320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Sõidame Eesti-Tšehhi jalgpallimatšile!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Replying to Topic \'Sõidame Eesti-Tšehhi jalgpallimatšile!\'

    abbikene!!
    uvitav kas nüüd panen mina puuussse vai oopis jansa ?
    minu andmetel on 03.06 neljapäev mitte kolmapäev
    Palun parandage mind kui ma eksin
    *oleme sõbrad edasi*

    Kommentaar


      #17
      Replying to Topic \'Sõidame Eesti-Tšehhi jalgpallimatšile!\'

      03 ja on neljapäev... väljalend siis ikkagi 02.06.2004a. Tallinnast. Sry minu bläkk..
      RummaBastards!

      Kommentaar


        #18
        Replying to Topic \'Sõidame Eesti-Tšehhi jalgpallimatšile!\'

        bona reiside bussis on veel vaid 10 kohta .. helistati.

        Kommentaar


          #19
          Replying to Topic \'Sõidame Eesti-T?ehhi jalgpallimat?ile!\'

          ... minu kaudu on kolmapäevasele 02.06. väljalennule Prahasse 100% tulemas hetkeseisuga:

          1. Mati Kesaväli
          2. Antti \"antti-antti\" Pukk
          3. Kait \"pätsu\" Talve
          4. Ragnar Selberg
          5. Toomas \"rootsi knn\" Kalmet
          6. Rootsi kunni sõber
          7. Rootsi kunni sõber II
          8. Rootsi kunni sõber III
          9. Rootsi kunni veel üks sõber IV
          10. Rootsi kunni sõber V
          11. Rootsikunni viimane e. VI sõber
          12. Antti-antti sõber
          13. Allan \"tuljak\" Ventsel
          14.Tuljaku naine Tiina
          15. Toomas \"väike Tom\" Rumma
          16. Marek \"senaator\" Ventshikov (? kui raha reedel ära maksab ?)


          Lisaks tean et Winki koos oma sõbrannaga on samas lennukis iseseisvalt pileti lunastanud Nii et vähemalt 18 peaks olema meid. Loodan et keegi veel on iseseisvalt juba samas lennukis/reisil ees ootamas..kui keegi on...andke märku....

          Lisaks on sellele odavale kolmapäeval minna ja esmaspäeval tulla reisile saadaval veel mõned üksikud kohad mis sai ära bronnida sest esmaspäeval pean need ära ütlema, peale seda aga on piletite saamine paras loterii, kui keegi ära ütleb siis saab kui ei siis on kõik...kiirustage härrased unetud...

          P.S. Winki - helista mulle või jäta oma nr. selle ööbimise asjus...
          RummaBastards!

          Kommentaar


            #20
            Replying to Topic \'Sõidame Eesti-T?ehhi jalgpallimat?ile!\'

            Originally posted by jansa


            ... minu kaudu on kolmapäevasele 03.06. väljalennule Prahasse 100% tulemas hetkeseisuga:
            See on siis endiselt 02.06

            Ja Bona bussis on kindlasti mitte rohkem kui 8 kohta vaba praegu
            Which ship has never docked at Liverpool?
            The Premiership.

            "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

            Kommentaar


              #21
              Replying to Topic \'Sõidame Eesti-Tšehhi jalgpallimatšile!\'

              vähem isegi, kui ma nyt õigesti aru saan.
              We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

              Kommentaar


                #22
                Replying to Topic \'Sõidame Eesti-Tšehhi jalgpallimatšile!\'

                winki sõbranna reisist loobumise tagajärjel olen \"sunnitud\" ise winki sõbrannaks hakkama
                sigpic

                Kommentaar


                  #23
                  Replying to Topic \'Sõidame Eesti-Tšehhi jalgpallimatšile!\'

                  Originally posted by rauno


                  winki sõbranna reisist loobumise tagajärjel olen \"sunnitud\" ise winki sõbrannaks hakkama
                  .....ooo jaaaa
                  tore sõbranna küll, karvane ja isane
                  sellise info avaldamisega sa kahandad muidugi mingisuguse osa meesterahvaste huvi selle reisi vastu. Pean silmas sõbranna kojujäämist
                  aga noh, ma loodan, et annad endast parima minu sõbrannana siis
                  ise üritan ka ikka tõeline mees olla
                  *oleme sõbrad edasi*

                  Kommentaar


                    #24
                    Replying to Topic \'Sõidame Eesti-Tšehhi jalgpallimatšile!\'

                    ...hotellides millised hetkel Winkiga kahasse oleme kohad kinnipannud (Aura ja teise nime teab W.) maksab öö/päev koos hommikusöögiga 20 EUROt, nii et ööbimiste ja h/s peale lisandub igaühel 5X20.-=100.-EURi st. 1500.-EEKI...lisandub rongisõit Prahast-Teplicesse ca. 50.-EEKi. ja tagasi...
                    5 päevase jalgpallireisu eelarve lennupiletitega kokku seega ca. 3700.-EEKu.
                    RummaBastards!

