320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Korjandus uue lipu nimel!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Vastus teemale \'Korjandus uue lipu nimel!\'

    Algselt postitas Tembu


    Algselt postitas mcnamara


    Algselt postitas Tembu
    Veel loetud päevad jäänud, mil Te kõik saate vastvalminud lippu näha ja, kel puhtad käed, ka katsuda.
    Tõsta siis lipp staadionil kõrgele ja näita teda investoritele teleri vahendusel ka.
    Ütlen mina, kes ma laupäeval Tallinnast ilmselt paarsada kilomeetrit eemal viibin.
    Selline ilu ei jää kellegil märkamata!

    hakkasin praegu meenutama ja minul jäi märkamata...lisaks lipule ei tule isegi Tembuu meelde...on asi minus ?
    sigpic

    Kommentaar


      #47
      Vastus teemale \'Korjandus uue lipu nimel!\'

      Algselt postitas rauno

      hakkasin praegu meenutama ja minul jäi märkamata...lisaks lipule ei tule isegi Tembuu meelde...on asi minus ?

      Lootsin samuti uut lippu näha, aga vot.. silma küll ei jäänud. Äkki saab siis kolmapäeval selle oma silmaga üle vaadata

      Kommentaar


        #48
        Vastus teemale \'Korjandus uue lipu nimel!\'

        Teleülekandes ei hakanud tõesti silma. Vaja kõrgemale tõsta ja rohkem lehvitada!
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          #49
          Vastus teemale \'Korjandus uue lipu nimel!\'

          Algselt postitas mcnamara


          Teleülekandes ei hakanud tõesti silma. Vaja kõrgemale tõsta ja rohkem lehvitada!
          Vabadused! Tehnilistel põhjustel jäi lipu lehvitamine teisel poolajal ära! Aga, esimese poolaja lehvis too fännitribüüni paremas servas. Seks ajaks kui mina tribüünile jõudsin, olid parimad kohad juba hõivatud. Aga enne mängu lasen lipul ka staadioni juures lehvida!

          EDIT: Rauno! Ma ei mäleta sind ka!

          Kommentaar


            #50
            Vastus teemale \'Korjandus uue lipu nimel!\'

            Algselt postitas Tembu


            Algselt postitas mcnamara


            Teleülekandes ei hakanud tõesti silma. Vaja kõrgemale tõsta ja rohkem lehvitada!
            Vabadused! Tehnilistel põhjustel jäi lipu lehvitamine teisel poolajal ära! Aga, esimese poolaja lehvis too fännitribüüni paremas servas. Seks ajaks kui mina tribüünile jõudsin, olid parimad kohad juba hõivatud. Aga enne mängu lasen lipul ka staadioni juures lehvida!

            EDIT: Rauno! Ma ei mäleta sind ka!

            DEJA VU
            sigpic

            Kommentaar


              #51
              Vastus teemale \'Korjandus uue lipu nimel!\'

              Algselt postitas rauno


              Algselt postitas Tembu


              EDIT: Rauno! Ma ei mäleta sind ka!

              DEJA VU
              Rauno, kuule, keda Sa staadionilt üldse mäletad
              BACK WHERE WE BELONG

              Kommentaar


                #52
                Vastus teemale \'Korjandus uue lipu nimel!\'

                Kui sama palju, kui Lätis peetud U21 mängust, siis ma tean vastust

                Kommentaar


                  #53
                  Vastus teemale \'Korjandus uue lipu nimel!\'

                  Algselt postitas Melwood


                  Algselt postitas rauno


                  Algselt postitas Tembu


                  EDIT: Rauno! Ma ei mäleta sind ka!

                  DEJA VU
                  Rauno, kuule, keda Sa staadionilt üldse mäletad
                  pean üles lugema?

                  winki,sen,kunn,ott,mihkel,KYPS,sell,jyrka,raido... .....jnejnejne...ehk siis kuskil sadakond tuttavat ja tuhatkond võhivõõrast...kahjuks nende hulgas ka mingi valgetes särkides koondis koba väravavahiga.

