320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

JH Koosolek 2006

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Vastus teemale \'JH Koosolek 2006\'

    Algselt postitas Sen
    Kyps, kes meie uued juhid ja õpetajad nüüd siis on?
    Ehh, mul vana pea ja ei mäleta enam täpselt, aga vist umbes selline see koosseis sai: Kojamees, PAPA, Paks, Aff ja Stiff?

    Kommentaar


      #32
      Vastus teemale \'JH Koosolek 2006\'

      Algselt postitas kyps


      Algselt postitas Sen
      Kyps, kes meie uued juhid ja õpetajad nüüd siis on?
      Ehh, mul vana pea ja ei mäleta enam täpselt, aga vist umbes selline see koosseis sai: Kojamees, PAPA, Paks, Aff ja Stiff?
      Koosolek, koosolekuks. Võtaksin kah natukene sõna nende nn. surnute liikmete osas.
      Kindlasti on nende senini liikmeks saanud 429 jalgpallihaige hulgas ka kogemata oma nime kirja pannuid ja 100 kroonine liikmemaks aitab mingi selguse kindlasti tuua.

      Olen suhteliselt värske liige, vist natukene üle poole aasta, liikmeks hakkasin selle pärast, et ühes tribüüniosas mõndades mängudes siniseks värvuv inimmass tundus südamelähedane. Loomulikult külastasin mänge ka varem, isegi selliseid mida \"mina ja maailm\" fännid arvatavasti kunagi vaatamas pole käinud(sõpakas Gruusiaga)
      Kui mingisugune kiri mulle saadetaks, siis olen heameelega nõus selle 100 krooni maksma.

      Koosolekutel pole ma kunagi käinud, kaks korda olen kuulnud, et selline asi üldse toimub ja suure tõenäosusega niipea ei lähe kah.
      Põhjuseid on mitmeid, esiteks tunduvad koosolekute all toimuvad üritused minujaoks kuidagi kahtlased, midagi korteriühistu kogunemiste sarnast. Teiseks pole mul lihtsalt aega.

      Kuid nüüd tuleb valus osas mõningate igipõliste jalgpallihaigla liikmete osas, kes surnud hingede osas kõvasti sõna võtavad, näiteks sellega, et liikmekaartidele ei tulda järgi. Võin eksida, kuid keda see kaart kotib, saan kuskil uugametsa pubis 5 või 10% alet. Ausalt õlut enam ei joo, joon puhast haljast ja senini olen seda endale ka ise jõudnud osta. Liikmenumbri alusel on mulle seni neid soodustusi tehtud ja loodetavasti tehakse ka tulevikus.

      Teine valus teema on liikmeks saamine, ootasin vist ligemale kolm kuud enne kui oma nime foorumis nägin, kodulehele ei ole seda senini pandud, taotluse saatmisest on möödunud aasta!!!
      Kala hakkab mädanema peast, kui liikmeks saamiseks ja foorumisse ülespanemine venib , siis mida ma kaardile järgi jooksmisega tõmblen, aega ju paistab olevat.

      Tegelikult olen ma südamest uhke, et olen Jalgpallihaigla liige, olen kogu oma teadliku elu olnud Eesti spordi fänn, aga eriti vutile kaasa elades olen viimasel kümnel aastal oma põhilised emotsioonitoosid saanud.

      Et Jalgpallihaiglat tõsiselt võetavaks ühenduseks teha võiks koosolekute põhilised küsimused saata ka meilile, tagasisidet on kindlasti rohkem, kui koosolekult.
      Iga liikmeks soovija PEAB oma vastuse saama päevade, mitte kuudega ja koduleht tuleks muuta aktiivsemaks.
      Lihtsad soovitused reklaami ja müügi vallast, kindlasti teate neid ka ise, aga enne kui need ei toimi ei hakka toimima ka enamus uute fännide aktiivsus ja austus kogu ürituse ees

      Liige 378.



