Jalgpallihaigla liige.

                  Kommentaar


                    #24
                    Replying to Topic \'Kanada vs. Eesti piletid\'

                    Kui ma nüüd lähen täna või homme ostma omale piletit ja liikmekaardiga alet ei saa, siis ma ei hakka seda kümmet krooni taga nutma, vaid pigem mõtlema selle peale, et kuidas see asjaajamine on üldse orgunnitud ja et kes orgunnib fännidele asja nii, et kui minna sooduspiletit ostma, siis ei saa seda sooduspiletit.
                    Selliste broneeringute ja värkidega peaks JH-l juba kogemusi olema ja vigadest võiks õppida, et mitte fännidele ämbrisseastumisi korraldada. Sellised asjad tuleb ikka korralikult organiseerida ja inimestega kokkuleppida ja seda loomulikult enne, kui tuleb avalik teada mingite olematute broneeringute ja sooduspiletite kohta.
                    Ma ei taha selle postitusega kedagi konkreetselt kritiseerida, sest ma ei tea, kes asjaga konkreetselt tegeleb, vaid JH juhtfiguure, kes ei suuda selliseid ülesandeid jaotada inimestele, kes asja joonde ajaks.

                    Parandame end, eksole.
                    Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

                    Kommentaar


                      #25
                      Replying to Topic \'Kanada vs. Eesti piletid\'

                      Kah üks Mr. Veatu.
                      Äkki pakud enda variandi välja,mis ka toimib.Heameelega näeksime ,et selle töö võtaks keegi teine enda õlule.Oled Sa Kosk sellex valmis???:? :? :?
                      Jalgpallihaigla liige.

                      Kommentaar


                        #26
                        Replying to Topic \'Kanada vs. Eesti piletid\'

                        Originally posted by kojamees


                        Kah üks Mr. Veatu.
                        Äkki pakud enda variandi välja,mis ka toimib.Heameelega näeksime ,et selle töö võtaks keegi teine enda õlule.Oled Sa Kosk sellex valmis???:? :? :?
                        Mr. Veatu ma ei ole, kuid seda asja annab ju täiesti arutada. Kui need asjad annab telefoni teel kokku leppida, siis võin enda peale võtta küll, kui mitte, siis kahjuks mu töögraafik ei võimalda möda linna ringijooksmist tööpäevadel.
                        Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

                        Kommentaar


                          #27
                          Replying to Topic \'Kanada vs. Eesti piletid\'

                          Kahjuks jah paljud asjad veel ei toimi telefoni teel,seda enam kui paljud meie seast sogast vett ülesse keerutavad.Hea on ,et Draamateater veel soostub meiega rääkima.Jalgpalli piletid ei moodusta kogu nende poolt levitatavate piletite koguhulgast isegi ühte prossa ja näe nuhtlust,just nende fännidega on koguaeg jama.Siinkohal võite kõik tänada neid härraseid kes muudkui katsetavad ja leiavad ja uurivad ja seletavad.Seni kui jätkub härraseid kes otsivad omaradu piletihankimisel,tekkitame me ainult peavalu piletimüüjatele.See on tugev Lobby töö et seda paska helpida ja et allahindlust ikka saaks.:? :? :?
                          Jalgpallihaigla liige.

                          Kommentaar

                          Working...
                          X