320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Pyro tifo

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Küllaltki keeruline on šveitsi dialektist aru saada aga väärt film vastandumaks klikiahnusest pakatava tavameedia poolt šveitsi ultratest kui kurikaeltest pilti maalivale hirmupildile, fänlusele teiselt poolt vaadates.
    Tavalised poisid-tüdrukud, kes on pühendunud oma klubi, filmis Berni Young Boys, fännamisele, kelle vaba aega täidab 24/7 jalgpall ja koduklubi on elus peaaegu esmatähtis.

    Ericbana, kes on tegelikult halvem inimene, kas poiss, kes tõrvikuga kellelegi viga tegemata lemmikklubi ergutades vehib või võimur-poliitik, kes annab käsu või täidab käsku otseselt poisi ja tema kaaslaste vastu vägivalda kasutada, kuidas suhtuda inimesesse, kes vägivalda heaks kiidab?

    Fussballfans werden oft als Randalen, Flaschenwerfer oder Pyrozünder dargestellt. Die YB-Fans melden sich zu Wort. In einem Film.


    Hea on lõik, kus rongi konduktor imestab, et kõik meedia poolt ajupestud tuttavad küsivad, kuidas ta veel ultrarongist eluga pääsenud on, rääkimata klubi väravavahist Marco Wölfli'st, kes ultrate poolt pakutavat atraktiivset ja fanaatilist kaasaelamist taevani kiidab.

    Kommentaar


      Algselt postitas ericbana Vaata postitust
      Jobude vastu peabki selliseid meetmeid kasutama.
      Selle teo eest kannatavad päris mitmed asutused linnas. Läbimõtlemata teod lõppevad halvasti kas kohapeal, kusagil eemal või mõlemat korraga. Näiteid väga-väga-väga palju nii lähedalt kui ka kaugelt. Huvitav kuidas nii lollid otsustajad olid? Ma laseks selle täielikult ebapädeva otsustaja päevapealt lahti. Selleks, et kusagil töötada, peab aru saama fännide mõttemaailmast. Põhimõtteliselt aeti lihtsalt fännid täiesti vihaseks selle teoga...isegi need, kes rahulikud on.

      Kommentaar


        Algselt postitas kesa Vaata postitust
        Küllaltki keeruline on šveitsi dialektist...
        Šveitsi Marko võib ära tõlkida Ma ei tea kas ta siin foorumis ainult on.

        Kommentaar


          Suht fännide mõnitamine. Kallake siis üle ka need kes lippu või bänneri välja võtavad. Absurdsus. Ja mille poolest need fännid kes oma meeskonda on tulnud ergutama jobud on, bana ?
          "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
          These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

          Kommentaar


            Püro on nagu alkohol. On seltskond kelle meelest on see kohutavalt kahjulik ja halvaks eeskujuks noortele. Teised peavad seda jälle oma põhiseaduslikuks õiguseks. Nüüd kui keegi on kusagil purjus, siis ühed näitavad näpuga - issand kui nõme ja teised plaksutavad takka - õudsalt lahe. Vaidlused antud teemal on suht tulutud. Kümneid lehekülgi ja tuhandeid sõnu hiljem on mõlemad osapooled ainult rohkem veendunud oma seisukohtades.

            Üritaks täiesti objektiivselt bana pandud videot hinnata. Kui vaadata mis fotograafidel ja muudel asjapulkadel seljas, siis võib oletada, et väljas on üsna külm. Kui nüüd pürokarsklaste suured iidolid fännisektori jääkülma kustutusveega üle piserdasid, siis võib eeldada, et mõnikümmend inimest läks läbi paukuva külma läbimärjalt koju. See võib jällegi üsna sitasti lõppeda. Näiteks kopsupõletiku või muu rõvedusega. Erinevalt pürost, tappis kopsupõletik näiteks meie vabariigis eelmine aasta 145 inimest. Seega puht statistiliselt asendasid tuletõrjujad ühe ohu, sadu kordi suuremaga.

            Kommentaar


              Boca Juniorsi fännid Superclasicol

              Kommentaar


                paistis küll VÄGA turvaline, kui tulelondid ja ilutulestik lendasid
                I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                Kommentaar


                  eks ta seal selline vähe kahtlase turvalisusega ole küll jah tänavatel lastakse ka suvalises suunas mingeid 75 aastase naabri Juani keldris tehtud kraami

                  Kommentaar


                    Shparkz, ma nüüd ei saa aru, kas sa postitasid selle video mõttega, et on alles debliikud, või on selline möll su arust vägev? Kord tundub ühtepidi, kord teistpidi...

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
                      eks ta seal selline vähe kahtlase turvalisusega ole küll jah tänavatel lastakse ka suvalises suunas mingeid 75 aastase naabri Juani keldris tehtud kraami
                      Ega see targem polegi, just seetõttu ma avalikest õues peetavatest aastavastuvõtttudest eemale hoiangi. Eelistan midagi enamat, kui silmi kuklal - ega miskit minu suunas lenda.
                      BVB - Vaprus

                      Kommentaar


                        Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                        Shparkz, ma nüüd ei saa aru, kas sa postitasid selle video mõttega, et on alles debliikud, või on selline möll su arust vägev? Kord tundub ühtepidi, kord teistpidi...
                        Kui loobitavad tõrvikud ja õhku lastav ilutulestik välja jätta, siis pole väga vigagi jah.
                        Boca Juniorsi fännide ja üldse Lõuna-Ameerika klubide fännide möll on päris vinge ja minu arust etem kui Euroopas nähtav.

                        Kommentaar


                          No Lõuna-Ameerika tulisemad ultrad pruugivad arvete klaarimiseks ka tulirelvi, seega ma arvan, et sealt ei tasu väga eeskujusid otsida.

                          http://www.last.fm/user/kurat_

                          Kommentaar


                            Idioote on lisaks Ameerikale ka Euroopas, Aasias, Aafrikas ning Austraalia ja Okeaanias..
                            Antarktika jalgpallivägivallast pole ma veel kuulnud, liiga on neil isegi olemas.

                            Kommentaar


                              Ei pea ennast eriliseks ultrate asjatundjaks aga sellisel tasemel idiootsust naljalt Euroopast ei meenu. Euroopas välgutatakse küll nugasid ja muid külmrelvi idiootide esituses. Sellega olen ma nõus, et idioote leidub igalpool.

                              http://www.last.fm/user/kurat_

                              Kommentaar


                                ManU-Liverpool 2:1, 13.01.2013

                                Terroriakt Manchesteris, räige huligaansus Liverpooli fännisektoris..

                                Kas süüdlane leitakse, palju aastaid staadionikeeldu väänatakse?
                                50 aastat...100...1000...eluaegne.....surmanuhtlus... ?



                                Sellises riigis...selline temp...respect nagu öeldakse !!!!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X