      Kommentaar


        #33
        Vastus teemale \'JH Koosolek 2006\'

        Mulle on muide nende liikmete ja muu teemaga alati meenunud, et JPH liikmeks saab ju meeletu soovitamisega ehk igal inimesel pidi olema oma kaks-kolm või isegi enam toetajat. Kunagi räägiti ka, et iga toetaja vastutab oma soovitatu eest. Ehk mul tekkis kohe küsimus, et kas nüüd visatakse lisaks \"surnud hingedele\" välja ka toetajad, kes neid tüüpe soovitasid. Peaks nagu - või vaadatakse sellest mööda?

        Plats puhtaks!
        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

        Kommentaar


          #34
          Vastus teemale \'JH Koosolek 2006\'

          Selliseid karme meetmeid hetkel vist küll kasutuses ei ole. Vähemalt aasta tagasi veel ei olnud. Täiesti vabalt sai ilma soovitajateta sisse. Isegi kui sa ühelgi mängul pole käinud. Lihtsalt tuleb kirja panna, miks keegi peaks jalgpallihaigla liikmeks saama. Mis kasu sellest mõlemale poolele oleks?!

          Algselt postitas sitys
          Kuid nüüd tuleb valus osas mõningate igipõliste jalgpallihaigla liikmete osas, kes surnud hingede osas kõvasti sõna võtavad, näiteks sellega, et liikmekaartidele ei tulda järgi. Võin eksida, kuid keda see kaart kotib, saan kuskil uugametsa pubis 5 või 10% alet. Ausalt õlut enam ei joo, joon puhast haljast ja senini olen seda endale ka ise jõudnud osta. Liikmenumbri alusel on mulle seni neid soodustusi tehtud ja loodetavasti tehakse ka tulevikus.
          Kui isegi liikmekaartidele järgi ei viitsita tulla, milleks siis üldse registreerida? Sinu nimi paberil ei muuda ju midagi. Sellise suhtumise juures võiks taotluse hoopis prügikasti lennutada. Jalgpallihaiglaga liituvad vännid, kes tahavad end tõesti tunda vännide seas, nendega koos staadionil kurgud valusaks kütta jne.

          Algselt postitas sitys
          Teine valus teema on liikmeks saamine, ootasin vist ligemale kolm kuud enne kui oma nime foorumis nägin, kodulehele ei ole seda senini pandud, taotluse saatmisest on möödunud aasta!!!
          Kala hakkab mädanema peast, kui liikmeks saamiseks ja foorumisse ülespanemine venib , siis mida ma kaardile järgi jooksmisega tõmblen, aega ju paistab olevat.
          Kui keegi niivõrd kärsitu on, eks helistagu ja uurigu siis lähemalt, kus kaart hetkel on. Mina tegin nii, nagu pidi. Kaks nädalat peale taotluse saatmist helistasin kojamehele, kel kaart juba üleandmiseks valmis oli. Probleem oli lihtsalt 186\'s kilomeetris. Ning see nimi kodulehel või foorumis - mingi suvaline nimi ei ütle ju kellelegi midagi, seega ilmugu ta sinna kohe, kuu või poole aasta pärast.

          Algselt postitas sitys
          Iga liikmeks soovija PEAB oma vastuse saama päevade, mitte kuudega ja koduleht tuleks muuta aktiivsemaks.
          Minu arvates on kaks nädalat täiesti arvestatav periood ootamiseks. Ega muud ametlikud bürokraatilised tehingud kiireminigi ei lähe. Aga jah, koduleht on natuke ebaaktiivne tõesti. Triibik võiks sinna juurde rakendada mingi andmebaasiga mooduli, et teised administratiivsed isikud vajadusel kiiresti mingit infot saaksid muuta.
          The main event, Die Meister, Die Besten, Les grandes equipes...The champions!

