320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Flora fännid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Sen Vaata postitust
    Samal ajal muideks Flora II - Kiviõli Tamme Auto mäng.
    Igaljuhul edu teile!
    Ei näind ka ühtegi Flora fänni antud mängul. Kohal käinud olid küll kenasti laule teinud, kuid Nõmmekad olid vist saanud vähe pikemalt neid viisi juppe harjutada ja ses ka resultaat siis selline.

    Kuid asja kurb külg oli selles,et Kalju fännid ei osanud Hümni laulda.

    Kommentaar


      Nagu Steiv ütles, siis sesmõttes oli tõesti tänasel üritusel võimalik näidata oma fännklubi, promoda asja ning kutsuda teisi endaga liituma, kuigi praegune formaat oli jah tsipa nadi ( mängul oleks lahedam olnud). Seda te ei kasutanud ning kui eetrisse kah üks lõik läheb, siis tegite aint häbi endale. Kuigi Brandon oli kohal ning esindas teid kenasti! Tubli!

      Kommentaar


        Tundub et floral on vähem fänne kui on levadial. Kõige pisem kutt oli florast kohal aga vähemalt kõige suurema lipuga. Need vanemad flora fännid on yldse laisaks muutnud kuidagi?
        I`m not scared of dying, I just dont want to

        Kommentaar




          Aitähh aitähh
          Parem georg otsas kui Paul keres.

          Kommentaar


            Mina niiöelda laulsin täna Lasnamäel,nii,et oleks isegi vb kaema tulnud kui meie poistel mängu poleks olnud,aga millal see siis ekraanile jõuab ?

            Kommentaar


              Algselt postitas ballack
              mis seal siis toimus ka? esiteks on see jama üritus kuna fänne peab filmima staadionil mitte mingit eraldi asja tegema kus pole õigeid meeleolusid ega midagi ja ka motivatsioon on väike kuna klubi ei mängi hetkel. aga kohal ei olnud kuna palju tähtsam asi vajas tegemist ja katkine lõualuu ka ei lase laulda praegu veel.
              Kusjuures tuju ja värki oli

              Brandonist oli kahju ainult vahel. Aga väga lahe oli, et ta kohale tuli.

              Asi tuleb šeff. Nagu öeldud, siis see sisuliselt ju fännide promo kutsumaks uusi liikmeid oma seltskonda. Seekord tõsteti fännid püünele ja nemad olid staarid. Mõnusalt natukene out-of-the-box üritus, mis lõppeks lisab fänlusele positiivset toonust, kuna otseselt esitleb fänne. Võistulalmised/hüüdmised ju ikkagi Eestis tegelikult vana traditsioon Minu suurimad komplimendid kohaletulnuile.

              Ma arvan, et ise saate ka aru, et kui oleks fännidest teinud klipi ja siis seda žüriile näidanud jne., siis see oleks puhas bullshit olnud. Täna oli ehedust ja mõnu ja ka žürii oli päris meeldivas tujus

              Kommentaar


                Hääküll... tubli Bränts ja kõik kes läksid. Ja ei tunne süüd meie oamde üle, kes ei saanud minna.
                Parem georg otsas kui Paul keres.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Rein Vaata postitust
                  Kui Pohlak Levadia poolehoidjaid kutsus koos teiste klubide poolehoidjatega ühise laua taha, siis te ei suvatsenud kohale minna. Tahate ainult vinguda ja hädaldada. Selline käitumine on teile tüüpiline. Küll on kärss kärnas ja küll ma külmunud.
                  Ka mina ootasin Levadiat sinna koosolekule...ikkagist üks Eesti esiklubisid ja puha, fännid ka täidsa olemas aga kohale ei saanud tuldud. See, et kellegil ajaga ei klappinud...no ma ei tea..! Sellist jama on raske kommenteerida
                  "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
                  www.facebook.com/jkkalju

                  Kommentaar


                    Algselt postitas PraS Vaata postitust
                    Ei näind ka ühtegi Flora fänni antud mängul. Kohal käinud olid küll kenasti laule teinud, kuid Nõmmekad olid vist saanud vähe pikemalt neid viisi juppe harjutada ja ses ka resultaat siis selline.

