320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Flora fännid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas John Barleycorn Vaata postitust
    Kas oled nii julge, et öelda seda Levadia fännidele pärast mängu? Või oled lihtsali interneti warrior nagu enamus teie fännidest?
    Mis kasu sellest laulmisest või ettelugemisest on peale mängu?

    Kommentaar


      Kuule Русский город! Miks sul Eesti lipp vapi peal on? Sinu taevas pole sinine ega mulla pinnas must. Sa oled üleni punane kuradi koer raisk. Mustaks võid muidugi pidada oma tumedat tulevikku. Aga valge? Sinu konto väljavõte paberil? Ega sa ometi töötu ei ole, nagu suurem osa su vahvast kangelasrahvast. Varasta siis kuskilt Koplist mingi Passat, tõmba Levadia lipp katusele ja venemaale kütuse järgi.

      Kommentaar


        Algselt postitas kotkas0 Vaata postitust
        Kuule Русский город! Miks sul Eesti lipp vapi peal on? Sinu taevas pole sinine ega mulla pinnas must. Sa oled üleni punane kuradi koer raisk. Mustaks võid muidugi pidada oma tumedat tulevikku. Aga valge? Sinu konto väljavõte paberil? Ega sa ometi töötu ei ole, nagu suurem osa su vahvast kangelasrahvast. Varasta siis kuskilt Koplist mingi Passat, tõmba Levadia lipp katusele ja venemaale kütuse järgi.
        Kuule poiss, palun jäta foorum sellisest pasast puhtaks või mine otse kuhugi Koplisse või Lasnamäele ja loe oma vaimusünnitis kellelegi otse näkku. Sinu sugune ei tohiks oma lausetes kunagi kasutada ühes mõttes värve sinine, must ja valge, sa ainult rüvetad oma mõtetega seda, mis mis meie kõigi ühine omand.
        BVB - Vaprus

        Kommentaar


          Algselt postitas elx Vaata postitust
          Kuule poiss, palun jäta foorum sellisest pasast puhtaks või mine otse kuhugi Koplisse või Lasnamäele ja loe oma vaimusünnitis kellelegi otse näkku. Sinu sugune ei tohiks oma lausetes kunagi kasutada ühes mõttes värve sinine, must ja valge, sa ainult rüvetad oma mõtetega seda, mis mis meie kõigi ühine omand.
          No tõsi ta on,inimene väljendas ennast natuke liiga ekstreemselt siin foorumis,mis on inimõiguste kaitsjaid täis,maailmaparandajaid jne.
          Kuid sa ei saa keelata inimest konkreetset mitte sallivust välja näidata. Olgu see ropp,konkreetne või lausa rõve. Iga inimene on erinev enda väljendamise kohapealt.Olen kindel,et ka sina oled ennast väga ekstreemselt väljendanud,kui mitte siin foorumis siis reaalsuses kindlasti. See kui siin foorumis olla viisakas ja läbi lille kirjutaja,ei tee kellestki paremat inimest.
          sa oled nii mõtetu mees , et põrandast kukud ka mööda ... lutsi lahti , pipi ! kuradi , homo , sitapea sina keppisidki mu aidsihiget koera , munn , sinu pärast tal perse ikka veel valus , haige pedofiil oled ..

          Kommentaar


            Parem Tiib ja Viies Sektor !

            Tuletan teile meelde et täna on viimane päev soetada omale soodsalt EM-valikmängude piletipakett fännitribüünile!

            tavapakett - 700 krooni
            sooduspakett - 500 krooni (1988.-2003. aastal sündinutele ja 1950. aastal või varem sündinutele isikut tõendava dokumendi alusel)

            Raha:
            MTÜ FÄNNKLUBI VIIES SEKTOR
            a/a 221031722084

            Kommentaar


              Algselt postitas Sen Vaata postitust
              Parem Tiib ja Viies Sektor !

              Tuletan teile meelde et täna on viimane päev soetada omale soodsalt EM-valikmängude piletipakett fännitribüünile!

              tavapakett - 700 krooni
              sooduspakett - 500 krooni (1988.-2003. aastal sündinutele ja 1950. aastal või varem sündinutele isikut tõendava dokumendi alusel)

              Raha:
              MTÜ FÄNNKLUBI VIIES SEKTOR
              a/a 221031722084
              Sen kogub jälle joogiraha,Volber ju tulemas...ärge siis unustage et homme poolest päevast kärakat poest ei saa...

              Kommentaar


                Algselt postitas marconius Vaata postitust
                Sen kogub jälle joogiraha,Volber ju tulemas...ärge siis unustage et homme poolest päevast kärakat poest ei saa...
                Kurat sa ei saa ka vait olla, keerasid hea bisnisplani persse.

