320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Fännieetika

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Fännieetika\'

    Algselt postitas ullenn


    Algselt postitas kaitz


    Ei saa Jalgpallihaiglast aru Koondise mänge käiakse vaatamas aga liiga mängud jätavad külmaks , jama värk
    loeb hoolega nt kasvõi JPH koduleheküljelt mis organisatsioon see JPH niisugune tegelikult on.
    jama on see, et inimesed ei saa, ei viitsi või ei tahagi elementaarsematestki asjadest aru saada...masendav.
    Mõtetu ORGANISATSIOON,
    Olen see kes olen

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Fännieetika\'

      igaühele jääb oma arvamine...aga kui ikka ei saa aru, siis ei saa aru. ja eesti keele grammatika kohta näib see samuti kehtivat

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Fännieetika\'

        JPH jah koondise tugigrupp, samas peaks aga olema JPH liikmeskond niivõrd laiahaardeline, et igast eesti otsast inimesi. Seega peaks leiduma entusiaste, kes suudaksid ka kasvõi TVMK ja Levadia fännielu keema panna. Algatuseks piisaks ju kasvõi ühest (Miko on hea ja aktiivne näide) entusiastist, kes kogu mängu jooksul häält teeks ja omasid innustaks. Uskuge mind, et ka ülejäänud rahvas hakkab ajapikku kaasa tulema.

        Internatsionaalsete meeskondadega on muidugi raskem kui kohalikega. Kohalikes meeskondades mängivad enamjaolt kodukandi inimesed, seega tribüünidel rohkem tuttavaid/sugulasi. Ehk Levadia olukord seoses euromängudega paraneb.

        Üks asi veel, mida par inimest on tähele pannud ja mullegi märgata öelda. \"Koondise mängul saab end vabalt tühjaks karjuda\". Siin jällegi see liidri positsioon. Kui on ikka inimene, kes hääle üles võtab tulevad teised järgi ja vähemalt plaksutamise näol on seda märgata üle staadioni viimasel ajal. Klubimängudes jääb aga just puudu sellest liidrist, kes hakkaks häält tegema, et ülejäänud seltskond kaasa tuleks. Väga hea on muidugi kui on mitu sellist inimest ja repertuaar piisavalt suur, siis ei jää igavusse kogu mängu ajal ükski tulihingeline fänn. Muidugi kui vastastel ei ole häält tegevaid fänne, siis tekivad vastikud vaikusepausid. Juhul kui mõlemate meeskondade poolehoidjad teevad häält, tekib ka mõneliikmeliste gruppide puhul ülimalt õdus õhkkond.

        Nagu kuulda, siis järgmine aasta võtab vähemalt FCF fänniklubi tõsisemad mõõtmed liikmekaartide ja veebilehe ja vist isegi madalamates liigades oma võistkonnaga. See saaks vist olema üks suurema toetusega madalamate liigade meeskondi, kui ikka Flora toetajad ka fännide mänge vaatama lähevad.

        Klubide soojusest rääkides, siis näiteks Vaprus on mõned korrad pakkunud transporti, kui on selgunud, et autot täis ei juhtu saama. Levadia korraldas reisi Soome, ei tea kas neil ka Inglismaaga mingid plaanid.

        Järgmine aasta saab siis seoses Balti liigaga näha, kui tõsiselt seda võetakse ja kuidas hakkavad kujunema fännide reisid lähinaabrite juurde. Seniks aga jõudu JPH töösse, kuhu see natuke kõrvalekalduv post sai tehtud, ja ka kõigi klubide fänluse eestvedajatele, tänu kellele muutuvad õdusamaks ka koduse liiga mängud.

        Kommentaar


          Lähen natukene teemast välja ja pöörduksin tagasi eelmise aasta keskel päevakorras olnud Jalgpallihaigla logo teemadele.

          Kuigi võimalik, et ma lihtsalt ei ole tähele pannud aga kas selle uue logoga seoses on ka mingeid toiminguid teostatud???


          Kui ei ole, siis minu ettepanek oleks see Jalgpallihaigla kodulehel esilehel nähtav logo tulevikus kinnitada ka iga liikme särgi külge.

          Variante on kaks: kas panna see nagu sõjaväeväeosade puhul fännisärgi käise külge või kinnitada paremale rinnale(vasakul eesti Jalgpalliliidu logo)

          Mis arvate sellest mõttest? Minu arust aitab tugevdada liikmete sisemist sidet ja teha välismaailmale nähtavaks meie nn subkultuuri.

