320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Pyro tifo

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas ELLvanaPEER Vaata postitust
    Ja siis räägid ,et asja huvitavamaks teha ja "rahvast meelitada", saa siis aru
    Siin ongi point, miks valgekraed, korraldajad, vormikandjad pürotehnikat ja ultrafänlust kardavad ning maha suruda püüavad... kardavad oma sigatsemistele vastureaktsioone, proteste, milleks aga püro kui emotsioone võimendav vahend on vägagi asjakohane atribuut.

    Korraldades aga asju nii, et fännid on rahul.... ja pürotehnikat kasutatakse ainult atraktiivsuse, õhkkonna võimendamiseks.

    Kommentaar


      Õigel ajal ja õiges kohas on see pürotamine tõesti nö "põnev" aga no see viimane kord... Jään ikka oma arvamuse juurde ,et suht mõttetu oli , nagu levadia "fännid" kes lasevad oma tossu ära ja süda rahul
      T. Rüütli: "Parem platsil targalt seista kui lollilt ringi joosta"

      Kommentaar


        Tahtsin juba peale mängu kirjutada sellest - tõesti, ma ootaks selgitust, mil viisil need paar mannetut tossupommi seal nädalavahetuse mängul mingisugust põnevust, emotsiooni või ükskõik mida peale s***haisu ja trahvi oma lemmikklubile tekitasid ?

        Okei, ma saan aru, signaalraketid väravate tähistamiseks näiteks - nõustun, et näeb seff välja. Aga need paar tossupommi ? Mis efekti need andsid ? Peale rõveda haisu, mis kandus edasi teiste vaatajate peale kõrvaltribüünidel ?

        Kommentaar


          õutselt lahe ja emotsioone pakkuv oleks vastasmeeskonna mängijaid signaalraketi püstoliga lasta. Kujutate ette, kui iga üks võiks mängijat, kes teeskleb või talle ei meeldi signaalraketiga lasta??

          Tätte garantii, et peale sellise tegevus lubamist oleks meistriliiga külastavus 500 % suurem
          Ganvix!

          Kommentaar


            Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
            Tahtsin juba peale mängu kirjutada sellest - tõesti, ma ootaks selgitust, mil viisil need paar mannetut tossupommi seal nädalavahetuse mängul mingisugust põnevust, emotsiooni või ükskõik mida peale s***haisu ja trahvi oma lemmikklubile tekitasid ?

            Okei, ma saan aru, signaalraketid väravate tähistamiseks näiteks - nõustun, et näeb seff välja. Aga need paar tossupommi ? Mis efekti need andsid ? Peale rõveda haisu, mis kandus edasi teiste vaatajate peale kõrvaltribüünidel ?
            +1, nagu on moodne öelda. lisaks sooviks teada, kuidas täpsemalt see flare, mille te oma tribüüni alla tossama kukutasite, atmosfääri parandas.

            kõik need argumendid on ikka niivõrd idiootsed. mõnel pani kindlasti õlletopsi platsile viskamine ka silma särama, järelikult peaks seda ka nüüd edaspidi propageerima hakkama? väljendati emotsioone ju!

            (jäädes ootama nutulaulu, et korralikku püro ei saagi ju teha, sest meil on repressiivne politseiriik)
            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

            Kommentaar


              Algselt postitas Varikonto Vaata postitust
              õutselt lahe ja emotsioone pakkuv oleks vastasmeeskonna mängijaid signaalraketi püstoliga lasta. Kujutate ette, kui iga üks võiks mängijat, kes teeskleb või talle ei meeldi signaalraketiga lasta??

              Tätte garantii, et peale sellise tegevus lubamist oleks meistriliiga külastavus 500 % suurem
              Mul on üks küsimus sellepeale...et kui me endid täiesti kännuämblikeks oleme joonud kuidas me siis veel sihtitagi jõuaksime (kõigepealt oleks vaja see kätte isegi võtta, et alustame sellest)? Äkki annad nõu? Granaati ei julge üldse visata...kui splindi kuidagi kogemata jõuab ära tõmmata siis äkki mälus peaga viskab kogemata hoopis splindi minema

              Teie väiksed vaesed huligaanid.

