320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Pyro tifo

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #76
    Pisikese APOELI õhkkonnaloomise kunst, mis päädis klubi südika penaltiseeriavõiduga Lyoni üle ja koht CL kaheksandikfinaalis tõsiasi, tänu fännidele....

    Kommentaar


      #77
      Lipud, püro... ja ei koti ühtegi turvat.

      Kommentaar


        #78
        Lipud, püro....ja ei koti ühtegi turvat vol.2

        Kommentaar


          #79

          Kommentaar


            #80
            Lakkugu vuntse...banneri taha ei näe....

            Kommentaar


              #81
              haha, super!

              Kommentaar


                #82
                Kesa, su videod on ägedad, aga täismehena peaksid ise ka aru saama, et need näited ei päde eesti kontekstis. Mis sa arvad mis juhtub kui turvad tormaks fännisektorisse sinu toodud videodes? Mõned näited võid leida siit. Selline püro on äge ainult suure massi saatel.

                Kommentaar


                  #83
                  Ka suht hõre seltskond võib end suureks süüdata ja õhkkonda sütitada.

                  Regionalliga Nord (saksa 4. liiga) 1.FC Magdeburg- VFC Plauen, Eestiski täiesti kättesaadav 2462 pealtvaatajat.
                  Meie turvad võiksid postitatud klippe võtta kui õppematerjale, kuidas säilitada rahu ja selleläbi hoida turvalisus kontrolli all.

                  Kommentaar


                    #84
                    Sa kesa ise oled suur mees ja ajad ikka nii lapsikut ila siin, et anna tulla. Sul pole aimugi ohtusest, sest vaieldamatult on see oht, kui suure publiku korral selline põletamine käib. Siin Eesti oled oma püroga nagu üksik KLOUN tribüünil.
                    Eestis käiakse jalkat vaatamas ka sülelastega - no mõni eksib ära. Oli konkreetne juhus, kus mingit vene tondid tõmbasid torvikud põlema ja tuul oli pikki tribüüni (vist oli T-Kalevi ja Sillmae või Levadia mäng). See ei olnud mingi naljaasi seal.
                    Üldse jääb mulje, et püromeestel on ilge tahtmine ja mega edevus saada ise mängu staariks, et las siis provintsi omad vaatavad mokk ripakil, kuidas ässad endale midagi ette kujutavad. Saage sellest lastehaigusest üle!
                    Publikut ei too see küll nüüd juurde. Mõelge ometi paljud tulevad suure huviga mängu vaatama, sest kuuldavasti tõmbab keegi tõrviku põlema!
                    Ganvix!

                    Kommentaar


                      #85
                      Sportland arena sugusel väiksel areenil on see jah võibolla probleem, aga näiteks A le Coqil, kus Flora fännidel on oma sektor ? Milline inimene ronib üldse sülelapsega fänniseltskonna sekka ?
                      "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                      These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                      Kommentaar


                        #86
                        Fännisektor on Eesti mõistes kuni 3 lakkutäis ja ropendavat jorssi ning kui tähele oled pannud siis stata tripkad pole just 400 m pikad Eestis. Sellised, kes sinna sektorisse ronib ikka leidub. Kuigi oleks tore küll, kui lapsed mängu vaatamast eemal hoida.
                        Ganvix!

                        Kommentaar


                          #87
                          ..mina oma pojaga siis kui ta suisa imik veel oli küll mängudel käinud ei ole, küll aga siis kui poiss juba ca 3 a. oli.. ja ohh õudu - olen temaga koos mängudel käinuna fännisektoris üldjuhul (ons see siis Eesti või meistrikate mängudel)... Talle küll meeldis kui suured onud tossu tegid... ja kui mõni suur onu ehk kellelegi mängijatest/kohtunikule "jobu" karjus siis emotsionaalset ja vaimset traumat ta sellest küll saanud ei ole! Vähemalt seni ei ole seda täheldanud... sel aastal juba on küsinud et milla jalgpalli vaatama lähme!
                          Võtan riski ja olen ka edaspidi statkal koos lapsega, mestis teiste ebaintelligentsetega!
                          RummaBastards!

                          Kommentaar


                            #88
                            Ohh õudu, kodumeeskond Luzerni fännikasse kerkis pubi, Zürichi fännikas põles ja tossas põrgukatel ... ja ükski titt ega titevanem ei köhinud.

                            Kommentaar


                              #89
                              Ma olen üksiku klouni poolt ja eitede vastu! Eriti harja punaseks ajab mul see, kui keegi laste taha poeb! Kui sul on lapsepõlvetraumad tossuga seoses, siis räägi asjast nii nagu on. Lapsed on viimased inimesed keda see tulevärk ja toss häirib. Pigem võib laps ära ehmatada mingi ülereageeriva turva peale.

                              Selles teemas ühtset keelt leida on vist üsna võimatu. Nii palju kui on publikut, on ka arvamusi. Vean kihla, et staadionil leidub ka inimesi, kellele ei meeldi üks või mitu järgnevast: karjumine, vestlus sõprade vahel, küüslauguleibade söömine, õlle joomine, maskotid, napis riides tantsutüdrukud, muru värv, venelased, eestlased, neegrid, kohtunikud jne jne jne.. Kõiki nende inimeste vajadusi rahuldada ei ole võimalik. Samuti ei ole võimalik kokku leppida parimat lahendust püro suhtes.

                              Ma kutsun kõiki üles jääma kirglikult oma seisukohtade juurde. Püromehed tehke pulli! Eided kiunuge! Muu seltskond, elage häälekalt kaasa kõigele! Peaasi, et emotsiooni oleks! Kõige hullem on rahulikult nina nokkiv ja piimahindadest mõtlev publik.

                              Kommentaar


                                #90
                                Algselt postitas Myrgel Vaata postitust
                                Ma olen üksiku klouni poolt ja eitede vastu! Eriti harja punaseks ajab mul see, kui keegi laste taha poeb! Kui sul on lapsepõlvetraumad tossuga seoses, siis räägi asjast nii nagu on. Lapsed on viimased inimesed keda see tulevärk ja toss häirib. Pigem võib laps ära ehmatada mingi ülereageeriva turva peale.

                                Selles teemas ühtset keelt leida on vist üsna võimatu. Nii palju kui on publikut, on ka arvamusi. Vean kihla, et staadionil leidub ka inimesi, kellele ei meeldi üks või mitu järgnevast: karjumine, vestlus sõprade vahel, küüslauguleibade söömine, õlle joomine, maskotid, napis riides tantsutüdrukud, muru värv, venelased, eestlased, neegrid, kohtunikud jne jne jne.. Kõiki nende inimeste vajadusi rahuldada ei ole võimalik. Samuti ei ole võimalik kokku leppida parimat lahendust püro suhtes.

                                Ma kutsun kõiki üles jääma kirglikult oma seisukohtade juurde. Püromehed tehke pulli! Eided kiunuge! Muu seltskond, elage häälekalt kaasa kõigele! Peaasi, et emotsiooni oleks! Kõige hullem on rahulikult nina nokkiv ja piimahindadest mõtlev publik.
                                +1
                                "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                                These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X