320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Pärnu Vaprad Karupojad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Teeks siis nii, et lemmikmängija poolt saab hääli anda kolmel viisil:

    1)privasõnum (kuni 14.11 kell 17)
    2)marttig@hot.ee (kuni 14.11 kell 17)
    3)laupäeval, teel viimasele mängule Rakverre. Seal anname trofee ka üle.


    Hääletada võib igaüks, kes tunneb end vähegi vapra karuna olevat
    Rise and rise again until lambs become lions!

    Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

    Kommentaar


      Hei, mul on väike plaan Tallinnast hooaja viimasele mängule Rakverre kohale minna, kas leidub kedagi, kes kaasa tahab tulla? Ühendust saab võtta privaatsõnumiga või MSN teel.
      BVB - Vaprus

      Kommentaar


        Õnnesoovid Galkinile fännide lemmikuks valimise puhul
        Miskit põnevat ka reisi kohta rääkida on ? :P

        Kommentaar


          Üks uus laul lisandus vist reisi lõpuks ja muidu selline tavapärane sisemaa reis.

          Kommentaar


            Karud, kuidas neljapäevaga seis on? On minek? Kui jah, siis paneks kiirelt asjad paika, ma pean homseks välja mõtlema plaani, kuidas töölt ära nihverdada Aga mängu tahaks näha küll. Enne talveund võiks ju kahel korral veel korralikult häält teha

            Kommentaar


              Muidugi lähme. Danel ja Erkki olid ka positiivselt meelestatud. Nii, et autotäie saab kindlalt kokku. On veel huvilisi? Bussi saamine selgub ka täna.


              Pärnu, Pärnu
              Vaprus, sul oleme truuuud



              E: Buss on olemas. Ilmateate järgi otsustades peaks see mäng küll kunstil toimuma (eeldatavalt siis Tallinnas). Aga... vahet pole, kasvõi kell 5 hommikul ja Riias, kohale peab ikka minema.
              Rise and rise again until lambs become lions!

              Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

              Kommentaar


                Kas Karupreilid panevad ka koolist poppi?

                Saaks selle toimumisaja ja koha täpselt paika ainult.

                Kommentaar


                  Palume lund ja tormi ja kähku siis taevaisalt, Tallinn oleks endale kah mugavam muidugi

                  Kommentaar


                    Einoooooohhhh -_-
                    Paar tundi koolist ära küsida on ilmselgelt üle piiri, nii et jälle üks kohtumine jääb vahele .. wuhheii for school.

                    Kommentaar


                      Noh, Koidulas ei tohiks küll jalgpalli pärast koolis ära nihverdamisega probleeme olla (Kui ma ia kooliga täppi panin)

                      Kommentaar


                        Karupreilid peaks ikka kaasa tulema. Sellistes mängudes on meeskonnal tuge vaja. Mul endal neljapäeval kõige pikem päev tööl, a tühja sellest. Alati on variante, kuidas asjad kenasti ära sättida.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Juveman Vaata postitust
                          Karupreilid peaks ikka kaasa tulema. Sellistes mängudes on meeskonnal tuge vaja. Mul endal neljapäeval kõige pikem päev tööl, a tühja sellest. Alati on variante, kuidas asjad kenasti ära sättida.

                          Anna töö Marile
                          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                            Anna töö Marile
                            Kuna mäng kell 13, siis pole probleem üldse trenni andmises, selleks ajaks ma tagasi. Päevasest tööst tuleb kuidagi lahti saada

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Juveman Vaata postitust
                              Kuna mäng kell 13, siis pole probleem üldse trenni andmises, selleks ajaks ma tagasi. Päevasest tööst tuleb kuidagi lahti saada
                              Ahjaa, ma ikka arvasin millegi pärast, et kell 17, my bad.
                              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas gamer Vaata postitust
                                Noh, Koidulas ei tohiks küll jalgpalli pärast koolis ära nihverdamisega probleeme olla (Kui ma ia kooliga täppi panin)
                                Minu käin jah Koidulas Home of the football lovers.
                                Blokivad hoopis vanemad .. veel hullem ! :P Mulle öeldi suhteliselt selgelt ära, et mul pole teist korda mõtet selle üle vigiseda .. vastasel juhul jääks ma raudselt pühapäevasest mängust ilma -_-
                                Ei ole kerge olla alaealine

                                Kommentaar

                                Working...
                                X