320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Roosad Pantrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas riuno Vaata postitust
    Ennastki pole kunagi välja visatud bussis, aga annan lissalt teada, et see on tänapäeva noorte yhiskonnale iseloomulik, et nad ei suuda bussis vaikselt olla.
    Tsiteerides ühte teist foorumlast- Vabandage, kas te olete debiilikud?
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

    Kommentaar


      Algselt postitas Rein Vaata postitust
      Tsiteerides ühte teist foorumlast- Vabandage, kas te olete debiilikud?
      Tsiteerides sind-ühistransport on pededele
      I`m not scared of dying, I just dont want to

      Kommentaar


        keda sa teie all m6tled
        sigpic

        Kommentaar


          Algselt postitas riuno Vaata postitust
          keda sa teie all m6tled
          Sina näiteks! Mis kuradi iba sa ajad, et tänapäeva noorte ühiskonnale on iseloomulik ühistranspordis kisada ja karjuda. Ise ka saad aru mis juttu sa ajad? Olude sunnil ma ikka aeg ajalt ikka sõidan ühistranspordiga. Mina pole küll täheldanud, et kõik noored kes trollis on kisavad ja karjuvad. Õigemini ma pole kordagi sellist asja näinud.

          Mina nimetaksin sellist käitumist hoopis hiliseks puberteediks.
          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

          Kommentaar


            Algselt postitas Rein Vaata postitust
            Olude sunnil ma ikka aeg ajalt ikka sõidan ühistranspordiga.
            Ühistransport on pededele

            No mida teema, laulsid fännid natuke bussis, missiis?
            Minge jalutage värske õhu käes peded.

            Kommentaar


              Algselt postitas Sen Vaata postitust
              Ühistransport on pededele

              No mida teema, laulsid fännid natuke bussis, missiis?
              Minge jalutage värske õhu käes peded.
              Tsiteerides klassikuid (A.Pervik):

              "Kui pootsmaniks tahate saada, minge merekooli!"


              Iga jumala kord kisub suu muigele kui kuulen-loen kedagi rääkimas-kirjutamas kuidas fännid kuskil laulu lahti lõid ja see millegipärast rahulikele kodanikele ei meeldinud. Laulul ja laulul on vahe. Laulge staadionil, head jalgpallifännid, seal võib see parima tahtmise korral ka laulmisena kvalifitseeruda. Saag käima! Aitäheadööd!
              Jalgpallihaigla liige
              Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

              Kommentaar


                Algselt postitas PETSINHO Vaata postitust
                Argol siis jalaluu kahest kohast puruks, pikka aega rivist siis väljas. Kiiret paranemist sulle !
                Kalju peaks kontrollima hakkama keda nad enne mängu täis joodavad, sest praegu joodavad nad alaealisi.
                Meie suurim hirm on kartus oma mõõtmatu tugevuse ees.

                Kommentaar


                  Ma ei mõista, mis jama sa suust välja ajad, et Kalju kedagi täis joodab ja kuidas saab üldse nii idiootlikult tõmmata mingeid paraleele selle õnnetusega!
                  "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
                  www.facebook.com/jkkalju

                  Kommentaar


                    Ma ei mõista kust te SIR tamme sellist juttu võtate ja kas ka teate et eestis on laimu levitamine kohtu poolt karistatav. Mina pigem valiks mida rääkida ja mida mitte

                    Kommentaar


                      minuarust võiks see SIR tamme mõne kindla näite tuua ehk siis räägiks edasi sest laim on töesti minuarust kõige hullem asi mida keegi esitatada saab mõne teise inimese kohta.(pigem kontrolli oma andmeid ja siis räägi)

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Rein Vaata postitust
                        Sina näiteks! Mis kuradi iba sa ajad, et tänapäeva noorte ühiskonnale on iseloomulik ühistranspordis kisada ja karjuda. Ise ka saad aru mis juttu sa ajad? Olude sunnil ma ikka aeg ajalt ikka sõidan ühistranspordiga. Mina pole küll täheldanud, et kõik noored kes trollis on kisavad ja karjuvad. Õigemini ma pole kordagi sellist asja näinud.

                        Mina nimetaksin sellist käitumist hoopis hiliseks puberteediks.

                        Kle mõtle parem mis sa ise vene ajal tegid, olid vait nagu sukk ve?

                        Ise sai tea mis fännamine ongi, see on täiesti normalne, et bussis lauldakse, nagu mõnigi siis välja tõi, kas või kitarri saatel, bussisõit on lissalt nii igav
                        sigpic

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Kuti Vaata postitust
                          minuarust võiks see SIR tamme mõne kindla näite tuua ehk siis räägiks edasi sest laim on töesti minuarust kõige hullem asi mida keegi esitatada saab mõne teise inimese kohta.(pigem kontrolli oma andmeid ja siis räägi)
                          Tahad ma toon Tamme eest ise?
                          Minu arvates on nn. " Nõmme ultratest" vähemalt 18 aastased ainult Mario ja see-vend-kes-käib-alati-musta-nokatsiga. Ülejäänud on mu arust nooremad. TVMK-Kalju mängu ajal jõi nii mõnigi ülejäänud "ultra" staadionil õlut.
                          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Rein Vaata postitust
                            Tahad ma toon Tamme eest ise?
                            Minu arvates on nn. " Nõmme ultratest" vähemalt 18 aastased ainult Mario ja see-vend-kes-käib-alati-musta-nokatsiga. Ülejäänud on mu arust nooremad. TVMK-Kalju mängu ajal jõi nii mõnigi ülejäänud "ultra" staadionil õlut.
                            Mario on 16-17

                            Kommentaar


                              Jah, kuid vaatamata sellele on meil mitmeid ja mitmeid inimesi, kes on üle 18, enamus küll äsja 18 saanud, kuid sellegipoolest täisealised. Ja kes juba staadionil alkoholi tarbivad, siis need peavad küll ikka täisealised olema.

                              Kommentaar


                                Tegelikult ei tohiks vist statal alkoholi tarbida.
                                slimm.ee

                                Kommentaar

                                Working...
                                X