320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Hümn selgeks

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Vastus teemale \'Hümn selgeks\'

    Algselt postitas Sull


    Originally posted by kotkas0


    Ei Sull see polnud N-Euro vaid jalgpallihaigla, kes laulis. Ja see \"ajuvaba viisijupp\" Notsukese laul, mis igal fännil peas peaks olema.

    Salgan!
    Selline robustne ja arulage jama peaks igal fännil peas olema? Nõmeduse tipp!
    üldse peaks keegi uue plaadi kõrvetama, kus oleks mõned tõeliselt šeffid lood nagu tõnis mägi esituses \"koit\" või eespere \"ärkamise aeg\", mis annaksid kaunikesti tugeva emotsionaalse laengu enne mängu, eriti vs venemaa. sest no tõepoolest piinlik on kuulata eesti hümni ja mingi notsukeppiselaulu ühes roppurriis, eriti kui see on esitatud nii labasel viisil nagu ta seda on. võibolla mõnele juba 2h enne kickoffi umbjoobes olevale \"tõelisele\" fännile on see jah ükskõik, mis sealt tuleb, sest tema seda nii kui nii ei erista, kuid staadionil on ka ju vanemaid oma väikeste lastega ja muidu rahulikke kodanikke, keda see ilmselt häirib.
    www.jalgpall.ee
    http://www.last.fm/user/lennartk

    Kommentaar


      #32
      Vastus teemale \'Hümn selgeks\'

      Algselt postitas lennu


      üldse peaks keegi uue plaadi kõrvetama, kus oleks mõned tõeliselt šeffid lood nagu tõnis mägi esituses \"koit\" või eespere \"ärkamise aeg\", mis annaksid kaunikesti tugeva emotsionaalse laengu enne mängu, eriti vs venemaa. sest no tõepoolest piinlik on kuulata eesti hümni ja mingi notsukeppiselaulu ühes roppurriis, eriti kui see on esitatud nii labasel viisil nagu ta seda on. võibolla mõnele juba 2h enne kickoffi umbjoobes olevale \"tõelisele\" fännile on see jah ükskõik, mis sealt tuleb, sest tema seda nii kui nii ei erista, kuid staadionil on ka ju vanemaid oma väikeste lastega ja muidu rahulikke kodanikke, keda see ilmselt häirib.
      Kamoon, su üleskutse hakata plaate kõrvetama on ju autoriõiguste rikkumine, nagu sellest mina aru saan...Rahulikud kodanikud on seadusekuulekad ja ei tee ilma autorilt luba küsimata tema loost koopiat avalikuks esitamiseks.

      Kommentaar


        #33
        Vastus teemale \'Hümn selgeks\'

        Algselt postitas Tembu


        Kamoon, su üleskutse hakata plaate kõrvetama on ju autoriõiguste rikkumine, nagu sellest mina aru saan...Rahulikud kodanikud on seadusekuulekad ja ei tee ilma autorilt luba küsimata tema loost koopiat avalikuks esitamiseks.
        Kamoon, sa tahad öelda, et see plaat, millelt praegu enne koondise mänge muusikat lastakse on vastavate seadustega kooskõlas?
        www.jalgpall.ee
        http://www.last.fm/user/lennartk

        Kommentaar


          #34
          Vastus teemale \'Hümn selgeks\'

          Algselt postitas lennu


          Algselt postitas Tembu


          Kamoon, su üleskutse hakata plaate kõrvetama on ju autoriõiguste rikkumine, nagu sellest mina aru saan...Rahulikud kodanikud on seadusekuulekad ja ei tee ilma autorilt luba küsimata tema loost koopiat avalikuks esitamiseks.
          Kamoon, sa tahad öelda, et see plaat, millelt praegu enne koondise mänge muusikat lastakse on vastavate seadustega kooskõlas?
          Väidad, et ei ole? Et on kõrvetatud? Vaidlen vastu.

          word up ikkagi.
          Which ship has never docked at Liverpool?
          The Premiership.

          "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

          Kommentaar


            #35
            Vastus teemale \'Hümn selgeks\'

            Algselt postitas lennu


            Algselt postitas Tembu


            Kamoon, su üleskutse hakata plaate kõrvetama on ju autoriõiguste rikkumine, nagu sellest mina aru saan...Rahulikud kodanikud on seadusekuulekad ja ei tee ilma autorilt luba küsimata tema loost koopiat avalikuks esitamiseks.
            Kamoon, sa tahad öelda, et see plaat, millelt praegu enne koondise mänge muusikat lastakse on vastavate seadustega kooskõlas?
            Ei, ma ei taha seda öelda, kuna ma lihtsalt ei tea seda. Ja selles polnud ka point kui selline. Üleskutsed seadusrikkumisteks on siinses foorumis keelatud. Loe reegleid. Aitäh.

