320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Meistriliiga publikunumbrid hooajal 2007

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Selle õpilastele tasuta sissepääsu poolt ma pole, aga küll oleks minu meelest kasulik näiteks klubil jagada ühele mängule tasuta pileteid koolides. Sellega kaotaks mõne külastaja, kes oleks võib-olla tulnud mängu vaatama ja maksnud pileti eest, aga sellega võiks meelitada palju uusi pealtvaatajaid. Kasutegur oleks palju suurem ja mingit rahalist väljaminekut see eriti ei nõua.

    Kommentaar


      #47
      arvate et vanem seltskond ei tuleks mangu vaatama, sest tribuun on koolijutse tais?
      Catalunya is not Spain!

      Kommentaar


        #48
        Kes sul seda väitnud on? Ma arvan seda, et klubid võiksid jagada tasuta pileteid igast kampaaniate käigus. Koolid oleks lihtsalt esimene hea võimalus.

        Kommentaar


          #49
          aga mina olen küll õpilaste tasuta pileti poolt - see just ongi jalgpallipisiku süstimine - saavad noorena pisiku sisse ning 5-.. aasta pärast tulevad ja ostavad pileti. need summad mis nende paari juntsu pealt praegu teenitakse on ikkagi liiga väikesed, et nende kaotus midagi väga olulist määraks.
          BVB - Vaprus

          Kommentaar


            #50
            Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
            arvate et vanem seltskond ei tuleks mangu vaatama, sest tribuun on koolijutse tais?
            Praegu on jah põhiliseks probleemiks, et kuidagi end rahvamassist läbi suruda, et ikka mängu näha.
            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

            Kommentaar


              #51
              Algselt postitas Erko Vaata postitust
              Kes sul seda väitnud on? Ma arvan seda, et klubid võiksid jagada tasuta pileteid igast kampaaniate käigus. Koolid oleks lihtsalt esimene hea võimalus.
              su enda lause- Sellega kaotaks mõne külastaja, kes oleks võib-olla tulnud mängu vaatama ja maksnud pileti eest, aga sellega võiks meelitada palju uusi pealtvaatajaid.

              voi mis sa sellega oelda tahtsid? voi arvasid sa, et need kes pileti eest maksid saavad teada kes tasuta mangule tulevad? mismoodi nad seda teada saavad sel juhul sinu arust? et koolijutsid lahevad nende nina ette kelkima va?
              Catalunya is not Spain!

              Kommentaar


                #52
                Ma mõtlesin jah rohkem seda, et rahaliselt jääb mõni kroon saamata. Sõnastasin natukene lause valesti.

                Kommentaar


                  #53
                  Algselt postitas Meie Maa
                  Hoolimata sellest, et publiku huvi Eesti jalgpalli vastu püütakse suurendada, on eestlaste huvi meistriliiga vastu ka käesoleval hooajal leige. Kui FC Kuressaare hooaja esimesi kodumänge käis keskmiselt vaatamas 66 inimest, siis viimastes voorudes on olnud tribüünidel 120–130 pealtvaatajat.

                  Sellest hooajast hakkas ilmuma põhiliselt kohalikku vutti kajastav ajakiri Jalka ning ETV lasi käiku uue jalgpallisaate “Lisaaeg”. Lisaks loodi uus ametikoht – Dmitri Skiperski määrati meistri- ja esiliiga tegevjuhiks.

                  Ent ponnistustest hoolimata on meistriliiga publikunumbrid eelmise aastaga võrreldes märgatavalt vähenenud. Silma torkab, et Tartus on publiku huvi kordi vähenenud – eelmisel hooajal oli samal ajal nii Maagi kui Tammeka kodumängudel käinud kaks korda rohkem huvilisi kui sel hooajal nende ühendklubi Maag Tammeka kodumängudel.
                  10 tähemärki
                  Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                  Kommentaar


                    #54
                    12. voor siis:
                    Kalev - Maag Tammeka: 135
                    TVMK - Flora: 200
                    Tulevik - Levadia: 100
                    Kuressaare - Vaprus: 25
                    Trans - Ajax: 70

                    Keskmine: 106

                    Üsna kehv number, arvestades, et ilm oli päris mõnus soe. Muidugi äkki Kure number veel muutub!? Tuleviku number muudeti küll ära, mis alguses oli 50 ja pärast 100 ja minu meelest tundus seda isegi väga, aga mine sa tea.

