320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Flora fännid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Minule kaklused ei meeldi. Mina tahan käia jalgpalli vaatamas
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

    Kommentaar


      tubli töö treixile...sa oled eestimaa uhkus! ines karu ja orden sulle!

      Kommentaar


        Me hakkame ju teilegi varsti külla tulema. Enne mängu väike puurijalgpall, või on teil miskit huvitavamat sportlikku mängueelset ajaviidet välja pakkuda?

        Kommentaar


          või ehk sõbralik puuripoks
          Flora Parem Tiib #1..... Against modern football...

          Kommentaar


            Algselt postitas gamer Vaata postitust
            Me hakkame ju teilegi varsti külla tulema. Enne mängu väike puurijalgpall, või on teil miskit huvitavamat sportlikku mängueelset ajaviidet välja pakkuda?
            Karud paneme puuri! Või soovite suppi, karusupp pidi päris maitsev olema.
            Mäng ju suht vara 14.00, peaksite ennast hommikul vara liigutama hakkama et miskit enne korraldada.

            Kommentaar


              Küll jõuab piisavalt vara vist. Karusuppi ära tee, aga pantri võid küll ära keeta

              Kommentaar


                Algselt postitas gamer Vaata postitust
                Küll jõuab piisavalt vara vist. Karusuppi ära tee, aga pantri võid küll ära keeta
                väikse puurijalka võiks teha küll ja kui te piisavalt vara ka jõuate..
                FC Flora

                Kommentaar


                  eks need tiblad tulevad ikka ja alati tüli norima, kuid vähemalt saite ära pandud neile!

                  Kommentaar


                    Meie üks staazikamaid Flora fänne Heiki Rebane (Reps) avab siis järgmisel nädalal Stereos oma esimese personaalnäituse ,mis kajastab Eesti jalgpalli. Tubli Heiki ,pane samas vaimus edasi. Ja vaata ,et sa kõike pilte World Soccerile maha ei parselda ,ma tahaks ka mõnda omale seina peale osta.
                    FCF Forever

                    Kommentaar


                      Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                      Meie üks staazikamaid Flora fänne Heiki Rebane (Reps) avab siis järgmisel nädalal Stereos oma esimese personaalnäituse ,mis kajastab Eesti jalgpalli. Tubli Heiki ,pane samas vaimus edasi. Ja vaata ,et sa kõike pilte World Soccerile maha ei parselda ,ma tahaks ka mõnda omale seina peale osta.
                      Tartu Linnaleht (mistõttu kindlasti ka Tallinna oma) kirjutas ka sellest. Peaks isegi vaatama tulema, Heiki kaamerast olen paari tõeliselt head tabamust näinud.
                      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Martin Vaata postitust
                        Peaks isegi vaatama tulema, Heiki kaamerast olen paari tõeliselt head tabamust näinud.
                        Eks sealgi saa olema natuke rohkem kui paar tõelist head tabamust.
                        "The more we sweat in training, the less we bleed in battle"

                        http://runplus.wordpress.com

                        "Fitness is a battle, welcome to the front line"

                        Kommentaar


                          17. mail toimuv mäng Vaprusega läheneb! Seega võiks jätkata meie Pärnu-trippide traditsiooni ja 15-kohalise väikebussi kokku saada. Täis bussi korral kujuneks edasi-tagasi hinnaks ca 170 krooni, Pärnusse võiks jõuda kuskil 3-4 tundi enne mängu. Näiteks. Kellaajad saame hiljem ka täpsustada, esialgu kuulan lihtsalt maad, kes muidu asjast huvitet oleks. Et andke siin teemas teada!

                          Kui ilm vähegi lubab, teeme Karupoegadega rannajalkat ka, eks?

                          Kommentaar


                            Rannajalka on jõus, teie sandi "treeneriga" sai juba räägitud

                            Kommentaar


                              Mina olen käpp 100% sinna tulema, tahan enne Soome tagasi sõitu ka midagi meeldejäävat ära teha ja mõne värava rannas lüüa
                              "The more we sweat in training, the less we bleed in battle"

                              http://runplus.wordpress.com

                              "Fitness is a battle, welcome to the front line"

                              Kommentaar


                                Oo.. super lux. Siis peaks ca 7-8 kohta olema juba täis Väga meeldiv... tulge aga meitele poisid/tüdrukud ja andke endast märku, et teaksime, kui suure bussi võtame
                                PS: ärge oma autodega jamage.. tulge ikka seltskonnaga
                                Parem georg otsas kui Paul keres.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X