                    Kommentaar


                      #25
                      Replying to Topic \'Sõidame Eesti-Tšehhi jalgpallimatšile!\'

                      Originally posted by jansa


                      ...hotellides millised hetkel Winkiga kahasse oleme kohad kinnipannud (Aura ja teise nime teab W.) maksab öö/päev koos hommikusöögiga 20 EUROt, nii et ööbimiste ja h/s peale lisandub igaühel 5X20.-=100.-EURi st. 1500.-EEKI...lisandub rongisõit Prahast-Teplicesse ca. 50.-EEKi. ja tagasi...
                      5 päevase jalgpallireisu eelarve lennupiletitega kokku seega ca. 3700.-EEKu.
                      Sul jäid need liitrid õlle arvestamata ..

                      Kommentaar


                        #26
                        Replying to Topic \'Sõidame Eesti-Tšehhi jalgpallimatšile!\'

                        kas keegi teab, palju bussis veel vabu kohti on? algselt oli kuulsa nimekaimuga mõte koos minna, aga seoses sellega, et oli vaja teha väike muusikukarjääri-tuur rootsimaal, ütlesin ära. va svenssonitepere otsustas aga, et ehk ei tulegi reisi. mingu m*nni ma ütlen, igatahes nädala lõpuks peaks selguma, kas saan tulla või ei.

                        aga kui kohtasid pole, millest ma siis üldse räägin. teab keegi täpsemalt või tuleb siiski helistada?

                        Kommentaar


                          #27
                          Replying to Topic \'Sõidame Eesti-Tšehhi jalgpallimatšile!\'

                          mina hoian viimast kolme kohta bronnis hetkel, ülejäänud on läinud.
                          aga kuna tundub, et ülejäänud kaks inimest eelistavad pigem lennukit, lasen ma need kohad homme hommikul minna. ilmselt. kui ma öö jooksul ümber ei mõtle.
                          ja siis on kes ees, see mees.
                          We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                          Kommentaar


                            #28
                            Replying to Topic \'Sõidame Eesti-Tšehhi jalgpallimatšile!\'

                            niih. helistasin.

                            öeldi, et koostatakse juba teise bussi nimekirja, mis pidi küllaltki kiiresti pikemaks venima. pöidlad pihku igas mõttes (et svenssonid mu lauljakarjääri katki lõikaksid ja et bussi peale saaks)...

                            päris korralikult eestlasi tšehhimaal suve algust nautima.

                            Kommentaar


                              #29
                              Replying to Topic \'Sõidame Eesti-Tšehhi jalgpallimatšile!\'

                              ... lennukis on meie pundiga 100%(tasunud) tulemas hetkeseisuga 21 fänni/fännitari; kindlasti on mõned ka iseseisvalt koha lunastanud.
                              Kui liita Bona buss + veel omal käel tulijad (tean 2 mikrobussi täit) siis võib oletada et meid sinna pühapäeva õhtusele mängule Teplices koguneb ca 100...130 - mida polegi eriti vähe arvestades seda, et mäng toimub alles 1,5 kuu ja enamgi aja pärast...ja eks koondise head mängud Albaania, Shoti ja Taani vasta toovad unest ärkajaid ja huvilisi juurdegi
                              P.S. Lennukisse ja meie hotelli on veel võimalik mõned kohad saadaval...
                              RummaBastards!

                              Kommentaar


                                #30
                                Replying to Topic \'Sõidame Eesti-Tšehhi jalgpallimatšile!\'

                                kas on see tõsi, et bona saadab lausa kaks bussi? vähemalt mina olen tänase päeva unesegasena läbi elanuna aru saanud, et pean raha üle kandma + et olen 2. bussis. homne päev ja õhtused kõned peaksid selgust tooma, aga kas keegi siinsetest teab paremini?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X