320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Oper - jalgpallijobu?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #91
    Algselt postitas vandersell Vaata postitust
    kurat ma keelasin õel koduvideo üles panna....ikka raibe tegi seda

    Kommentaar


      #92
      Algselt postitas Martin Vaata postitust
      Tarmo Kruusimäe on jalgpallijobu ...

      Keskerakonna Noortekogu ootab MTÜ Jalgpallihaigla ja Tarmo Kruusimäelt
      vabandust Andres Operi aasta jalgpallijobuks tituleerimise eest.

      see on nüüd küll totaalselt uus tase!!! mitte üheski riigis ei lase jalgpallifännid kellelgi endale ette kirjutada, kuidas peab käituma ja mitte üheski riigis ei julge poliitikud neid jebida ega neile pähe istuda...selline asi on tõesti võimalik ainult eestis, kus riigi suurimat fänniorganisatsiooni üritatakse kunstlikult lõhestada.
      vabanduse peaks hoopis esitama oper, et oma käitumisega (vahet pole kas naiivsusest või saamahimust tulenevalt) on suutnud tekitada lõhe fännide vahele .
      ise pole jph liige, ent nende 29 % inimeste protest on selge näide , kuidas oma fännidega käituda ei tohiks ...

      jah, olen nõus, sportlased kuuluvad rahvale, aga nad ei tohiks olla mängukannideks poliitikutele ...

      tegelikult arvan, et andres võiks välja vahetada oma pr juhi

      Kommentaar


        #93
        Et Kesknoorte avaldus? Milleks minna leili millegi peale, mis on sama labane kui 30-40 inimese häälega kellegi aasta jobuks valimine?

        Täiesti tavaline mittemidagiütlev poliitiline avaldus oma konkurendi mustamiseks.Vaevalt, et siin Operiga otsest seost on, ikka parteidevaheline sitaloopimine. Loodetavasti mingit reaktsiooni ei järgne sellele.
        Which ship has never docked at Liverpool?
        The Premiership.

        "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

        Kommentaar


          #94
          Algselt postitas Corinthian Vaata postitust
          selline asi on tõesti võimalik ainult eestis, kus riigi suurimat fänniorganisatsiooni üritatakse kunstlikult lõhestada.
          vabanduse peaks hoopis esitama oper, et oma käitumisega (vahet pole kas naiivsusest või saamahimust tulenevalt) on suutnud tekitada lõhe fännide vahele .
          iccc, sellist juttu polgi veel lugenud. Mis kuradi lõhe? Lõhe, mille ühele küljele jääb mingi 20 inimest? Tõesti big deal, nagu see midagi muudaks.
          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

          Kommentaar


            #95
            Algselt postitas Martin Vaata postitust
            iccc, sellist juttu polgi veel lugenud. Mis kuradi lõhe? Lõhe, mille ühele küljele jääb mingi 20 inimest? Tõesti big deal, nagu see midagi muudaks.

            sinult oleksin ma küll mõnevõrra loomingulisemat lähenemist oodanud
            ja tõesti - deal is more than ... mingi 20 inimest.

            Kommentaar


              #96
              No mis lõhest siin rääkida saab? Ei minda enam koondise mängule (sest liigakohtumisi ei vaata enivei keegi) või ei rõõmutata, kui Oper värava lööb?

              Ma ei näe probleemi. Sa näed? Kus?
              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

              Kommentaar


                #97
                näiteks ei meeldiks mulle sugugi see kui koondisemängudes opi igat pallipuudet saadaks mingi 20 inimese poolt röögitav buuu ... samas ei suudaks ma seda neile mingile 20 ka pahaks panna

                Kommentaar


                  #98
                  Algselt postitas Corinthian Vaata postitust
                  näiteks ei meeldiks mulle sugugi see kui koondisemängudes opi igat pallipuudet saadaks mingi 20 inimese poolt röögitav buuu ... samas ei suudaks ma seda neile mingile 20 ka pahaks panna
                  Mul on roosa särk ja see ei meeldi mingitele jõmmidele. Kui ma linnas käin, siis nad karjuvad mulle PEDE, aga mõned ei karju. Ju ma olen nende keskele lõhe tekitanud ning ma pean vabandama. Onju?

