320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Fännieetika

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas vincent Vaata postitust
    No ei ole võimalik, sest ise ostsin sinna nii Horvaatia ja Soome piletid kui ka nüüd uue valiktsükli paketi. Lihtsalt Piletilevist, omamata mingit seost JPH või mingi muu organisatsiooniga. Seejuures vabu kohti jäi siis veel küllaga ja ei tormanud kaugeltki kohe esimesel päeval, kui piletid müüki tulid. Kui viimasel minutil osta, siis muidugi võib juba olla see sektor lihtsalt välja müüdud. Ja istekohta ei vaata sul ükski turva, millalgi korra nagu üritati, aga küllap on aru saadud, et see on fännikal mõttetu.
    +1
    õige jutt, fänisektorisse sai/saab piletilevist pileteid osta , ja keegi ei küsi kas sa oled Jalgpallihaigla liige või mitte

    Kommentaar


      Algselt postitas Patriot(BYL) Vaata postitust
      P.S. Pakkun järgmiseks kodumänguks teha suurt bannerit ÄRA VÕTA SUHU!
      Et mehed on selle bänneriga statal ja moorid pärast uudistest näevad, et näe ei peagi enam suhu võtma ja kukuvad streikima. Saa aru mees, et meil kõigil ei ole nii palju pappi nagu Rooneyl, et mingi esmaklassiline lits tellida.

      Nagu keegi mainis, siis eilsel mängul polnud küll mingit pasunahäda. Pigem on häda selles, et laule on vähe. Ja mis veel hullem...lauldakse mingi 2 rida selle asemel, et terve laul ära laulda.

      Ja teine häda on selles, et laulab vaid otsatribüün. Teeks parem bänneri, mis kutsuks tervet staadioni kaasa laulma.

      Kommentaar


        Algselt postitas Patriot(BYL) Vaata postitust
        Aga nii Horvaatia ja Soome, kui ka Itaalia ja Fääri saarte vastu ma ei saanud sinna piletid osta, sest see sektor polnud müügis lihtsalt.
        Pullikaka
        Haiglasse ei kuulu aga piletipaketid ostsin fännikale ja 6 ritta ehk siis fännika esimesse
        INTER ARMA CARITAS

        Kommentaar


          Asi ei lõppenud aga sellega, nagu jutustab Trubetsky: "Siis kogunes lava ette umbes 15 IRLlasest Kojamehe Jalgpallihaigla natsi-skinheadi, kes hakkasid Propellerile näppu viskama, ülejäänud rahvas oli tuim ja leige.
          Jalgpallihaigla võiks ehk väikse pressiteate väljastada taolise jutu asjus?

          Kommentaar


            Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
            Jalgpallihaigla võiks ehk väikse pressiteate väljastada taolise jutu asjus?
            Trubetsky on ikka rumal, need polnud natsi-skinheedid vaid viikingitest fännid.
            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

            Kommentaar


              Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
              Asi ei lõppenud aga sellega, nagu jutustab Trubetsky: "Siis kogunes lava ette umbes 15 IRLlasest Kojamehe Jalgpallihaigla natsi-skinheadi, kes hakkasid Propellerile näppu viskama, ülejäänud rahvas oli tuim ja leige.
              Mina nägin lava ees mõnda eliitdebiilikut ainult. ei ole ju normaalne inimene kes ronib propa ajal lava ette, et siis muusikakuulamise ja näpuviskamise asemel kahe käega kaamerasse keskmist sõrme näidata ja karjuda
              INTER ARMA CARITAS

              Kommentaar


                "IRLlasest Kojamehe Jalgpallihaigla natsi-skinheadi" ülikõva väljend ikka, 10 punkti!

                Kommentaar


                  Uus lipp!

                  Üle pika aja võetakse midagi ette:
                  Jalgpallihaiglal on kavas selle aasta viimaseks kodumänguks Liechtensteiniga tuua A.Le Coq Arena tribüünidele uus suur sini-must-valge lipp, et tasapisi jõuaksid rahvusvärvid ka staadioni teistesse sektoritesse.