                    Kommentaar


                      #55
                      Mida rohkem suve poole seda selgemalt hakkab publikut mõjutama soe ilm ja seda just Tallinnas. Reede sõdetakse maale ja pühapäeval tagasi.
                      Iga aasta muudame neid mängude toimumise päevi ja kellaaegu. Kellaajad pole ka just parimad aga siin on probleem juba valgustuse olemasolus.
                      Aga tabeliseis on ikkagi intrigeeriv igas mõttes. Käib kullaheitlus ja väga huvitav ,kas Tartu suudab ennast Balti liigasse mängida ja Flora esimest korda üle pika aja lausa viiendaks tõrjuda.
                      FCF Forever

                      Kommentaar


                        #56
                        kui kuulsin, et mängud lükatakse laupäevale, siis iseenda näite varal sain aru, et ilmselt jäävad nii mõnedki inimesed publikust vähemaks. fänlus-fänluseks, kuid laupäeval kell 17 on väga palju muud teha - kodu korrashoid, perekond, sõbrad, mida iganes. igal juhul oli see minu arvates publiku seisukohast vale samm.
                        BVB - Vaprus

                        Kommentaar


                          #57
                          ma ei saa aru kuidas siis Eestis pole korraliku valgustusega staadioneid? igas linnas peaks vahemalt 1 selline staadion olema. pange mangud hilisemale ajale, ehk paneb ka mone inimese jalgpalli armastama
                          Catalunya is not Spain!

                          Kommentaar


                            #58
                            kas kadriorus on kunagi valgusmastid olnud? nurkades on vundamendid neile olemas aga pole seal kunagi midagi püsivat vist olnud.

                            Kommentaar


                              #59
                              Algselt postitas elx Vaata postitust
                              kui kuulsin, et mängud lükatakse laupäevale, siis iseenda näite varal sain aru, et ilmselt jäävad nii mõnedki inimesed publikust vähemaks. fänlus-fänluseks, kuid laupäeval kell 17 on väga palju muud teha - kodu korrashoid, perekond, sõbrad, mida iganes. igal juhul oli see minu arvates publiku seisukohast vale samm.
                              No aga jällegi on see palju sobivam fännidele, kes tahavad peale mängud vähe pidutseda või sõita võõrsil toimuvale mängule. Kui sa näiteks ikka Tartust Kuressaarde sõidad ja siis veel pärast mängu tagasi, siis sa ei taha, et järgmine päev juba tööpäev oleks. Kusjuures tegelikult olen ma mõelnud isegi, et väga lahe oleks ju kui mängud toimuksid reede õhtul, et sellist mõtet polegi veel keegi välja käinud, aga jah toimub see mäng laupäeva päeval või kolmapäeva öösel, vaatamas käivad ikka samad inimesed üldjuhul.

                              Kommentaar


                                #60
                                Minu meelest võiks neli mängu olla laupäeval ja siis üks "võtmekohtumine" võiks olla pühapäeval. Sellisel juhul jõuaksid hardcore fännid (a la Rootsi Kunn) mitmele mängule ning inimene, kes laupäeval ei saaks mängu vaatama teeks seda pühapäeval. Aga üldiselt on Eestis põhiprobleemiks ikkagi madalamate liigade ja meistriliiga mängude tõstmine võimalikult erinevatele aegadele. Eesti on ju nii väike, et pea iga jalgpallifänn mängib kuskil klubis amatöörina.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X