320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FILM JALKA TEEMAL

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Vastus teemale \'FILM JALKA TEEMAL\'

    taguots mähkmetest neil veel niisked ... ja see paneb neid arvama et kõik ülejäänud süüdi et p**se hallitab
    see oli hea lause:P
    “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

    Kommentaar


      #32
      Vastus teemale \'FILM JALKA TEEMAL\'

      Algselt postitas vibu


      Viimast korda...
      Film on olemas. Tahtjad nägijad on ka näinud, et asi olemas. Hiljemalt pühapäeva õhtuks on asi plaadil olemas. Peale seda võiks keegi minuga ühendust võtta, ja ühendust peaks ikka see võtma, kes saaks selle näiteks jalgpallihaigla kodukale üles lükata.

      Mis mind aga tegijana närvi ajab - jah, olen asja valmis teinud, jah, olen selle eest omast taskust maksnud. Sponsorlust on ka olnud (tänud Jalgpallihaiglale). Aga kui te loodate, et ma poeks pingelisel ajal (parajasti viimane kursus ja eksamid) nahast ise välja, et teie saaksite nautida, siis te eksite. Initsiatiivi ülesnäitamine ei seisne vaid \"munniks\" sõimamisel ja filmi nõudmisel. Kellelgi pole õigust minult midagi NÕUDA- saage sellest ometi aru.
      Heategude eest saab alati karistada. Harju sellega ära.
      \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

      Kommentaar


        #33
        Vastus teemale \'FILM JALKA TEEMAL\'

        Vibu, Jalgpallihaigla koduka kujundaja helistab sulle õige pea (kui seda juba praeguseks teinud pole).

        Ärgem nimetagem seda ametlikult sponsorluseks, vaid tagasihoidlikuks sõbralikuks abiks ikka

        Arvan, et huvi Vibu teose vastu on piisavalt suur, et organiseerida selle avalik vaatamine kinos.
        poborsky@jalgpallihaigla.ee

        Kommentaar


          #34
          Vastus teemale \'FILM JALKA TEEMAL\'

          Vibu nüüd kui oled teinud midagi valmis oled kohe tegija! Kui sa enne midagi suure suuga siin fooorumis räägid seda ka inimesed küsivad! Nüüd hakkad sa siin jahuma oma rahadest mis mitte kedagi ei huvita! Kõigil meil on väljaminekuid! Mõnel meil suuremad teisel see eest väiksemad. Oled tõesti narr kui arvad et nüüd kui räägid rahast ja oma vaevast hakkab sulle keegi kaasatundma! Edu sulle NEEGER!
          Vaikne.....

          Kommentaar


            #35
            Vastus teemale \'FILM JALKA TEEMAL\'

            http://www.zone.ee/jaaguperse/info.html

            sellelt aadressilt leiate filmi,mille peaosas on suur jalgpallitäht brasiiliast Prinaldo
            2002 FC EBS Team
            2003 FC Nimeta
            2004 FC Nimeta
            2005 FC Nimeta
            2006 Tallinn United FC
            2007 Tallinn United FC

            Kommentaar


              #36
              Vastus teemale \'FILM JALKA TEEMAL\'

              JPH kodukal on igatahes 16 (võin eksida) kümnesekist klippi üleval, mis peaks kokku filmi moodustama
              “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

              Kommentaar


                #37
                Vastus teemale \'FILM JALKA TEEMAL\'

                Algselt postitas kaala


                JPH kodukal on igatahes 16 (võin eksida) kümnesekist klippi üleval, mis peaks kokku filmi moodustama
                Nii on. Igal fännil \"must see\" teema-ikkagi esimene Eesti vutifilm
                Algselt postitas tank
                Õige! Eesti meistrikate vähene publikuhuvi on ilmselgelt tingitud sellest, et siin ei mängi piisavalt habemega naisi, siiami kaksikuid ja kahe näoga mehi.

                Kommentaar


                  #38
                  Vastus teemale \'FILM JALKA TEEMAL\'

                  Algselt postitas Oll


                  Algselt postitas kaala


                  JPH kodukal on igatahes 16 (võin eksida) kümnesekist klippi üleval, mis peaks kokku filmi moodustama
                  Nii on. Igal fännil \"must see\" teema-ikkagi esimene Eesti vutifilm
                  irw@vutifilm

                  tegu siiski jalgpalli teemalise teosega, millel minu teada pole lindudega mingit seost
                  Algselt postitas tank
                  Õige! Eesti meistrikate vähene publikuhuvi on ilmselgelt tingitud sellest, et siin ei mängi piisavalt habemega naisi, siiami kaksikuid ja kahe näoga mehi.

                  Kommentaar


                    #39
                    Vastus teemale \'FILM JALKA TEEMAL\'

                    Kas mõnel on õnnestunud se film üheks tervikuks kah liita selle avisplitteri abiga? Mul kohe mitte ei taha se õnnestuda

                    Kommentaar


                      #40
                      Vastus teemale \'FILM JALKA TEEMAL\'

                      sama siin
                      “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                      Kommentaar


                        #41
                        Vastus teemale \'FILM JALKA TEEMAL\'

                        ausõna mul pole midagi selle vastu, kui mõni targem veidi juhendaks, et kuidas ta need failid kokku liitis.

                        Kui se üks pisike fail ise omakorda osadeks jagada siis toimib kõik, saab nad kokku liita aga neid 1 - 15 osa neid omavahel ei õnnestu mitte kuidagi ühendada.

                        Niie et palun aidake!

                        Kommentaar


                          #42
                          Vastus teemale \'FILM JALKA TEEMAL\'

                          Algselt postitas chi
                          ausõna mul pole midagi selle vastu, kui mõni targem veidi juhendaks, et kuidas ta need failid kokku liitis.
                          Ma tahaks üldse teada miks keegi ühe filmilõigu tuhandeks tükiks tegi. Mis loogika sellel veel oli? Miks ei võinud täisfilmi mitmeks osaks pakkida lihtsalt? Aga mis ka mina arvutitest tean.
                          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                          Kommentaar


                            #43
                            Vastus teemale \'FILM JALKA TEEMAL\'

                            Kas pole mitte üks võimalus nad lihtsalt Windows Media Playeri nimekirja õiges järjestuses panna, peaks ju kenasti kõik vahedeta kenasti ette/läbi mängima.

                            Kommentaar


                              #44
                              Vastus teemale \'FILM JALKA TEEMAL\'

                              Martinil on muidugi ka õigus.

                              Kommentaar


                                #45
                                Vastus teemale \'FILM JALKA TEEMAL\'

                                Algselt postitas mjkk


                                Kas pole mitte üks võimalus nad lihtsalt Windows Media Playeri nimekirja õiges järjestuses panna, peaks ju kenasti kõik vahedeta kenasti ette/läbi mängima.

                                Minu inseneripea dikteeris täpselt sama lahenduse.
                                Viga vaid selles, et kui lõik vahetub tekib hetkeks ekraanile must tühjus ja see häirib.
                                Algselt postitas tank
                                Õige! Eesti meistrikate vähene publikuhuvi on ilmselgelt tingitud sellest, et siin ei mängi piisavalt habemega naisi, siiami kaksikuid ja kahe näoga mehi.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X