                  Kommentaar


                    #99
                    Algselt postitas Corinthian Vaata postitust
                    näiteks ei meeldiks mulle sugugi see kui koondisemängudes opi igat pallipuudet saadaks mingi 20 inimese poolt röögitav buuu ... samas ei suudaks ma seda neile mingile 20 ka pahaks panna
                    ruuporitega üldjuhul väljakule ei lasta :P teisel juhul - istu kaks pingirida edasi, siis pole midagi kuulda ehk vali naabreid
                    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas dannar Vaata postitust
                      Mul on roosa särk ja see ei meeldi mingitele jõmmidele. Kui ma linnas käin, siis nad karjuvad mulle PEDE, aga mõned ei karju. Ju ma olen nende keskele lõhe tekitanud ning ma pean vabandama. Onju?
                      mul on ka roosa särk.. isegi mitu. vabandame koos, siis on asjal mõtet.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas dannar Vaata postitust
                        Mul on roosa särk ja see ei meeldi mingitele jõmmidele. Kui ma linnas käin, siis nad karjuvad mulle PEDE, aga mõned ei karju. Ju ma olen nende keskele lõhe tekitanud ning ma pean vabandama. Onju?
                        ära demagoogitse, dannar. sa saad vägagi hästi aru, et neid kaht näidet ei saa võrdsustada.

                        esimesel puhul on tegemist siiski üldrahvaliku iidoliga (mida eelpooltoodud postides tunnistavad ka kesknoored) , teisel puhul on see sinu isiklik probleem

                        Kommentaar


                          nüüd tundub, et ka taku oma

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Corinthian Vaata postitust
                            ära demagoogitse, dannar. sa saad vägagi hästi aru, et neid kaht näidet ei saa võrdsustada.

                            esimesel puhul on tegemist siiski üldrahvaliku iidoliga (mida eelpooltoodud postides tunnistavad ka kesknoored) , teisel puhul on see sinu isiklik probleem
                            Et kui Andres Oper kannab roosat särki, mis mõnele jõmmile ei meeldi, siis peab ta nende jõmmide ees vabandama, sest ta on rahvuslik iidol?
                            Või siis kui organisatsioon X nimetab Operi aasta jobuks põhjendusega "Roosa särk" ning mõned ütlevad selle peale, et "kämoon, las kannab seda särki", siis peaks Oper ikka vabandama, sest tekitas fännide hulgas lõhe? Et kas lõhetekitaja on see krdi "roosa särk" või tema jobuks nimetav organ?

                            Kommentaar


                              kuna sain oma arvamuse avaldatud, pean su ettepanekust( lihtsalt möla ajada) kahjuks viisakalt keelduma :P
                              ning kuna mul pole ka ballacki visadust, siis ei viitsi rohkem antud teemal väidelda, ehk tsiteerides tuntud ajakirjanikku - nobigdeal

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Corinthian Vaata postitust
                                see on nüüd küll totaalselt uus tase!!! mitte üheski riigis ei lase jalgpallifännid kellelgi endale ette kirjutada, kuidas peab käituma ja mitte üheski riigis ei julge poliitikud neid jebida ega neile pähe istuda...selline asi on tõesti võimalik ainult eestis, kus riigi suurimat fänniorganisatsiooni üritatakse kunstlikult lõhestada.
                                vabanduse peaks hoopis esitama oper, et oma käitumisega (vahet pole kas naiivsusest või saamahimust tulenevalt) on suutnud tekitada lõhe fännide vahele .
                                ise pole jph liige, ent nende 29 % inimeste protest on selge näide , kuidas oma fännidega käituda ei tohiks ...
                                issand jumal, mida juttu! kunstlikult lõhestada, protest on selge näide...

                                prrr!

                                minuarust on tekkinud olukord aina hea -- jh-st vähemalt räägitakse mõnda aega. Mõni teeb shesti, astub välja, teine pääseb raadioeetrisse,kolmas pääseb keskerakonna kodulehele... aina vahva!

                                kurb muidugi vaadata, et terve ports inimesi on valmis dzotile viskuma, samas ülejäänud mõnuga tümitavad, ja need kes võiksid mõne lausega olukorda selguse tuua, on targu vait.

                                life is a miracle!
                                Jalgpallihaigla liige
                                Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

                                Kommentaar

                                Working...
                                X