                Kommentaar


                  Hr Elx
                  Kuule sa poiss siis ise ka. Panin spetsiaalselt selle suht provokatiivse laulujupi fännide foorumisse, kuna siin (mitte Flora fännidest) külastajaid vähem ning väiksem võimalus, et igaugused kittyd ja prassid siia jaurama tuleksid. Ei seedi ise ka foorumites seda möla ja hala. Aga kui üks levaadik ikka oma nina siia pistab ja mu sünni- ning kodulinna vene linnaks kutsub, siis on mul küll igasugune õigus ta persse saata. Mis enese väljendamisse puutub siis eelistaks tõesti ausat poliitiliselt korrektsele ning ei ole mul sinu targutavaid kommentaare vaja.
                  Kogu lugupidamisega
                  Kotkas

                  PS: Liitumiskuupäev: Jul 2002
                  Postitused: 70
                  Nagu näha ma liiga tihti su foorumit ei risusta. Enam ei tee, magage edasi.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas ballack Vaata postitust
                    Mis kasu sellest laulmisest või ettelugemisest on peale mängu?
                    Arvan, et saad aru mis kasu on

                    Algselt postitas kotkas0 Vaata postitust
                    Aga kui üks levaadik ikka oma nina siia pistab ja mu sünni- ning kodulinna vene linnaks kutsub, siis on mul küll igasugune õigus ta persse saata.
                    Kas mul ei olnud siis õigust saada sind persse pärast sellist väljendit?
                    Vittu rossia
                    ja vittu Levadia!
                    PS Aitäh muretsemise pärast, aga töö on mul olemas

                    Kommentaar


                      Algselt postitas John Barleycorn Vaata postitust
                      Kas mul ei olnud siis õigust saada sind persse pärast sellist väljendit?
                      Sorry mees, mulle meeldivad tüdrukud rohkem. Aga jõudu tööle!

                      Kommentaar


                        eheh

                        Reval - Vene linn, päris kõva huumor
                        Flora Parem Tiib #1..... Against modern football...

                        Kommentaar


                          Ревель - Русский город ???

                          1934 a. rahvaloenduse andmetel elas Eestis 91 900 venelast ehk 8,2 % kogu Eesti rahvastikust (1 120 000)
                          Tallinnas oli venelasi 5,7 % ehk 7854 venelast 137 792-st
                          Tartus 4,5% ehk 2649 venelast 58 876-st
                          Narvas (Jaanilinnaga) 29,7% ehk 6983 venelast 23 512-st.
                          Petseris 40,8%, ehk 1744 venelast 4274-st
                          Mustvees 62,8%
                          Kallastel 88%

                          Tervitades Piksenoolt, Nõmmel elas venelasi 6,8 % ehk venelaste osakaal oli seal suurem kui Tallinnas ,ehk tervelt 1027 venelast 15 105-st nõmmekast.

                          Põhiline osa Eesti venelasi elas maal ning seejuures vaid kolmes maakonnas: Petserimaal, Tartumaal Peipsi-äärsetes külades ja Virumaa idaosas (Peipsi põhjarannik ja Narvast ida pool).
                          Petserimaal koos Petseri linnaga elas ligi pool Eesti venelastest. Venemaaga 1945 a. liidetud alale jäi kolm tuhat eestlast, peamiselt Petseri linna (siis oli ca 60% petserlasi eestlased).

                          Kui arvestada Eesti territooriumist välja Jaanilinna ja sellest ida pool asuva territooriumi, jäi Eestisse vaid 49% riigis elanud venelastest, mis teeb 3,6-3,8% elanike koguarvust ehk Eesti praegustes piirides elas 1934 a. ca 40 500 venelast.

                          Kommentaar


                            Hey man, sa eesti keelest aru ei saa ma vaatan. Vastan sulle siis inglise keeles, quote from wikipedia:
                            The previously used official German name About this sound Reval (Russian: Ревель) was replaced after Estonia became independent in 1918–1920.
                            And you are talking about 1934 year? WTF? You very smart, that I see, but think first, then write sm.
                            FCLT.EU
                            ----------------------------------------------------------------------
                            Pride of Tallinn - Levadia Football Club ™

                            Kommentaar


                              Algselt postitas North Vaata postitust
                              Hey man, sa eesti keelest aru ei saa ma vaatan. Vastan sulle siis inglise keeles, quote from wikipedia:


                              And you are talking about 1934 year? WTF? You very smart, that I see, but think first, then write sm.
                              Ei viitsi mujalt otsida, Wikipedia

                              aasta ----eestlasi ----------venelasi
                              1820 --4 486 (34,8) ---2 304 (17,9) elanikke kokku 12 902
                              1871 --15 097 (51,8) --3 300 (11,3) elanikke kokku 29 162
                              1881 --26 324 (57,4) --5 111 (11,1) elanikke kokku 45 880
                              1897 --40 406 (68,7) --6 008 (10,2) elanikke kokku 58 810
                              1913 --83 113 (71,6) -13 275 (11,4) elanikke kokku 116 012
                              1918 --102 568 (83,8) -7 513 (6,2) elanikke kokku 122 421
                              1922 --86 035 (81,3) --5 188 (4,9) elanikke kokku 105 789


                              Teistpidi võiks väita, et Peterburg oli Eesti linn, seal elas 1917 a. ca 50 000 eestlast.

                              Ревель - Русский город ???? kust persest?

                              Kommentaar


                                It doesn't matter who is living on this land, but whom land is this.. this really matters..

                                There are a lot of Turks in Germany so what?
                                FCLT.EU
                                ----------------------------------------------------------------------
                                Pride of Tallinn - Levadia Football Club ™

                                Kommentaar

                                Working...
                                X