320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Roosad Pantrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Tublid olete!
    www.jkkalju.ee
    www.facebook.com/jkkalju

    Kommentaar


      #32
      Järgmisest nädalast hooajapileteid ostma?

      Kommentaar


        #33
        Super töö, kutid!

        Kommentaar


          #34
          Algselt postitas Silver Vaata postitust
          Järgmisest nädalast hooajapileteid ostma?
          Ma pean juurde tellima, päris hästi lähevad need piletid, tundub, et T-Särki tahavad paljud
          www.jkkalju.ee
          www.facebook.com/jkkalju

          Kommentaar


            #35
            Laupäeval kell 12 on kogunemine launge stereos kalju fännidele kust edasi liigutakse bussiga HIIU STAADIONile kus kell 14.00 algab mäng JK NÕMME KALJU vs SILLAMÄE KALEV ! kõik uued ja vanad fännid on oodatud !

            Kommentaar


              #36
              Kalju tegi mõnusa sauna sillamäele võites 3-0

              Haavistu punasele ei kaotanud mehed motivatsiooni ja meie aitasime nad võidule. Kalju on parim!!!!!!!!!!
              Raske treeningul,kerge lahinugus!

              POISID KUI TAHATE HÄID TULEMUSI VÕISTLUSTEL NÄIDATA SIIS TREENIGE ROHKEM

              Kommentaar


                #37
                Algselt postitas ballack
                vaidleks vastu sellele lausele. kuhu siis Flora vastu võit jäi kui parimad olete?
                Meeskonnal ongi veel arenguruumi. Aga fännklubi arvestuses oleme kindlalt esimesed

                Kommentaar


                  #38
                  Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                  Meeskonnal ongi veel arenguruumi. Aga fännklubi arvestuses oleme kindlalt esimesed
                  kvantiteet ei võrdu automaatselt kvaliteet...
                  Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                  Kommentaar


                    #39
                    tänapäeva mehhaniseeritud maailmas jääb kvaliteet alla kvantiteedile...
                    nuta või naera aga nii see on
                    just retain that....
                    .............evrything u see is hallucination....
                    ...so be prepared.

                    Kommentaar


                      #40
                      Algselt postitas ballack
                      krt, sa ütlesid juba ära mis ma öelda tahtsin.
                      romario, sa andsid poliitiku vastuse minu küsimusele. küsisin ma üht aga sina hakkasid jahuma hoopis muud. kui sa juba fänni teema peale läksid siis ma küsiks et kas teid teeb eesti parimateks fännideks see: hakkate miskite asjadega loopima vastasfänne, kuulutate igal jumala pool ja kõigile et olete parimad fännid (nagu keskerakond kuulutas et nemad tõid majanduskasvu ehk siis ilma tõenditeta), käite mängudel mitte jalkasärkides vaid miskites odavates t-särkides, sallide valmistamisega ise hakkama ei saa ja tellite teistelt fännidelt, et mängudele fänne tuleks siis peab klubi teile bussi orgunnima (väljas külm ja paha ilm ju), tribüünide peksmine on ka täiesti normaalne tegevus (kalju fännide jaoks vähemalt), ei viitsi rohkem kirjutadagi.

                      kokkuvõte: kui klubi teile ette/taha kõike ära ei teeks oleks teie seis väga nutune.
                      nüüd aga lükake mu väited ümber või olge vait. bussi teema on see milles olen 80% mitte 100% kindel kuna ei ole seda kuulnud kuno ega kellegi sellise vaid teiste käest aga muid asju olen ise oma silmaga näinud.
                      On see nende süü, et klubi neist hoolib? Ütle nüüd, et sa poleks tänulik kui klubi hooliks teist ja teid finantseeriks ka natukene. Mitte ei saaks teiega kevadel korra kokku ja räägiks kui tore kõik on. Flora oleks pidanud juba ammu natuke reklaamile mõtlema ja inimesi staadionile tooma. Usun, et siis oleks teie fänne ja pooldajaid vast viis kuni kümme korda rohkem.

                      Fännide puhul vast on kohatu öelda, et ollakse parimad. Praegu julgen küll öelda, et kui Flora euromängud välja jätta siis vast on Kaljul küll kõige lärmakamad fännid.

                      Ja kui asjade loopimistest rääkida siis ega teie Flora fännid ka teab mis kullatükid pole. Eks igas grupis on ebameeldivaid inimesi ja ebameeldivaid hetki.

                      Kommentaar


                        #41
                        Algselt postitas PraS Vaata postitust
                        Ja kui asjade loopimistest rääkida siis ega teie Flora fännid ka teab mis kullatükid pole. Eks igas grupis on ebameeldivaid inimesi ja ebameeldivaid hetki.
                        Ära aja jama. Räuskavad, purjus ja kaklemishimulised fännid on palju armsamad kui pabereid pilduvad jõhkardid!
                        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                        Kommentaar


                          #42
                          Algselt postitas Martin Vaata postitust
                          Ära aja jama. Räuskavad, purjus ja kaklemishimulised fännid on palju armsamad kui pabereid pilduvad jõhkardid!
                          Kas see on ka armas kui liigamängu ajal jääb fänn magama?