                  Uus lipp tuleb mõõtmetega 7x11 meetrit ehk veidi suurem kui senine, saades ühtlasi sellega suurimaks teadaolevaks Eesti rahvuslipuks.


                  Toetusi uue lipu valmistamiseks ootab MTÜ Jalgpallihaigla oma arveldusarvele 221019232745. Selgitusse lisada märge „uus lipp“ ning oma nimi ja hüüdnimi. Kuna uue lipu valmistamine on üsna kulukas, siis on meie jaoks iga toetussumma suureks abiks ning samm lähemale projekti teostumisele. Loodetavasti jõutakse kudumisega õigeks ajaks lõpusirgele.


                  Kõik toetajad leiavad äramärkimist Jalgpallihaigla kodulehel.


                  NB! Praegu staadionil kasutatava suure lipu lugu saite lugeda selle aasta septembrikuu ajakirjast Jalka.


                  8 aastat on on meie praegune lipp (mis osaliselt näha Jalgpallihaigla kodulehe päises) meid väärikalt teeninud ja teenib viis korda sama palju veel.


                  Täname toetuse eest!

                  Kommentaar


                    Oskab keegi öelda mis on nende fännikal rippuvate lippude kõrgus?

                    Kommentaar


                      kui suurest summast me räägime?
                      kaks firmatorti, kast pepsit!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas billy t Vaata postitust
                        kui suurest summast me räägime?
                        Postitus JH FB-lehelt:

                        "Vaadates meie suurearvulist gruppi, siis eeldusel, et kui iga grupi
                        liige toetaks uue lipu tegemist 10.- , siis on 17.novembriks lipp
                        staadionil. Alati võib ka sirts rohkem kanda))"

                        Huvilisi seal 1375...

                        Kommentaar


                          väidetavalt on selle lipu hind nii umbes 16 000.-

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
                            väidetavalt on selle lipu hind nii umbes 16 000.-
                            Tore ettevõtmine .. aga ma ei saa aru kuidas see uus ja phmt. sama suur lipp kui vana seda on saab nii kallis(16 TEEKi) olla... Selle senise suure sinimustvalge fännisektori lipu suurusega 6X12 m (mis nüüd siis väljavahetatakse nagu ma aru saan) tegin/tellisin 2002 a. ma Lipuvabrikust ja hind oli ca 9000.- EEKi kui ma hästi mäletan. Lipuvabrik on selliste lippude valmistamises kindlasti parim=kallim kuna materjal on kvaliteetne (nagu näha pole 8 aasta jooksul laiali lagunenud) ja värvid 100% õiged. Hästi ei mõista miks sama m2 (6X12 vs 11X7m) lipuriiet+töö maksab nüüd MASU ajal peaagu 2 korda rohkem kui siis ???

                            P.S. Ikka ja jälle meenub ka tore seik rahastamise ja sponsorite otsimistest selle projekti käigus... taotlus sai tehtud Kultuurkapitalile et aidake ometigi vaeseid vutifänne - teeme uhke ja omataoliste seas esimesena uhke lipu - äkki toetate.... aga selajal oli selle toreda asutuse eesotsas hr. Viiol kes ennem raha kasiinos mahamängis kui säherdusele taotlusele alla kirjutas
                            RummaBastards!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas zip Vaata postitust
                              Oskab keegi öelda mis on nende fännikal rippuvate lippude kõrgus?
                              ... meite omad on h= 1,5...2,5 m.
                              RummaBastards!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas jansa Vaata postitust
                                Tore ettevõtmine .. aga ma ei saa aru kuidas see uus ja phmt. sama suur lipp kui vana seda on saab nii kallis(16 TEEKi) olla... Selle senise suure sinimustvalge fännisektori lipu suurusega 6X12 m (mis nüüd siis väljavahetatakse nagu ma aru saan)
                                ei vahetata välja, vaid tuleb lisaks, vana lipp jääb alles

                                Kommentaar

                                Working...
                                X