320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Jalgpallihaigla üldkoosolek 2005

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    Vastus teemale \'Jalgpallihaigla üldkoosolek 2005\'

    ja vot sellised jandid ongi põhjuseks, miks mina pole JPHsse astunud.

    Kommentaar


      #62
      Vastus teemale \'Jalgpallihaigla üldkoosolek 2005\'

      Mina olen üx nendest paljudest kes täna ei jõua koosolekule! Kahjux ajateenistus on selline jama asi mis piirab paljusid asju mida tahax teha
      Vaikne.....

      Kommentaar


        #63
        Vastus teemale \'Jalgpallihaigla üldkoosolek 2005\'

        miks kõik mind alati valesti mõistavad? ma kirjutasin et jalgpallihaigla ei saa kunagi olla täiesti seadusekuulekas ja see on sellepärast et me ei saa piisavalt palju liikmeid koosolekule. ma kirjutasin et paberimajandus peab olema korras ja see tähendab siin ka seda et raamatupidamine oleks korras ehk siis ei ole raha kantimist kõrvale ja muid selliseid asju. ja juhtimine on nii nagu ta praegu on: mõndade inimeste käes, kuid selle pärast ei saa vinguda kuna kui liikmeid ei tule piisavalt kokku siis see tähendab et liikmed on lihtsalt rahul praeguse juhtimisega. kui liikmed (loe: patsiendid) ei oleks rahul siis nad kas lahkuks jalgpallihaiglast või alustaks mässu või koosolekul hääletaks maha praeguse juhtkonna või midagi muud. ja mina ei ole juhtkonnas nii et minu poole mitte pöörduda nende küsimustega et mis seal toimub või mida iganes sellist. foorumis on mõtetu vaielda - parem vaidleme koosolekul nendega silmas-silma ja siis äkki oskan ära seletada oma mõtted.

        Kommentaar


          #64
          Vastus teemale \'Jalgpallihaigla üldkoosolek 2005\'

          kuni viimase hetkeni pidin koosolekule minema............kuradi naised ja nende mured.
          Kui päkapikk tahab, võib ta oma välimust muuta. päkapikk on korduvalt ennast rihmaks joonud.

          Kommentaar


            #65
            Vastus teemale \'Jalgpallihaigla üldkoosolek 2005\'

            Jajah. Õudne.
            Aga kas siis \"Väikese notsu nikkumise laulu\" ka ikka lauldi?

            Kommentaar


              #66
              Vastus teemale \'Jalgpallihaigla üldkoosolek 2005\'

              ...keegi kohalkäinuist ehk kommenteeriks mis tehtud mis teoksil ning mis otsuseid siis vastu võeti kah. Ise kahjuks trenni tõttu tulla ei saanud....
              RummaBastards!

              Kommentaar


                #67
                Vastus teemale \'Jalgpallihaigla üldkoosolek 2005\'

                põhimõtteliselt ametlikult on liikmeid tänasest umbes 40 mitte üle 400. tulemas on millalgi suurpuhastus \"kustutatud\". jalgpallihaigla kaardid vahetatakse välja pubides vaja minevate magnetkaartide vastu (et saaks hakata saama soodustusi rohkemates kohtades ja muidki põhjusi). jne. ma igatahes väsinud ja magama ja ei kommentaari.

                Kommentaar


                  #68
                  Vastus teemale \'Jalgpallihaigla üldkoosolek 2005\'

                  Miks te siin naisi sõimate??? Edit : (naiste sõim on maha võetud, tänud!)

                  Aga komöödiat jagus ka koosolekule.
                  Minu jaoks algas koosolek veidi üllatunult kuna kojamees ei lubanud mind registreerida liikmete nimekirja vaid käskis mind külalisena registreerida, sest mul polevat liikmekaarti kaasas. Peale mõningat vaidlemist ja AiFo ja Poborsky meeldetuletust et saab ka passiga lubati mindki osalejate nimekirja
                  Sõnavõtud olid siis Papa, Stiivi, Poborsky ja kojamehe poolt. Mõningaid ebatäpsusi oli sõnavõttudes kuid üldjuhul sujus kõik hästi. Tegin ka mõned märkused esinejale kuna sõnavõtt sisaldas liialt poliitikat - mitmekordna mainimine Isamaliitu. Teatavasti on JH poliitikaväline ühendus.
                  Otsustest:
                  Kehtestati aastane liikmemaks 100 kr, alla 18 aastastele 50 kr
                  Logo konkurss oli naljanumber, laekunud oli 7 tööd kui ma õieti mäletan, kusjuures ükski ei sobinud JH logoks. Valiti välja vana ristilipp, mille kallal hakatakse edasi töötama.
                  Senised kaardid vahetatakse välja uute magnetkaartide vastu
                  Uut põhikrja ei saanud vastu võtta, kuna juba esimeses lauses oli viga sees mis puudutas kuupäeva. Ja kui kellelegi tundus see norimisena siis oli see lihtsalt märkus, sest sellise kuupäevaga oleks see põhikiri äriregistrist tagasi tulnud ja oleks jällegi uut koosolekut vaja.
                  Juhtisin tähelepanu sellele et JH ei saa 3.märtsil 2006 viie aastaseks vaid 21.juuni 2006
                  kuna asutamiskoosolek ja põhikirja kinnitamine toimus 21.juuni 2001
                  Uus koosolek otsustati kokku kutsuda just 3. märtsil kuid palun tungivalt see edasi lükata varasema või hilisema nädalavahetuse peale kuna paljud JH liikmed pole veel Belfastist tagasi jõudnud k.a. mina.