                          Kommentaar


                            #43
                            Algselt postitas PraS Vaata postitust
                            Kas see on ka armas kui liigamängu ajal jääb fänn magama?
                            See on kõige nunnum, sest see tähendab, et hinges valitseb rahu.
                            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                            Kommentaar


                              #44
                              Algselt postitas ballack
                              krt, sa ütlesid juba ära mis ma öelda tahtsin.
                              romario, sa andsid poliitiku vastuse minu küsimusele. küsisin ma üht aga sina hakkasid jahuma hoopis muud. kui sa juba fänni teema peale läksid siis ma küsiks et kas teid teeb eesti parimateks fännideks see: hakkate miskite asjadega loopima vastasfänne, kuulutate igal jumala pool ja kõigile et olete parimad fännid (nagu keskerakond kuulutas et nemad tõid majanduskasvu ehk siis ilma tõenditeta), käite mängudel mitte jalkasärkides vaid miskites odavates t-särkides, sallide valmistamisega ise hakkama ei saa ja tellite teistelt fännidelt, et mängudele fänne tuleks siis peab klubi teile bussi orgunnima (väljas külm ja paha ilm ju), tribüünide peksmine on ka täiesti normaalne tegevus (kalju fännide jaoks vähemalt), ei viitsi rohkem kirjutadagi.

                              kokkuvõte: kui klubi teile ette/taha kõike ära ei teeks oleks teie seis väga nutune.
                              nüüd aga lükake mu väited ümber või olge vait. bussi teema on see milles olen 80% mitte 100% kindel kuna ei ole seda kuulnud kuno ega kellegi sellise vaid teiste käest aga muid asju olen ise oma silmaga näinud.
                              Kallike, eks ma hakka siis pihta ning selgitan sulle asja.

                              No kui Kalju meeskonnast rääkida, siis nii minu kui ka teiste jaoks oli viik Floraga võrdne võiduga.

                              Sorri lillekesed, aga ka teie käitumine ei olnud just kõige eeskujulikum ning ega ei peagi olema. Tegemist on fänlusega ning kerged lõõpimised kuuluvadki fännikultuuri juurde. Mitte et ma mingeid kaklusi vmt sooviks, lihtsalt kerge intriig on lahe, kui mõlema meeskonna toetajad endast kõikeandes fännavad oma lemmikuid.

                              Mina isiklikult käin enamus mängudel Nõmme Kalju mängusärgis, kuid samas see pole üldse olulinegi. See on iga inimese asi ning kui südamelähedane võistkond talle on. Näiteks Inglismaalgi käiakse tihtipeale tänavariietes mängudel ning alati ei kanta fännisärki vmt.

                              Nagu eelkõnelejad juba mainisid, kas fännid on selles süüdi? Ei ole, fännid aitavad asjale hoopis kaasa. Sest kui me nii aktiivselt ei toetaks, siis ka klubi ei pakuks seda, mida nad teevad. Seega on hoopis Floral siinkohal kõvasti areneda. Ja eestlane on väga ebaaktiivne inimene, seega Eestis on see hädavajalik. Pärast seda on Kalju fännklubi kasvanud vägagi märgatavalt ning siinkohal tuleks tänada Kunot ning muid asjapulki.

                              Lõpetuseks ballack, vaata rohkem serbia stiilis fänlust ning ehk õpite teiegi!

                              Parimat!

                              Kommentaar


                                #45
                                Algselt postitas ballack
                                krt, sa ütlesid juba ära mis ma öelda tahtsin.
                                romario, sa andsid poliitiku vastuse minu küsimusele. küsisin ma üht aga sina hakkasid jahuma hoopis muud. kui sa juba fänni teema peale läksid siis ma küsiks et kas teid teeb eesti parimateks fännideks see: hakkate miskite asjadega loopima vastasfänne, kuulutate igal jumala pool ja kõigile et olete parimad fännid (nagu keskerakond kuulutas et nemad tõid majanduskasvu ehk siis ilma tõenditeta), käite mängudel mitte jalkasärkides vaid miskites odavates t-särkides, sallide valmistamisega ise hakkama ei saa ja tellite teistelt fännidelt, et mängudele fänne tuleks siis peab klubi teile bussi orgunnima (väljas külm ja paha ilm ju), tribüünide peksmine on ka täiesti normaalne tegevus (kalju fännide jaoks vähemalt), ei viitsi rohkem kirjutadagi.

                                kokkuvõte: kui klubi teile ette/taha kõike ära ei teeks oleks teie seis väga nutune.
                                nüüd aga lükake mu väited ümber või olge vait. bussi teema on see milles olen 80% mitte 100% kindel kuna ei ole seda kuulnud kuno ega kellegi sellise vaid teiste käest aga muid asju olen ise oma silmaga näinud.
                                ehhe.....mõned kohe ei suuda alla neelata mõningaid asju millede koral oleks targem vastavalt käituda.

                                See millest sa siin praegu jahud....ongi just see tüüpiline eestlaste viga miks meie areng pidevalt toppama jääb.....Kadedus. Kahju. Ürita palju tahad, alati trügib keegi mängu kes hakkab külvama kadedust. Ning teades seda et me kõik oleme alles hiljuti saanud ohjad endi kätte....ning igaüks kelle nägu me tänaval näeme on ikkagi veel meile mitte kui inimene vaid konkurent. Oleks juba aeg endale tunnistada kes või mis me oleme. Ning liituda ülejäänud maailmaga, mitte möllata siin omavahel.

                                Ning see jutt et klubi teeb kõik ette taha ära....emm....ütleme nii et sel klubil on üks õigemaid sihte jalge alla võetud. Niimodi käitutaksegi kõikjal. Meeskond ning fännid.....tegelikkuses on nad täpselt ühe tähtsad võistkonnale (kui aru ei saanud siis oma mure, rohkem ma seda siin lahkama ei hakka sest see Nõmme Kalju plaan on geniaalne). Nii et see on loogiline....selleks et fänne hoida ning juurde saada peab neile natukene vastu tulema (ning see ei ole ära ostmine).

                                Nii et mõelgem ennem kui arvame....have a nice day
                                just retain that....
                                .............evrything u see is hallucination....
                                ...so be prepared.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X