            Kommentaar


              #36
              Vastus teemale \'Hümn selgeks\'

              kuna viis, kuidas seda uut plaati teha, on antud juhul marginaalne, on mul siiski kahju, et sa ei saanud aru irooniast, mille ma oma esimese sõnavõtu sisse peitsin. igaljuhul kõrvetamine kõrvetamiseks, mõte jääb siiski samaks

              edit: et mitte takistada sisulist arutelu, teen ettepaneku edasiste pretensioonide korral jätkata vestlust privaatteadete abil
              www.jalgpall.ee
              http://www.last.fm/user/lennartk

              Kommentaar


                #37
                Vastus teemale \'Hümn selgeks\'

                http://www.epl.ee/artikkel_287353.html

                Ma pole enne midagi nii mõttetut lugenud, kui see artikkel
                Kui muu kallal pole nokkida, siis asuvad Eesti hümni kallale. Väiklane, ma ütleks.

                Kommentaar


                  #38
                  Vastus teemale \'Hümn selgeks\'

                  Hümni sõnade kallal nokivad, kui täpne olla. Pealegi on jutus tõetera täiesti sees. Peale seda, kui tõsimeeli on arutatud hümni viisi vahetust, pole selles artiklis midagi katastroofilist
                  Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                  Kommentaar


                    #39
                    Vastus teemale \'Hümn selgeks\'

                    plaati oleks vaja küll ja ärkamisaegsed laulud on superhead sinna (ka staadionil laulmiseks), enne mängu aga soojenduseks soovitaks ise oma maitse järgi kasvõi Metsatölli vihaseid laule nagu \"Lahinguväljal näeme, raisk!\"

                    Kommentaar


                      #40
                      Vastus teemale \'Hümn selgeks\'

                      Eesti riigihümn

                      Mu isamaa, mu õnn ja rõõm


                      Eesti Vabariigi riigihümn on koorilaul \"Mu isamaa, mu õnn ja rõõm\", mille viisi lõi 1848. aastal saksa päritolu Soome helilooja Fredrik Pacius. Eestikeelsed sõnad kirjutas laulule Johann Voldemar Jannsen. Eestis lauldi seda esimest korda Eesti esimesel laulupeol 1869. aastal. Koos rahvusliku liikumise ja rahvusteadvuse kasvuga Eestis 19. sajandi lõpul sai \"Mu isamaa, mu õnn ja rõõm\" Eestis väga populaarseks. Niisama tuntud ja armastatud oli algul üliõpilastele kirjutatud laul ka Soomes. Kui Eesti ja Soome end pärast Esimest maailmasõda iseseisvateks riikideks kuulutasid, sai Paciuse meloodia, mida Eestis ja Soomes lauldi erinevate sõnadega ja ka erinevas tempos, mõlema maa riigihümniks. Ametlikult kinnitas Eesti Vabariik Fredrik Paciuse \"Mu isamaa, mu õnn ja rõõm\" Eesti riigihümniks pärast Vabadussõja lõppemist 1920.

                      Vene okupatsiooni ajal oli \"Mu isamaa, mu õnn ja rõõm\" rangelt keelatud. Hümni laulmine tõi kaasa karmid repressioonid, kuid laul ei ununenud. Ühes Eesti iseseisvuse taastamisega 1991. aastal võeti uuesti kasutusele ka Eesti riigihümn.


                      Mu isamaa, mu õnn ja rõõm
                      muusika Fredrik Pacius
                      sõnad Johann Voldemar Jannsen


                      Mu isamaa, mu õnn ja rõõm,
                      kui kaunis oled sa!
                      Ei leia mina iial teal
                      see suure, laia ilma peal,
                      mis mul nii armas oleks ka,
                      kui sa, mu isamaa!

                      Sa oled mind ju sünnitand
                      ja üles kasvatand;
                      sind tänan mina alati
                      ja jään sull\' truuiks surmani,
                      mul kõige armsam oled sa,
                      mu kallis isamaa!

                      Su üle Jumal valvaku,
                      mu armas isamaa!
                      Ta olgu sinu kaitseja
                      ja võtku rohkest õnnista,
                      mis iial ette võtad sa,
                      mu kallis isamaa!

                      allikas: www.president.ee
                      Närige pori !

                      Kommentaar

                      Working...
                      X