320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Roosad Pantrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    The four core points of the ultra mentality are:

    * never stop singing or chanting during a match, no matter what the result
    * never sit down during a match
    * attend as many games as possible (home and away), regardless of cost or distance
    * loyalty to the stand in which the group is located (also known as the Curva or Kop).

    Meil on Nõmme, Flora ja Levadia Ultrad. Pärnu kah.
    slimm.ee

    Kommentaar


      Algselt postitas Sir. Nuutu Vaata postitust
      Mis tal juhtus?
      Jäi pärast mängu auto alla

      Kommentaar


        Automoto foorumist
        1453 juht pidi täna kamba Nõmme Kalju fänne bussist välja viskama, kuna need tegelased hüppasid bussis, lõugasid ja segasid kaasreisijaid.

        Kommentaar


          Kes see jorss on ?

          Kommentaar


            Irrwww vaadake selle teise foorumi alt ta www-d ta mingi ühistransportofiil. Mingi busside ja trollide ja trammide ja rongide p**e. Mai saa aru kudas selline yldse bussis sai olla, kes ta sealt uksest sisse laseb
            sigpic

            Kommentaar


              Algselt postitas riuno Vaata postitust
              Irrwww vaadake selle teise foorumi alt ta www-d ta mingi ühistransportofiil. Mingi busside ja trollide ja trammide ja rongide p**e. Mai saa aru kudas selline yldse bussis sai olla, kes ta sealt uksest sisse laseb
              Nii.. Üritad nüüd terav olla, et hakkad selle tegelase huvisid hindama? Mis sa arvad, et kuidas ta seda lärmajate punti vaatas, kas suure ausutsega? Tema jaoks oli see ka punt räuskavaid roosasid pedesid ja ise alles lapsed..
              The other line moves faster.

              Kommentaar


                pea hoogu eksole

                Kommentaar


                  Algselt postitas Raix Vaata postitust
                  Nii.. Üritad nüüd terav olla, et hakkad selle tegelase huvisid hindama? Mis sa arvad, et kuidas ta seda lärmajate punti vaatas, kas suure ausutsega? Tema jaoks oli see ka punt räuskavaid roosasid pedesid ja ise alles lapsed..

                  Ma arvan ka, et selline räuskamine ei tee au kellegile. Kõige vähem veel Nõmme Kaljule. Mida te sellise käitumisega saavutada tahate?
                  Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                  Kommentaar


                    praegu pean silmas, et niske võhik, kes ei tea elu mõnudest ja lõbudest mitte midagi tuleb elu nautijaid kommenteerima. See et bussis räusatakse ei ole ju tglt midagi head, aga see on tänapäeval levinud, eriti noortel. Lolli mängimisega isegi tahetakse näha piiri or sth, eriti veel kui ollakse midagi tarbinud ja ollakse suurema seltskonnaga
                    sigpic

                    Kommentaar


                      Algselt postitas riuno Vaata postitust
                      praegu pean silmas, et niske võhik, kes ei tea elu mõnudest ja lõbudest mitte midagi tuleb elu nautijaid kommenteerima. See et bussis räusatakse ei ole ju tglt midagi head, aga see on tänapäeval levinud, eriti noortel. Lolli mängimisega isegi tahetakse näha piiri or sth, eriti veel kui ollakse midagi tarbinud ja ollakse suurema seltskonnaga

                      16 aastase suust on mõistlikuma jutu kuulmine liiga palju nõutud.
                      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                      Kommentaar


                        Ära põe ega mina seal seltskonnas pold, aga ikkagist, see on tänapäeval suht normaalne, et bussist välja visatakse
                        sigpic

                        Kommentaar


                          Algselt postitas riuno Vaata postitust
                          Ära põe ega mina seal seltskonnas pold, aga ikkagist, see on tänapäeval suht normaalne, et bussist välja visatakse
                          See oli pigem kompliment sulle, mitte arvamus, et sa seal olid .

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Rein Vaata postitust
                            Ma arvan ka, et selline räuskamine ei tee au kellegile. Kõige vähem veel Nõmme Kaljule. Mida te sellise käitumisega saavutada tahate?
                            Ma arvan samuti, et ühistranspordis räuskamine ei ole viisakas ettevõtmine. Õhtuti võib bussides - trollides kohata pidevalt nokastanud seltskondi, kes arusaamatult röögivad ja lällavad.

                            Ja seele konkreetse juhtumi puhul ei olnud nüüd tegemist küll mingi lihtlabase räuskamisega, nagu mõni näidata püüab. Oli kõrgendatud meeleolu ja lasti tõepoolest laul lahti. Enamikule inimestele see täidsa näis meeldivat, heatahtlikult suhtuti sellesse. Ainsad, kellele teiste hea tuju tuska tegi, olid see samune ühistranspordi fetišist noormees ja transvestiit, kes käiski bussijuhile halamas
                            "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
                            www.facebook.com/jkkalju

                            Kommentaar


                              Algselt postitas riuno Vaata postitust
                              Ära põe ega mina seal seltskonnas pold, aga ikkagist, see on tänapäeval suht normaalne, et bussist välja visatakse
                              *offtopic*
                              Sõidan praktiliselt iga päev paar otsa ühistranspordiga ja pole kordagi välja visatud

                              http://www.last.fm/user/kurat_

                              Kommentaar


                                Ennastki pole kunagi välja visatud bussis, aga annan lissalt teada, et see on tänapäeva noorte yhiskonnale iseloomulik, et nad ei suuda bussis vaikselt olla.
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X