320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Pyro tifo

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Kahjuks iga mõttetu keeld viib paratamatult konfliktideni võimuritega:

    Püro süül vigastatuid Hannoveris - 0
    Politsei süül vigastatuid Hannoveris - 36



    Pürotehnika legaliseerida - Politseivägivalda mitte tolereerida.

    Kommentaar


      #47
      Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
      pfft, eks varsti hakkavad siin ka siis flared väljakule lendama, rääkimata teiste inimeste poole.
      Lubadus flaresid mitte lennutada ja rakette mitte tulistada, samuti vist loobumine paugutajatest on üks saksa fännide kompromissettepaneku osa.

      Pürotehnika kontrollitud kasutamise seadustamisega üritatakse tõsta flared lubatud fänniatribuutika kategooriasse, mitte käsitleda signaaltõrvikut fännikal kui huligaansust ja minimeerida sellega fännide-politsei vahelisi konflikte.
      Mõistlik.

      Kommentaar


        #48
        Algselt postitas kesa Vaata postitust
        Lubadus flaresid mitte lennutada ja rakette mitte tulistada, samuti vist loobumine paugutajatest on üks saksa fännide kompromissettepaneku osa.

        Pürotehnika kontrollitud kasutamise seadustamisega üritatakse tõsta flared lubatud fänniatribuutika kategooriasse, mitte käsitleda signaaltõrvikut fännikal kui huligaansust ja minimeerida sellega fännide-politsei vahelisi konflikte.
        Mõistlik.
        Täielikult nõus.

        Kommentaar


          #49
          Algselt postitas ballack Vaata postitust
          Täielikult nõus.
          Said Afganistaanis vähe paugutada?
          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

          Kommentaar


            #50
            Milleks Afgaan, tasub Bröndbyt külastada

            Brøndby i Danmarks Afghanistan

            Kommentaar


              #51

              Kommentaar


                #52
                Mõni nädal tagasi, kui Zenjov veel terve oli ja koondise eest võitles, käisid Karpaty mängijad ja treenerid oma fänne toetamas, samal ajal, kui viimased Ukraina rägbiliigas oma järjekordset mängu pidasid. Loomulikult ei puudunud tribüünilt ka püro



                Link
                Kas sinu kommipood on ikka küllalt autentne?

                Kommentaar


                  #53

                  http://www.last.fm/user/kurat_

                  Kommentaar


                    #54
                    Kesa, ballack ja teised püromaanid kui teile meeldib nii väga tule tegemine, siis võite kevadel mu maakohta tulla. Teeme lõket ja võite ise selle põlema panna. Õlut saate ka juua, turvamehi pole!
                    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                    Kommentaar


                      #55
                      Algselt postitas Rein Vaata postitust
                      Kesa, ballack ja teised püromaanid kui teile meeldib nii väga tule tegemine, siis võite kevadel mu maakohta tulla. Teeme lõket ja võite ise selle põlema panna. Õlut saate ka juua, turvamehi pole!
                      Kutse on vastu võetud ja vaata ,et sa siis alt ära ei hüppa Õlled on sinu poolt nagu ma aru saan.
                      FCF Forever

                      Kommentaar


                        #56
                        Algselt postitas Rein Vaata postitust
                        Kesa, ballack ja teised püromaanid kui teile meeldib nii väga tule tegemine, siis võite kevadel mu maakohta tulla. Teeme lõket ja võite ise selle põlema panna. Õlut saate ka juua, turvamehi pole!
                        Anna siis teada millal me lõket võime tegema tulla ja et õlu külm oleks!



                        Kas pole kena? Superfännid ja super atmosfäär staadionil. Tehke järgi kaljud ja kalevid.
                        FLORA !!!

                        Kommentaar


                          #57
                          Trahvi ikka EJLi käest saate sellise viguri eest ?
                          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                          Kommentaar


                            #58
                            Ma küsiks pigem "A kes trahvi tasub?", kas need, kes arvavad, et püro on maruäge vöi peab FCF oma nats pörunud fännide pärast kukrut kergendama?

                            Väljavöte 6. oktoobri distsiplinaarkomisjoni protokollist:
                            8. Võistkonna Tallinna FC Flora puudulik mängukorraldus – pürotehniliste vahendite kasutamine tribüünil Eesti jalgpalli 2011.a. meistrivõistluste Meistriliiga kohtumistes Tallinna FC Levadia võistkonnaga 24.09.2011.a.
                            Otsustati:
                            8.1 Vastavalt Eesti Jalgpalli Liidu Distsiplinaarkomisjoni põhimääruse punktile 5.01.6 määrata
                            võistkonnale Tallinna FC Flora 0,5-miinimumpalga suurune rahatrahv ( s.o 139 eurot ja 01 senti).

                            Kommentaar


                              #59
                              Algselt postitas yheksa Vaata postitust
                              Ma küsiks pigem "A kes trahvi tasub?", kas need, kes arvavad, et püro on maruäge vöi peab FCF oma nats pörunud fännide pärast kukrut kergendama?

                              Väljavöte 6. oktoobri distsiplinaarkomisjoni protokollist:
                              8. Võistkonna Tallinna FC Flora puudulik mängukorraldus – pürotehniliste vahendite kasutamine tribüünil Eesti jalgpalli 2011.a. meistrivõistluste Meistriliiga kohtumistes Tallinna FC Levadia võistkonnaga 24.09.2011.a.
                              Otsustati:
                              8.1 Vastavalt Eesti Jalgpalli Liidu Distsiplinaarkomisjoni põhimääruse punktile 5.01.6 määrata
                              võistkonnale Tallinna FC Flora 0,5-miinimumpalga suurune rahatrahv ( s.o 139 eurot ja 01 senti).
                              See trahv on Levadia mängust.
                              Nagu aru sain on Seni pilt Tuleviku mängust. Seega peaks ka nüüd Florale trahv tulema. Arvatavasti jälle mingi naljatrahv nagu 139 eurot ja 01 senti.
                              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                              Kommentaar


                                #60
                                Algselt postitas Rein Vaata postitust
                                Trahvi ikka EJLi käest saate sellise viguri eest ?
                                Aga milleks trahvida? Kui kedagi trahvida siis turvafirmat et nad fänne läbi käperdavad ja lahti riietavad. Pervod rsk.
                                Ja et oma tööpostilt lahkuvad peale esimest poolaega

                                Kommentaar

                                Working...
                                X