          Kommentaar


            #35
            Vastus teemale \'JH Koosolek 2006\'

            Koosolekul sai sellest ka räägitud, et paari- kolme nädala pärast tuleb uus versioon kodulehest üles
            308

            Kommentaar


              #36
              Vastus teemale \'JH Koosolek 2006\'

              Algselt postitas strowik


              Selliseid karme meetmeid hetkel vist küll kasutuses ei ole. Vähemalt aasta tagasi veel ei olnud. Täiesti vabalt sai ilma soovitajateta sisse. Isegi kui sa ühelgi mängul pole käinud. Lihtsalt tuleb kirja panna, miks keegi peaks jalgpallihaigla liikmeks saama. Mis kasu sellest mõlemale poolele oleks?!

              Algselt postitas sitys
              Kuid nüüd tuleb valus osas mõningate igipõliste jalgpallihaigla liikmete osas, kes surnud hingede osas kõvasti sõna võtavad, näiteks sellega, et liikmekaartidele ei tulda järgi. Võin eksida, kuid keda see kaart kotib, saan kuskil uugametsa pubis 5 või 10% alet. Ausalt õlut enam ei joo, joon puhast haljast ja senini olen seda endale ka ise jõudnud osta. Liikmenumbri alusel on mulle seni neid soodustusi tehtud ja loodetavasti tehakse ka tulevikus.
              Kui isegi liikmekaartidele järgi ei viitsita tulla, milleks siis üldse registreerida? Sinu nimi paberil ei muuda ju midagi. Sellise suhtumise juures võiks taotluse hoopis prügikasti lennutada. Jalgpallihaiglaga liituvad vännid, kes tahavad end tõesti tunda vännide seas, nendega koos staadionil kurgud valusaks kütta jne.

              Algselt postitas sitys
              Teine valus teema on liikmeks saamine, ootasin vist ligemale kolm kuud enne kui oma nime foorumis nägin, kodulehele ei ole seda senini pandud, taotluse saatmisest on möödunud aasta!!!
              Kala hakkab mädanema peast, kui liikmeks saamiseks ja foorumisse ülespanemine venib , siis mida ma kaardile järgi jooksmisega tõmblen, aega ju paistab olevat.
              Kui keegi niivõrd kärsitu on, eks helistagu ja uurigu siis lähemalt, kus kaart hetkel on. Mina tegin nii, nagu pidi. Kaks nädalat peale taotluse saatmist helistasin kojamehele, kel kaart juba üleandmiseks valmis oli. Probleem oli lihtsalt 186\'s kilomeetris. Ning see nimi kodulehel või foorumis - mingi suvaline nimi ei ütle ju kellelegi midagi, seega ilmugu ta sinna kohe, kuu või poole aasta pärast.

              Algselt postitas sitys
              Iga liikmeks soovija PEAB oma vastuse saama päevade, mitte kuudega ja koduleht tuleks muuta aktiivsemaks.
              Minu arvates on kaks nädalat täiesti arvestatav periood ootamiseks. Ega muud ametlikud bürokraatilised tehingud kiireminigi ei lähe. Aga jah, koduleht on natuke ebaaktiivne tõesti. Triibik võiks sinna juurde rakendada mingi andmebaasiga mooduli, et teised administratiivsed isikud vajadusel kiiresti mingit infot saaksid muuta.
              Ma ei saa aru poindist, mis ühendab kaardile järgi tulemise ja staadionil hääle kähedaks karjumise. Üldiselt karjun ma olenemata sellest kas mul see kaart on parajasti taskus või mitte, tean ju, et liige olen. Üldiselt karjusin ka siis, kui liige ei olnud, aga eks see on juba inimesest kinni.
              Kindlasti ma kunagi selle kaardi lunastan, aga aega ju on.

              Kaardi kättesaamiseks tegin ma esialgu täpselt nii nagu pidi ehk helistasin kahe nädala pärast peale taotluse saamist, ei olnud veel kätte saadud. Niimodi helistasin ma korduvalt, kuni viisakusest loobusin(kaua ma ikka tüütan) ja siis kolme kuu pärast nägin enda nime foorumis.