              Kommentaar


                Algselt postitas vincent Vaata postitust
                lisaks sooviks teada, kuidas täpsemalt see flare, mille te oma tribüüni alla tossama kukutasite, atmosfääri parandas.
                1) Meil ei olnud mitte ühtegi flare'i.
                2) Motiivid olid teised neil tossudel...nendest me ei räägi siin. Kuid võimalikud põhjused mille välja suudate mõelda...üks neist teie poolt väljamõeldud võimalikest põhjustest võib õige olla...oleneb mille välja mõtlete. Võite pakkuda erinevaid variante aga ei kinnita ega lükka ümber ühtegi.

                Kommentaar


                  1) misiganes julk see oli.
                  2) ashgäökywbtdrghjnvnmhõofknxvg.
                  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                  Kommentaar


                    Algselt postitas ELLvanaPEER Vaata postitust
                    Ei tea suht pointless oli see tossukas seal lambi kohapeal, oleks siis floral midagi tähistada olnud, Pigem peletas rahvast minema minu ligidalt, (olin tribüüni keskel) läks mingi vend oma väikse lapsega kohe minema.
                    Oleks me oma kohapeal olnud oleks normaalse teinud. Nüüd ei saanud teha ja pidi üksikuid panema kuna liiga palju oleks läinud keset tavapublikut (arvestades tuule suunda mis seal tribüünil alati ühest suunast on). Saadi efekti asemel hais...paras ka. Kes käskis meid meie kohalt ära tõsta oma suva järgi.

                    Tegelt ei saa ma aru mida turva tegi...ähvardati, et otsitakse eriti hoolikalt ja põhjalikult läbi seekord ja lihtsalt pidi spetsiaalselt tegema midagi...aga kohale jõudes...oleks võinud paar kasti šampust ka kaasa võtta.

                    Klubide endi teha kas lubavad püro teha, on efektne, läbimõeldud ja me oleme omal kohal ja pole probleemi või ei lubata midagi teha, pole efekti, vaid hais ja probleemid. Kumba eelistate?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas vincent Vaata postitust
                      2) ashgäökywbtdrghjnvnmhõofknxvg.
                      Peab tõdema, et täitsa huvitav motiiv.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas ballack Vaata postitust
                        Peab tõdema, et täitsa huvitav motiiv.
                        püüdsin samas keeles vastata.
                        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                        Kommentaar


                          Mulle meeldib linnaliikluses 80km/h tunnis sõita ja inimesi alla ajada. Mind reeglid ja seadused ei koti. Loll politsei, kes mind kotib, värdjad, ei lase elada. Häbi võiks neil olla, minu asi, nahhui, mis ma teen.
                          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                          Kommentaar


                            Ok, demagoogitseme vastu.
                            Läheneme teistpidi.
                            Kehtestame linnaliikluses 20 km/h ja kirume kõiki liiklejaid, kes kiirust ületavad, mõistliku kiirusega liiklevad, huligaanideks, sest seadus on ju selline. Kes seadust rikub, see on värdjas, pätt ja kaabakas, isegi kui seadus pole mõistlik ja pidurdab liiklust.

                            Selline see ebamõistlik pürokeeld sisuliselt on.

                            Tegelt on tribüünidel piisavalt ruumi, nii neile, kes soovivad liigelda 50km/h, kuid peab olema ka lõik (fännisektor)neile, kel meeldib kihutada täiega, 80 km/h, eraldatud ringrada, kuhu tavaliiklejatel pole asja.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas kesa Vaata postitust
                              Ok, demagoogitseme vastu.
                              Ärme demagoogitse. Paljudes linnades on normkiirus 40 km/h, Eestis on tsoone, kus on 30 km/h ja 10 km/h. Kas sinu arvates on sul õigus nendes kõigis tsoonides sõita 50 km/h, sest see on "mõistlik kiirus"?

                              Selline see mõistlik pürokeeld sisuliselt on. Mõnes kohas lubatud, mõnes ei ole lubatud, mõnes tuleb pabereid täita. See, et sulle meeldib, ei tähenda, et sa võid omavolitseda.
                              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                              Kommentaar


                                Aga kas flora fännid millalgi banaane ja kohvipakke väljakule ei visanud. Minuarust on see õudselt lahe, sest annab fännidele lisaemotsioone üheltpoolt iseenda nautimiseks ja atmosfääri loomiseks, mis keskenduks vähem igavale mängule platsil.

                                Vürtsi juurde!!!
                                Ganvix!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X