          Liige nr. 378

          Kommentaar


            Algselt postitas sitys Vaata postitust
            Lähen natukene teemast välja ja pöörduksin tagasi eelmise aasta keskel päevakorras olnud Jalgpallihaigla logo teemadele.

            Kuigi võimalik, et ma lihtsalt ei ole tähele pannud aga kas selle uue logoga seoses on ka mingeid toiminguid teostatud???


            Kui ei ole, siis minu ettepanek oleks see Jalgpallihaigla kodulehel esilehel nähtav logo tulevikus kinnitada ka iga liikme särgi külge.

            Variante on kaks: kas panna see nagu sõjaväeväeosade puhul fännisärgi käise külge või kinnitada paremale rinnale(vasakul eesti Jalgpalliliidu logo)

            Mis arvate sellest mõttest? Minu arust aitab tugevdada liikmete sisemist sidet ja teha välismaailmale nähtavaks meie nn subkultuuri.

            Liige nr. 378
            lihtsam oleks ju seljale jobu kirjutada ?

            Kommentaar


              Algselt postitas mömm Vaata postitust
              lihtsam oleks ju seljale jobu kirjutada ?
              seljale ei kirjutata jobu, kas sa omale otsaette kirjutasid pede või?

              Kommentaar


                Algselt postitas sitys Vaata postitust
                Variante on kaks: kas panna see nagu sõjaväeväeosade puhul fännisärgi käise külge või kinnitada paremale rinnale(vasakul eesti Jalgpalliliidu logo)
                paremale rinnale ei saa ju kuna seal nike'i märk

                Kommentaar


                  Algselt postitas ballack Vaata postitust
                  seljale ei kirjutata jobu, kas sa omale otsaette kirjutasid pede või?
                  Pede kirjutatakse tagumiku peale. Otsaette kirjutatakse onanist või sljuhha

                  Kommentaar


                    Algselt postitas ballack Vaata postitust
                    seljale ei kirjutata jobu, kas sa omale otsaette kirjutasid pede või?
                    kulla geenius kui sa nii ütled et tuleb teha eks mis siis muud üle jääb, itsits

                    Kommentaar


                      Milleks särki rikkuda? tatoo oleks parem
                      magnetkaardid on ka juba ajast ja arust
                      kiibid otsa ees oleks väga lahe, saaksime välismaailmale näidata kui kõrgesti arenenud meie fännikultuur on.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Sen Vaata postitust
                        kiibid otsa ees
                        siis tuleks kristlaste suurimad tegijad kriiskama ja halama et maailmalõpp on tulemas (piiblis pidavat midagi sellist kirjas olema et saatan "märgistab" kõik inimesed maal ja tuleb miskit jama jne.....kusagil olid juba needsamad tegelinskid lärmi löönud kiipide pärast)
                        dannar, minu viga, ei tea neid asju nii täpselt

                        Kommentaar


                          Algselt postitas mömm Vaata postitust
                          kulla geenius kui sa nii ütled et tuleb teha eks mis siis muud üle jääb, itsits
                          ma ei öelnud et tee ju

                          Kommentaar


                            Algselt postitas ballack Vaata postitust
                            siis tuleks kristlaste suurimad tegijad kriiskama ja halama et maailmalõpp on tulemas (piiblis pidavat midagi sellist kirjas olema et saatan "märgistab" kõik inimesed maal ja tuleb miskit jama jne.....kusagil olid juba needsamad tegelinskid lärmi löönud kiipide pärast)
                            dannar, minu viga, ei tea neid asju nii täpselt
                            Jah Ballack, maailmalõpp on lähedal

                            "Ja ta tegi, et kõik - pisikesed ja suured, rikkad ja
                            vaesed, vabad ja orjad - võtaksid endale märgi oma paremale
                            käele või oma otsaette,
                            ning et keegi muu ei tohiks osta ega müüa kui vaid see,
                            kellel on märk, kas metsalise nimi või tema nime arv."

                            Kommentaar


                              vot seda mõtlesingi......kähku palvetama nüüd

                              Kommentaar


                                kui liita kokku tähed sõnas jalgpallihaigla on vastus 120
                                kui need korrutada on vastus 137594142720. kui need kokkuliita on vastus 45
                                120/4x5=6, mis on saatana number

                                Kommentaar

                                Working...
                                X