              Kodulehele nimede väljapanemine on väga oluline, seda minule endale, mitte kellegile oma nime näitamise pärast. Inimesed on erinevad, ühele pole oluline kodulehelt oma nime lugemine, teisele pole oluline ühe järjekordse kaardi kättesaamine. Üldiselt loe mu kiri uuesti läbi, paistab, et sa ei saanud või ei tahtnud mu kirja mõttest ikka üldse aru saada.

              PS. Näe koduleht on ka teistele juba igavana tundunud, seega olen õigel teel!


              Kommentaar


                #37
                Vastus teemale \'JH Koosolek 2006\'

                Algselt postitas kyps


                Valiti uus juhtkond, kinnitati logo ja tähistati sünnipäeva.
                aga mis sai uuest põhikirjast ja liikmemaksust?

                Kommentaar


                  #38
                  Vastus teemale \'JH Koosolek 2006\'

                  Põhikiri võeti vastu.

                  Liikmemaksu osas minu jaoks kindlat seisukohta ei võetud.

                  Kommentaar


                    #39
                    Vastus teemale \'JH Koosolek 2006\'

                    Kas keegi oskab rääkida, mis seis siis kodulehega on, kuna koosolekul sai nagu öeldud, et põhimõtteliselt valmis ainult logo kinnitamist vajas, et siis täielikult valmis teha nädala kahega. Varsti on möödas pea kuu ja pole isegi näinud prooviversiooni, mis lubati mailile saata!

                    Lisaks kuidas on lood liikmemaksuga, kas seda juba kogutakse või mis?

                    Kommentaar


                      #40
                      Vastus teemale \'JH Koosolek 2006\'

                      3. märtsi 2006 üldkoosoleku otsuse kohaselt on Jalgpallihaigla 2006. aasta liikmemaks 100 krooni ja alla 18aastastel 50 krooni. Liikmemaks tuleb tasuda Jaanipäevaks (24. juuniks) 2006 MTÜ Jalgpallihaigla arveldusarvele 221019232745 (selgitusse kirjutada tekst \"JH 2006 liikmemaks\", liikme nimi ja liikmekaardi number). Mainitud tähtajaks liikmemaksu tasunud saavad soovi korral plastikkaardi, millega saab koostööpartneritelt soodustusi.
                      Pärast 24. juunit liikmemaksu tasunud saavad plastikkaardi soetada lisatasu eest.

                      Käesoleva aasta maikuus tuleb müüki 2008. aasta Euroopa jalgpallimeistrivõistluste Eesti alagrupi mängude piletipakett, mida saavad Jalgpallihaigla kaudu osta need Jalgpallihaigla liikmed, kes on 24. juuniks liikmemaksu tasunud.

                      Peale liikmemaksu tasumist saata kinnitav e-mail aadressil stinger@jalgpallihaigla.ee, kuhu tuleb andmebaasi uuendamise tarvis lisada ka oma andmed (nimi, liikmekaardi number, e-maili aadress, telefon ja postiaadress).

                      Eesti Jalgpalli Liidu plaani kohaselt pakutakse pääsmeid kõigepealt Eesti jalgpallikoondise toetajate ühenduse Jalgpallihaigla kaudu, seejärel saavad pileteid soetada vutiklubid ja EJLi partnerid ning pärast seda jõuavad need jaemüüki.

                      Jalgpallihaigla
                      www.jalgpallihaigla.ee
                      jalgpallihaigla@ jalgpallihaigla.ee

                      Kuidas saada Jalgpallihaigla liikmeks? Loe:
                      http://www.jalgpallihaigla.ee/jph_astu_liikmeks.htm
                      Jalgpallihaigla juhatuse liige

                      Kommentaar


                        #41
                        Vastus teemale \'JH Koosolek 2006\'

                        Mis on saanud Miq´u välja käidud ideest, et väiksemad fännigrupeeringud (Piraajad, Eurouniv FC jne.) saaksid JPH liikmeks astuda ja seeläbi pileteid lunastada?
                        Kas antud variant on hetkel veel aktuaalne?

