320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Fännieetika

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
    kui liita kokku tähed sõnas jalgpallihaigla on vastus 120
    kui need korrutada on vastus 137594142720. kui need kokkuliita on vastus 45
    120/4x5=6, mis on saatana number
    ja mul tuleb postituste arv kah 666 varsti

    Kommentaar


      Algselt postitas ballack Vaata postitust
      paremale rinnale ei saa ju kuna seal nike'i märk
      Ainukene, kes natukene suutis kaasa mõelda, ülejäänute juttudes mingit loogilist mõtet ei täheldanud.

      Aga kas ikka ei saa sinna seda embleemi panna, kellele see korda läheb kui fännisärgil Nike logo meie logoga asendada?

      Et seda Jalgpallihaigla nimelist üritust väheke tõsiseltvõetavama organisatsioonina näidata oleks sellistel väikestel pisireklaamidel äärmiselt olline roll täita, aga noh lihtsam on segast peksta, kui kaasa mõelda.

      Kommentaar


        ürita seda nike'i logo maha võtta särgilt, peale kah ei saa õmmelda kuna paistaks välja nagu JH logo oleks surutud vastu tugevat ja kahtlast kuju omavat rinnanibu :P

        Kommentaar


          Algselt postitas ballack Vaata postitust
          ürita seda nike'i logo maha võtta särgilt, peale kah ei saa õmmelda kuna paistaks välja nagu JH logo oleks surutud vastu tugevat ja kahtlast kuju omavat rinnanibu :P
          ma tahtsin küsida kes see kuresaarest pärit debiilik on kes soccernteris live ülekannet teeb .
          kasutades selliseid fraase " beckham vajus pikali nagu naine " " oi kindlasti läx soeng sassi "
          et noh jäte oma arvamus endale , kui sa mängida ei oska , jalkast midagi ei tea , ainult arvustad teisi , siis jah .
          ise olen ma noor 16 aastane , ja selline käitumine tundub juba pragu debiilne natukene . noh proovi olla ja kui otsustasid ülekannet teha siis katsu " erapooletult "

          Kommentaar


            Algselt postitas meelis989 Vaata postitust
            ma tahtsin küsida kes see kuresaarest pärit debiilik on kes soccernteris live ülekannet teeb .
            kasutades selliseid fraase " beckham vajus pikali nagu naine " " oi kindlasti läx soeng sassi "
            et noh jäte oma arvamus endale , kui sa mängida ei oska , jalkast midagi ei tea , ainult arvustad teisi , siis jah .
            ise olen ma noor 16 aastane , ja selline käitumine tundub juba pragu debiilne natukene . noh proovi olla ja kui otsustasid ülekannet teha siis katsu " erapooletult "


            lalala

            Kommentaar


              Algselt postitas meelis989 Vaata postitust
              ma tahtsin küsida kes see kuresaarest pärit debiilik on kes soccernteris live ülekannet teeb .
              kasutades selliseid fraase " beckham vajus pikali nagu naine " " oi kindlasti läx soeng sassi "
              et noh jäte oma arvamus endale , kui sa mängida ei oska , jalkast midagi ei tea , ainult arvustad teisi , siis jah .
              ise olen ma noor 16 aastane , ja selline käitumine tundub juba pragu debiilne natukene . noh proovi olla ja kui otsustasid ülekannet teha siis katsu " erapooletult "

              Natuke vale teema pole või?
              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

              Kommentaar


                Mul ka Bayerni-Reali mäng taustaks jookseb, ainult agoonias püherdavaid valgesärklasi näitab.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Nurmekas Vaata postitust
                  Mul ka Bayerni-Reali mäng taustaks jookseb, ainult agoonias püherdavaid valgesärklasi näitab.
                  õigesti teeb kah, sest nii see oligi nagu ju
                  jalgpallifänniks ei saada, vaid sünnitakse

                  Kommentaar


                    Algselt postitas kojamees Vaata postitust
                    FÄNNIEETIKA
                    *Toeta oma meeskonda häälekalt ja kõikvõimalikku atribuutikat kasutades.
                    Ott,Eesti koondise Fänn alates 03.06.1992 a.

                    oh lahe, lõpuks ometi saan sinise raketi staadionile tuua ja peale eesti võitu venemaa üle, võin sinise suitsu sees võidutantsu tantsida...
                    jalgpallifänniks ei saada, vaid sünnitakse

                    Kommentaar


                      Pole foorumis fännipäevikute teemat, nii et kirjutan siia.

                      Beaf, ma vaatasin et sa pead ka oma fännipäevikut, nii et sa võiksid oma sisukaid jutte soccernetlastega jagada fännipäeviku rubriigis.

                      Algselt postitas budulojus
                      kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

                      Kommentaar


                        Algselt postitas ALECOQQ Vaata postitust
                        Pole foorumis fännipäevikute teemat, nii et kirjutan siia.
                        Otsingut ikka proovisid?

                        jokers to the right
                        clowns to the left of me

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                          Nja minu viga, kasutasin otsingut fänluse alateemas.
                          Algselt postitas budulojus
                          kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

                          Kommentaar


                            Omk!

                            JH liikmetele siis selline meil saabus:

                            Enne augustikuist Eesti - Malta maavõistlust kohtusid kõigi Eesti suuremate jalgpallifännide rühmituste esindajad Eesti Jalgpalli Liidu juhatusega, et arutada ühise koostöö parandamist ning jalgpallifännide käitumist - mis on eetiline ning mis mitte. Fännirühmitustest olid esindatud Jalgpallihaigla, FC Flora fännklubi Viies Sektor, JK Maag Tammeka fännid, FC Kuressaare fännid, JK Nõmme Kalju fännid ja JK Viljandi Tuleviku fännid.