                  Üldkokkuvõtteks võib öelda et koosolek oli väga positiivne ja vajalik.

                  Kommentaar


                    #69
                    Vastus teemale \'Jalgpallihaigla üldkoosolek 2005\'

                    loen. imestan. siis imestan veel. siis mõtlen, et äkki lugesin valesti.
                    siis loen uuesti ja jälle imestan.
                    oeh.
                    ei tahaks nagu lasteaed ka öelda.
                    visiteerin sarnase nimega asutust sageli, hommikuti ja õhtuti. üks minu juurde kolinud ja siin juba mõned aastad elanud naga nõuab.
                    tema ja ta semud küll sarnast kammaiaad ei korralda.
                    üks variant on veel. Kivirähk.
                    14. september 2006, Tallinn

                    Kommentaar


                      #70
                      Vastus teemale \'Jalgpallihaigla üldkoosolek 2005\'

                      Algselt postitas ballack


                      põhimõtteliselt ametlikult on liikmeid tänasest umbes 40 mitte üle 400. tulemas on millalgi suurpuhastus \"tontidest\". jalgpallihaigla kaardid vahetatakse välja pubides vaja minevate magnetkaartide vastu (et saaks hakata saama soodustusi rohkemates kohtades ja muidki põhjusi). jne. ma igatahes väsinud ja magama ja ei kommentaari.
                      Kas keegi oskab seda põhjalikumalt kommenteerida? Kes, mis, millal, miks, kuidas, kas jne..
                      Which ship has never docked at Liverpool?
                      The Premiership.

                      "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                      Kommentaar


                        #71
                        Vastus teemale \'Jalgpallihaigla üldkoosolek 2005\'

                        uskumatu!

                        Kommentaar


                          #72
                          Vastus teemale \'Jalgpallihaigla üldkoosolek 2005\'

                          Nõnna nagu Senaator rääkis oli.
                          Samas kommentaarid uskumatu jne... on minu jaoks naljanumber, kes keelas endal kohale tulla ja püüda anda omapoolseid ettepanekuid. Aidata kaasa, et asi paraneks. Distantsilt targutada on alati lihtsam, kui käsi külge panna.
                          Tundmatu elab taas
                          Seega Tundmatu1976 on nüüdseks ajalugu

                          Kommentaar


                            #73
                            Vastus teemale \'Jalgpallihaigla üldkoosolek 2005\'

                            Algselt postitas Tundmatu1976


                            Nõnna nagu Senaator rääkis oli.
                            Samas kommentaarid uskumatu jne... on minu jaoks naljanumber, kes keelas endal kohale tulla ja püüda anda omapoolseid ettepanekuid. Aidata kaasa, et asi paraneks. Distantsilt targutada on alati lihtsam, kui käsi külge panna.
                            Ma ei ole lihtsalt JPH liige. Miks ei ole liige? Loe see foorum uuesti läbi. Algusest.
                            14. september 2006, Tallinn

                            Kommentaar


                              #74
                              Vastus teemale \'Jalgpallihaigla üldkoosolek 2005\'

                              Algselt postitas uvv


                              loen. imestan. siis imestan veel. siis mõtlen, et äkki lugesin valesti.
                              siis loen uuesti ja jälle imestan.
                              oeh.
                              ei tahaks nagu lasteaed ka öelda.
                              visiteerin sarnase nimega asutust sageli, hommikuti ja õhtuti. üks minu juurde kolinud ja siin juba mõned aastad elanud naga nõuab.
                              tema ja ta semud küll sarnast kammaiaad ei korralda.
                              üks variant on veel. Kivirähk.
                              ime jah
                              Jalgpallihaigla juhatuse liige

                              Kommentaar


                                #75
                                Vastus teemale \'Jalgpallihaigla üldkoosolek 2005\'

                                Algselt postitas Stinger


                                Algselt postitas uvv

                                ime jah
                                palun väga.
                                jõuad just lõpetada, kui keegi su sõnale jooned alla jämedalt veab.
                                14. september 2006, Tallinn

                                Kommentaar

                                Working...
                                X