                        Kommentaar


                          #42
                          Vastus teemale \'JH Koosolek 2006\'

                          Algselt postitas Stinger


                          3. märtsi 2006 üldkoosoleku otsuse kohaselt on Jalgpallihaigla 2006. aasta liikmemaks 100 krooni ja alla 18aastastel 50 krooni. Liikmemaks tuleb tasuda Jaanipäevaks (24. juuniks) 2006 MTÜ Jalgpallihaigla arveldusarvele 221019232745 (selgitusse kirjutada tekst \"JH 2006 liikmemaks\", liikme nimi ja liikmekaardi number). Mainitud tähtajaks liikmemaksu tasunud saavad soovi korral plastikkaardi, millega saab koostööpartneritelt soodustusi.
                          Pärast 24. juunit liikmemaksu tasunud saavad plastikkaardi soetada lisatasu eest.

                          Käesoleva aasta maikuus tuleb müüki 2008. aasta Euroopa jalgpallimeistrivõistluste Eesti alagrupi mängude piletipakett, mida saavad Jalgpallihaigla kaudu osta need Jalgpallihaigla liikmed, kes on 24. juuniks liikmemaksu tasunud.

                          Peale liikmemaksu tasumist saata kinnitav e-mail aadressil stinger@jalgpallihaigla.ee, kuhu tuleb andmebaasi uuendamise tarvis lisada ka oma andmed (nimi, liikmekaardi number, e-maili aadress, telefon ja postiaadress).

                          Eesti Jalgpalli Liidu plaani kohaselt pakutakse pääsmeid kõigepealt Eesti jalgpallikoondise toetajate ühenduse Jalgpallihaigla kaudu, seejärel saavad pileteid soetada vutiklubid ja EJLi partnerid ning pärast seda jõuavad need jaemüüki.

                          Jalgpallihaigla
                          www.jalgpallihaigla.ee
                          jalgpallihaigla@ jalgpallihaigla.ee

                          Kuidas saada Jalgpallihaigla liikmeks? Loe:
                          http://www.jalgpallihaigla.ee/jph_astu_liikmeks.htm
                          Kandsin raha ära, üritasin sulle maili ka ära saata, aga millegipärast ei lähe läbi. Vastuseks mulle tuleb sellise sisuga kiri..

                          This is the Postfix program at host mx1.zone.ee.

                          I\'m sorry to have to inform you that your message could not
                          be delivered to one or more recipients. It\'s attached below.

                          For further assistance, please send mail to <postmaster>

                          If you do so, please include this problem report. You can
                          delete your own text from the attached returned message.

                          The Postfix program

                          <stinger@jalgpallihaigla.ee>: host mail.edu.ee[193.40.0.15] said: 550
                          <stinger@jalgpallihaigla.ee>: User unknown (in reply to RCPT TO command)


                          Proovisin ka teiselt meiliaadressilt, ikka sama jama. Mis teha?

                          Kommentaar


                            #43
                            Vastus teemale \'JH Koosolek 2006\'

                            Mujalt saadud vihje: pange igaks juhuks maili cc stinger@hot.ee
                            308

                            Kommentaar


                              #44
                              Vastus teemale \'JH Koosolek 2006\'

                              Algselt postitas Markko


                              Mujalt saadud vihje: pange igaks juhuks maili cc stinger@hot.ee
                              Hetkel paluks tõesti panna koopia aadressile stinger@hot.ee

                              Tänud
                              Jalgpallihaigla juhatuse liige

                              Kommentaar


                                #45
                                Vastus teemale \'JH Koosolek 2006\'

                                Millal uuendataks JH kodulehekülge? Praegune info on seal ju igivana!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X