                  Kyps Riia U21 oli õnnetus ruudus e konkreetne DEJA VUnagu pärast selgus
                  sigpic

                  Kommentaar


                    #54
                    Vastus teemale \'Korjandus uue lipu nimel!\'

                    minu arust on tore, et fännid staadionile lippe kaasa võtavad. soojendab lausa südant. siiski teeb mind pisut kurvaks, et kasutatakse ainult üht ja sama kulunud värvikombinatsiooni, mis meenutab meile vaid orjaminevikku. need om värvi on küll meile armsad, kuid kaugelt vaadates mittemidagiütlevad, alandlikud, kurvad.

                    võitjate sümboolika peaks olema ikka oluliselt säravam!



                    mul kodus üks lipp, mis peaks aitama seda viga parandada..
                    «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                    «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                    Kommentaar


                      #55
                      Vastus teemale \'Korjandus uue lipu nimel!\'

                      helikindel magamistuba, pederastide lipp.. mida järgmiseks?

                      Kommentaar


                        #56
                        Vastus teemale \'Korjandus uue lipu nimel!\'

                        http://www.answers.com/topic/rainbow-flag



                        kui kõik selle läbi loeksid, siis võtaksin ma lipu päriselt ka staadionile kaasa. siiski ei saa ma seda teha, sest minu sõjavastane protest jääks ridade vahel märkamatuks, ning mulle jääks igaveseks ajaks külge pedekuulsus.
                        «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                        «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                        Kommentaar


                          #57
                          Vastus teemale \'Korjandus uue lipu nimel!\'

                          Algselt postitas rohelineKonn


                          http://www.answers.com/topic/rainbow-flag



                          kui kõik selle läbi loeksid, siis võtaksin ma lipu päriselt ka staadionile kaasa. siiski ei saa ma seda teha, sest minu sõjavastane protest jääks ridade vahel märkamatuks, ning mulle jääks igaveseks ajaks külge pedekuulsus.
                          .. ära siis unusta lipule kirjutamast a la \"venkud Tshetseeniast välja\" vms. ja siis viiakse raudpolt sind pokri ja mäng jääb nägemata...muidugi võib ka midagi liberaalsemat \"Elagu Baari-Madis\" vms.
                          RummaBastards!

                          Kommentaar


                            #58
                            Vastus teemale \'Korjandus uue lipu nimel!\'

                            Pedede lipp on pedede lipp,.. ei viitsi mina seda rahurämpsu läbi lugeda, sest sõda on hea.. Staadionile ei saa Sa sellepärast pärast tulla, et Sind hakatakse pedeks sõimama, mis on väga häbistav...
                            jah nii ta on..

                            Kommentaar


                              #59
                              Vastus teemale \'Korjandus uue lipu nimel!\'

                              No mis see siis on.
                              Mingi Konn sõimab Siin meie rahvuslippu kulunud värvikombinatsioonix ja orjapõlve meenutavaks lipuks.viha:
                              Ise pakub veel Mingit PEDERASTIDE LIPPU !!!!!
                              Come On -Sa mees ikka oled küll valedel eesmärkidel siin foorumis.Tuled ja Sülitad meie oma foorumis,meie lipu peale.
                              Loomulikult Võta enda \"vikerkaare-rahu lipp\" kaasa,et me kõik teaks,kes siin meie rahvuslipu peale sülitab.
                              Juölged seda siin foorumis öelda-ole mees ja tule staadionile,Pede lipp käes
                              Jalgpallihaigla liige.

                              Kommentaar


                                #60
                                Vastus teemale \'Korjandus uue lipu nimel!\'

                                oh Sa jumal küll....
                                Päris enam ei lüli ära kes siin nalja teeb... kas Konn või Kojamees...või mina või Jyrka... või...
                                elutervet suhtumist, avarat mõttemaailma... jne.
                                Kas Kojamees tõesti kujutab ette RK-d rahulipuga lehvitamas ja meie lippu sõimamas...
                                well done...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X