320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Pärnu Vaprad Karupojad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Liverpooli pubi tegutseb täiesti! Nagu ma aru saan on see koht tuttav? Kui mitte, siis võin täpsemalt seletada, kus see asub. Soovitan kindlasti selles kohas ka oma kõhtu täita, 60-70 krooni eest saab sealt ikka väga mehise kõhutäie.

    Kommentaar


      Hetkeseis siis selline, et üks auto stardib homme kell 13 paiku ehk 14-14.30 kohal, Noonik pidi meid veidi ennetama või jälitama liinibussiga Juve vist stardib hiljem?
      Rise and rise again until lambs become lions!

      Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

      Kommentaar


        Algselt postitas Mayhem Vaata postitust
        Hetkeseis siis selline, et üks auto stardib homme kell 13 paiku ehk 14-14.30 kohal, Noonik pidi meid veidi ennetama või jälitama liinibussiga Juve vist stardib hiljem?
        Jees, gamer ja mina peaks jõudma 16.00-16.30 kandis Viljandi.Vbl korjan kellegi veel peale.

        Kommentaar


          Nii, mina hakkan kella 12 bussiga Pärnust Viljandimaale sõitma. Kohal olen 13.50.

          Vaprad Karupojad söövad mulgikapsast, nad söövad mulgikapsast, nad söövad mulgikapsast

          Kommentaar


            Nägin siis täna ka esimest korda ära need Vapruse fännida. Tuleb tõele au anda ja üsna head lärmi tegid nad, isegi siis kui Vaprus oli juba kaotusseisus. Edu ja jõudu teile edaspidi.

            Kommentaar


              Eilsete seikluste üks viimaseid vaatusi oli see, et suutsin Viljandi Selveri juures peale Tohveriga vestlust rahakoti vististi poe ette maha kukutada ja selle kadumist alles 5 km pärast märgata. Igaljuhul tänud selle leidjale-smsi saatjale. Viljandi vist polegi Eesti Liverpool
              Rise and rise again until lambs become lions!

              Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

              Kommentaar


                No siis läks küll hästi. Kui mäng välja jätta siis olite reisiga rahul? Vihma ka õnneks eile ei tulnud, kuigi alguses lubas.

                Kommentaar


                  Tartusse mineku kohta küsiks, et kes kuidas ja millega?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas gamer Vaata postitust
                    Tartusse mineku kohta küsiks, et kes kuidas ja millega?
                    laske gameri minu juurde tulla...

                    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Martin Vaata postitust
                      laske gameri minu juurde tulla...

                      Sa tule parem mängule, see nädal ei pea sa valgete järjekordset vastasest ülesõitu kah jälgima

                      Kommentaar


                        Algselt postitas gamer Vaata postitust
                        Tartusse mineku kohta küsiks, et kes kuidas ja millega?
                        üks variant on vist Pärnust ja Erkki naise autoga :P homme selgub täpsemalt
                        Rise and rise again until lambs become lions!

                        Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mayhem Vaata postitust
                          üks variant on vist Pärnust ja Erkki naise autoga :P homme selgub täpsemalt

                          või siis mitte. Ega Juvel pole täiesti juhuslikult plaanis laupäeval sõitu ette võtta? Oleks paar huvilist välja pakkuda
                          Rise and rise again until lambs become lions!

                          Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

                          Kommentaar


                            Ma ei oska paraku veel midagi kindlat öelda. Ootan targemat homset.

                            Kommentaar


                              Ootan kah huviga, mis Juve vastus homme on.

                              Kommentaar


                                Keeruline värk selle homsega. Nimelt sõidan hommikul tööasjus linnast välja. Kuna pole teada, mis kell ma vabanen, siis on keeruline lubada, kas minna saan. Muidu tahaks küll ja võimaluse avanedes isegi läheks, aga mida ei tea, seda ei tea. veel. Jääb vist hirmus viimasele minutile.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X