                    Kuid asja kurb külg oli selles,et Kalju fännid ei osanud Hümni laulda.
                    Keegi pole midagi sul harjutanud eraldi...need on laulud, mida laulame igal mängul ! Kalju fännid oskavad hümni küll laulda, lihtsalt mina olin see, kes hümni puuse keeras sorry
                    "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
                    www.facebook.com/jkkalju

                    Kommentaar


                      Nägid sa siis, käin foorumit lugemas kord-paar korda nädalas ja alles nüüd märkasin, mis üritus toimus vahepeal. Steiv eks sa oled ka ise juba seda märganud, kuid teine kord soovitan sellistest asjadest vähe rohkem inimesi ette teavitada kui paar päeva. Se selline heasõbralik soovitus
                      Mis minusse kui ühte staazikamasse FCF fänni puutub, siis minu viga on see, et antud juhul ei ela Eestis, see et tegelen fotondusega poleks vabandus. Fännina oleksin kohal olnud aga esialgu on töö tähtsam, pingutan isegi et saaksin vähemalt 15 FCFi mängu hooajal täis.

                      Seda tean ka mina et Kalju fännidel päris korralik kogus erinevaid laule, mida nad ilusti tribüünidel esitavad. Loodetavasti on 20. septembril Nõmme Kalju vs. FC Flora mängul siiski artiste ka FCFi poolel olemas, kes teevad oma häälepaelad lahti ja lasevad laulul kõlada. Seda mängu tahan ma kindlasti näha, kas siis tribüünilt või platsi äärest seda veel vaatab.
                      "The more we sweat in training, the less we bleed in battle"

                      http://runplus.wordpress.com

                      "Fitness is a battle, welcome to the front line"

                      Kommentaar


                        2008 kokkuvõte:
                        1. FC Flora
                        2-3. JK Kalju
                        2-3. Levadia
                        3-4 TVMK
                        3-4 Trans


                        see loogika(viga?) teeb siiamaani mulle nalja.
                        jokers to the right
                        clowns to the left of me

                        Kommentaar


                          Flora fännide pärast said siis Levadia ja Kalju trahvi. :d Good job Parem tiib.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Wuppi Vaata postitust
                            Nägid sa siis, käin foorumit lugemas kord-paar korda nädalas ja alles nüüd märkasin, mis üritus toimus vahepeal. Steiv eks sa oled ka ise juba seda märganud, kuid teine kord soovitan sellistest asjadest vähe rohkem inimesi ette teavitada kui paar päeva. Se selline heasõbralik soovitus
                            Wuppi, tegelikult teatatigi palju varem ette. Liina minu teada juba mitu nädalat varem võttis Dianaga ühendust ja palus infot levitada ja kampa kokku ajada. Foorumisse kirjutasin seepärast, et käisin päev varem FCF ja Tuleviku mängul, kus mind Flora fännide vastuvõtt ja info ehmatas. Kui sa, Heiki, infot kätte ei saanud, siis järelikult on puudulik infovahetus Flora fännide vahel. Tulevikus võiks see parem olla, ükskõik mis ettevõtmise puhul.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                              2008 kokkuvõte:
                              1. FC Flora
                              2-3. JK Kalju
                              2-3. Levadia
                              3-4 TVMK
                              3-4 Trans


                              see loogika(viga?) teeb siiamaani mulle nalja.
                              Palju Õnne sulle, kuid se on minu poolne ennustus enam vähem täpselt hooaja algusest, kui mängitud oli ainult 1 mäng ehk superkarikas narva ja levadia vahel. Sinu loogika puudumatus ei pane mind isegi mõtlema sinu vigade üle.
                              "The more we sweat in training, the less we bleed in battle"

                              http://runplus.wordpress.com

                              "Fitness is a battle, welcome to the front line"

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Wuppi Vaata postitust
                                Palju Õnne sulle, kuid se on minu poolne ennustus enam vähem täpselt hooaja algusest, kui mängitud oli ainult 1 mäng ehk superkarikas narva ja levadia vahel. Sinu loogika puudumatus ei pane mind isegi mõtlema sinu vigade üle.
                                õu. miks nii südamesse kohe, et peab isiklikuks minema?
                                jokers to the right
                                clowns to the left of me

                                Kommentaar

                                Working...
                                X