320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Jobu & Geenius

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas ballack Vaata postitust
    tavaliselt purjus inimesed valetavad siis kui politseis on aga ülejäänud aja räägivad ka kõige valusamat tõde mida keegi kuuldagi ei taha
    Selles on sul jah õigus
    Algselt postitas budulojus
    kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

    Kommentaar


      Muide, praegu Ärapanijas näitas neid klippe. Kus seal Operit jalgpallurine tutvustati? See, et videoklipis oli ta korraks Eesti koondise särgis?
      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

      Kommentaar


        mhm,oper koondise särgis on hoopis kriketimängija
        b-day

        Kommentaar


          Algselt postitas Martin Vaata postitust
          Ballack, sa pidid ju vait jääma. Mis lahti, suu ja näpiud sügelevad? Muide, sa Operile näkku julgeks öelda, et ta jobu on?
          ma nüüd küll rohkem sellel konkreetsel teemal ei vaidle ega räägi (ainult see postitus veel sel teemal sulle vastamiseks) aga näkku ütleksin küll kuid mitte seda et ta täielik jobu on vaid seda mida ma kuskil eelpool juba ütlesin et mängupoolest meie iidol aga keskerakonna reklaamimise poolest ehk spordi ja poliitika segamise poolest jobu.
          kui veel ütlete et kas ma julgen talle näkku öelda või mitte siis järgmine mäng (peale mängu mängijaid oodates) teengi veel seda et lõpuks usuksite et mida ma ütlen seda ka teen nii et võiksite lõpuks selle vingumise jätta lõpuks kellele see ei meeldinud.
          mitte ma ei ole ülbe nagu foorumi postitustest võiks välja lugeda vaid ma olen lihtsalt VÄGA otsekohene ja ütlen kõik välja mis vähegi on mitte ei hakka endas hoidma.
          ühesõnaga kõik mis ma olen öelnud on vaadatuna mitmest küljest (nii heast kui halvast) mitte nii nagu enamus on et kui nüüd lööb võiduvärava (või midagi muud sellist) siis me unustame absoluutselt kõik sigadused ära mis ta kunagi teinud on kuna iidolit ei tohi puutuda ju
          nii ja rohkem ma sel teemal (siin teemas võin rääkida aga mitte sellest teemast) ei räägi punkt!

          Kommentaar


            Algselt postitas kala2 Vaata postitust
            tglt ma arvan et nüüd tegid neesd kõik kes operi jobuks valisid kohukestele ja opile teene sellega,sest nüüd kõiik opi haletsejad annavad oma hääle talle valimistel. peen trikk
            Sorry mees, aga Opi ei kandideeri valimistel.

            Kommentaar


              vaatame asja positiivsest küljest - ehk sureb see väärmoodustis nüüd välja.

              palju isamaaliitlasi hääletusel üldse kokku osales?

              ja kas operi laulus asendatakse armastame vihkamisega?

              Kommentaar


                sry ei kandideeri jahh aga mõtlekui sigalahe trikk olex olnud
                b-day

                Kommentaar


                  ma ka ei kandideeri

                  Kommentaar




                    Tahaks loota, et Opi ei lase ennast sellest häirida ja kui Andres ise seda ei loe, siis võiks mõni temaga kontaktis olev isik talle kinnitada, et fännide enamus on endiselt tema taga.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas lenc Vaata postitust
                      Sorry mees, aga Opi ei kandideeri valimistel.

                      Minu teada kandideerib ikka küll
                      Keskerakonna nimekirjas numbri all 51, täpsemalt Valimisringkonnas nr 1 (Tallinna Haabersti linnaosa, Põhja-Tallinna linnaosa, Kristiine linnaosa), kus ta on neljas number.

                      Info http://www.keskerakond.ee/index.php?main=222
                      Tundmatu - ehk mida mina ka tean

                      Kommentaar


                        Las kandideerib! Iga inimese oma asi mida teeb ja kus kandideerib.
                        Mina igaljuhul astusin sellest jobuorganisatsioonist nimega JH välja! Ja palun minu nimi kustutada JH leheküljelt.
                        Ballack, sul soovitan rahusteid võtta ja mitte nii lolli juttu suust välja ajada. Sorry mees.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Sen Vaata postitust
                          Las kandideerib! Iga inimese oma asi mida teeb ja kus kandideerib.
                          Loomulikult las kandideerib, selle vastu pole midagi.
                          Info oli välja toodud, selle peale, kui esitati väide, et ei kandideeri.
                          Tundmatu - ehk mida mina ka tean

                          Kommentaar


                            Kas nüüd toimub lõhenemine?Jalgpallihaigla VS Mitte Jalgpallihaigla??
                            Pähh,seda küll nüüd ei tahaks,nii ei saa ju rallit sõita,oleme ikka sõbrad edasi.
                            Kui päkapikk tahab, võib ta oma välimust muuta. päkapikk on korduvalt ennast rihmaks joonud.

                            Kommentaar


                              Aga ikkagi ballack - sa lubasid juna ammu, et sa enam foorumisse ei kirjuta. Ole nüüd mees ja pea sõna. Palun noh.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas yheksa Vaata postitust
                                Aga ikkagi ballack - sa lubasid
                                ei viitsi üles otsida aga kuskil juba kirjutasin et kui ma foorumis vait jään uuesti siis see tähendab midagi väga halba ehk oleks kõikide peale vihane ja seega teeks hoopis jalgpallifänlusele vastutööd (küll ma seda juba oskaks).
                                ühesõnaga vait ma ei jää.

                                näita see koht kus ma kirjutasin et "ma luban et rohkem ei räägi siin foorumis kunagi". ausalt noh.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X