                            Üheskoos jõuti arusaamale, et igasugusel vägivallal pole staadionil kohta ning esmajärjekorras tuleks parandada/uuendada senist Jalgpallihaigla poolt välja antud fännieetikat, kuhu iga fännirühmitus viiks sisse omapoolsed täiendused. Seejärel võetakse järgmisel ühiskoosolekul vastu uus, kõigi poolt heakskiidetud fännieetika, millest saab iga jalgpallifänni käitumise eeskiri.

                            Jalgpallihaigla juhatus pakub kõigile oma liikmetele võimalust siinkohal kaasa rääkida. Kui sul on ettepanekuid, mida senises fännieetikas või staadioni sisekorra eeskirjas täiendada/parandada, siis anna palun sellest teada hiljemalt esmaspäeva, 29. septembri õhtuks meiliaadressil jalgpallihaigla@jalgpallihaigla.ee.

                            Kõik asjalikud ettepanekud esitatakse kinnitamiseks järgmisel fännide ning Eesti Jalgpalli Liidu ümarlaual.

                            Praeguse fännieetikaga saab tutvuda: http://www.jalgpallihaigla.ee/index.php?id=41
                            Staadioni sisekorra eeskirjad: http://www.jalgpallihaigla.ee/files/...s/sisekord.htm

                            Mõned Jalgpallihaigla juhatuse ettepanekud:
                            1) vastasmeeskonna lipu, särgi, salli jm sümboolika põletamine ning muul viisil rüvetamine ei ole jalgpallifännile kohane.
                            2) staadionil peab kehtima võrdse kohtlemise printsiip, st. Vastasmeeskonna fännidele kehtivad samad reeglid, mis meile.
                            3) fännitribüünil võiks asetseda ka mittesuitsetajate sektor, kus suitsetamine ei ole lubatud ning kuhu fännidel on pileteid ostes samuti võimaluk kohti valida.
                            4) määrata kindlaks lipuvarraste kasutamise kord staadionil.
                            5) staadionil või selle kõrval võiks olla koht jalgrataste parkimiseks/hoiuks.

                            Jalgpallihaigla

                            jalgpallihaigla@jalgpallihaigla.ee


                            Ehk vääriks asi ka foorumis arutamist. Omaltpoolt saatsih JH'le järgmise teatise:

                            Tere.

                            Pisut segaseks jäi Haigla poolt saadetud kiri, kuna fännieetikast rääkima
                            pidanud (pealkirja järgi) artiklile oli miskipärast staadioni
                            sisekorraeeskiri otsa liidetud. Aga loodetavasti sain aru ja siin minu 2
                            sõna kommentaariks JH ettepanekutele:

                            1) vastasmeeskonna lipu, särgi, salli jm sümboolika põletamine ning muul
                            viisil rüvetamine ei ole jalgpallifännile kohane.

                            See siis ilmselt eetika alla. arvan, et sellist asja ei saa sinna mitte
                            juurde pookida. samahästi võiks seal kirjas olla et sa ei tohi vastasfänni
                            noaga ja kaasfänni jalaga lüüa. Liiga palju keelde-käske ei haaku just väga
                            EETIKAga, pigem võiks seesinane (vististi) Oti poolt kirja pandud kirjatükk
                            selliseks ka jääda -- rohkem abstraktsemaks ja üldsõnalisemaks. Kodune
                            kasvatus võiks Oti poolt märkimata jäänud lüngad täita

                            3) fännitribüünil võiks asetseda ka mittesuitsetajate sektor, kus
                            suitsetamine ei ole lubatud ning kuhu fännidel on pileteid ostes samuti
                            võimaluk kohti valida.

                            Fännitribüünil (nagu ka igal teisel tribüünil) PEAKS olema suitsetamine
                            keelatud. Suitsetajatele VÕIKSID olla väljaspool tribüüne suitsunurgad
                            (treppide juures ju midagi sellesarnast ka on?), kus tossajad ei segaks neid
                            kes oma tervist sel moel rikkuda ei soovi. Arusaamatuks jääb see, miks
                            otsatribüünil suitsetamine lubatud on. Mingil ajal on JH juhtfiguurid seda
                            suitsuluba ka kui miskit suurt töövõitu esitlenud -- absurd! Mängu ajal
                            tribüünidel suitsu pahvivad onud-tädid võiksid jääda minevikku ja oleks tore
                            kui JH ise võtaks sõna neile kunagi antud privileegi kaotamiseks.

                            Kui üldse mingeid eritingimusi taotleda, siis vast seda, et fännitribüünil
                            ei oleks istumine kohustuslik (võimlik et selline asi on juba jõus). Sellest
                            ilmselt nii-ehk-naa suuremat kinni ei peeta fännitribüünil, aga üldiselt on
                            turvalisuskaalutustel tribüünidel istumine muus maailmas kohustuslikuks
                            tehtud ja seda ka enamasti jälgitakse.

                            Aitäh!

                            aiFo.
                            Jalgpallihaigla liige
                            Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

                            Kommentaar


                              See rattaparkla oleks väga hea idee. Käiks koguaeg rattaga mängul.
                              forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                              Kommentaar


                                Suitsetamise teema võiks pigem vastupidi olla kui üldse.Et Suitsetajate ala,sest usun,et ikkagi mittesuitsetajate osakaal on ikkagi tublisti suurem.Ja miks mitte kampaania Jalgpall suitsuvaba>Miks mitte ka fänlus ? .See on lihtsalt minu mõttekäik .Aga selle ratta teemaga läheks ma ka kaasa.Super oleks soojemal ajal rattaga käia.Siis ei saakski keegi viriseda,et bussis fännid räuskavad

                                Kommentaar

                                Working...
                                X