320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Toetus mängijatele.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Algselt postitas vincent Vaata postitust
    samas tundub mulle, et ka ajakirjanik läks siinkohal liiga kergelt odava populaarsuse püüdmise teed.
    Võiks isegi öelda, et järvela sittus omaenda kaevu; mind väga huvitab, kuidas teda jalgpalliajakirjanikuna edaspidi jalgpallurite poolt vastu võetakse.
    We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

    Kommentaar


      #47
      Kui ma kirjutan foorumis, et Ott Jarvela on maailma parim jalgpalli kommentaator ja SL Ohtuleht on kvaliteetajakirjandus, siis on see puhas kuld.
      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

      Kommentaar


        #48
        Algselt postitas fitti Vaata postitust
        Võiks isegi öelda, et järvela sittus omaenda kaevu; mind väga huvitab, kuidas teda jalgpalliajakirjanikuna edaspidi jalgpallurite poolt vastu võetakse.
        Eile oli Seitsmestes uudistes selle kohta lõik, kus kommentaare andsid Järvela, Teniste, Lindpere ja Prins. Kõlas seal korra igatahes, et jalgpallurite hulgas on Järvela edaspidi persona non grata ja Lindpere isiklik kommentaar kõlas nii: "Igasugu parasiitide eest tuleb end edaspidi hoida."
        "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

        RocknRolla (2008)

        Kommentaar


          #49
          Vähe sellest et mul on kopp ees igasugustest pasaajakirjanduse uudistest a la beckhami uus tätoveering ja igasugused orkutikontod, on mul sellest Otist täiega siiber ja see artikkel ainult süvendas seda. Ta võib ju muidu tore poiss olla, aga ajakirjanikuna on ta jobu ja kommentaatorina veel hullem. Ausalt ma ei saa aru kuidas nii paljud teda kiidavad. See et ta röögib (ülepingutatult) ei tee temast head kommentaatorit. Ta jutt on ka selline lasteaiaslängi naljade tasemel, et anna olla. Palun vabandust kõik tema sõbrad ja fännid, aga nii see on

          Kommentaar


            #50
            Algselt postitas vincent Vaata postitust
            1) Sportlane kirjutab netis, et talle meeldib autoga kiiresti sõita.
            2) Sportlane jääb räige kihutamisega vahele.

            1) Sportlane kirjutab netis, et talle meeldib tänaval poksida.
            2) Sportlane annab Viru tänava otsas kellelegi lõuga.

            1) Sportlane kirjutab netis, et talle meeldib regulaarselt tina panna.
            2) Sportlane vedeleb purjakil hollika ukse ees.

            jne

            Kas ainult mulle tundub, et neil variantidel on vahe? Et kumma teo eest tuleks inimest avalikult tampima hakata ja kumma eest mitte. Ja kui Teniste oleks orkutis hobide alla kirjutanud, et talle meeldib seks krokodillidega, kas siis oleks lausa esikaaneuudise välja andnud? Kirjutada võib kõigest, iseküsimus on see, kas alati ka peab. Muidugi tegid poisid selliseid asju avalikku kohta üles märkides lollisti, aga samas tundub mulle, et ka ajakirjanik läks siinkohal liiga kergelt odava populaarsuse püüdmise teed.

            ... seega väikene tänapäevane piibli mugandus :käitu mu tegude, mitte mu sõnade järgi - AAMEN!
            RummaBastards!

            Kommentaar


              #51
              Algselt postitas Maekas Vaata postitust
              Eile oli Seitsmestes uudistes selle kohta lõik, kus kommentaare andsid Järvela, Teniste, Lindpere ja Prins. Kõlas seal korra igatahes, et jalgpallurite hulgas on Järvela edaspidi persona non grata ja Lindpere isiklik kommentaar kõlas nii: "Igasugu parasiitide eest tuleb end edaspidi hoida."
              http://www.elu24.ee/?r=0&id=12240 (pildile klikates hakkab video jooksma)
              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

              Kommentaar


                #52
                Nats tuksis pole see klipp, või mis?
                Supplies!

                Kommentaar


                  #53
                  Algselt postitas vandersell Vaata postitust
                  Nats tuksis pole see klipp, või mis?
                  Täpsustada. Mul jookseb kenasti. Firefox.
                  When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                  Kommentaar


                    #54
                    IE. Hääl ei tule läbi.
                    St ainult mingid taustahääled on, nagu kontoris keegi midagi räägiks. Aga intervjuude ajal on vaikus.
                    Supplies!

                    Kommentaar


                      #55
                      Algselt postitas vandersell Vaata postitust
                      IE. Hääl ei tule läbi.
                      St ainult mingid taustahääled on, nagu kontoris keegi midagi räägiks. Aga intervjuude ajal on vaikus.
                      Kõik töötab. IE 7.0.5730.13. Ja mul on veel eriti juust arvuti.

                      Võta volume nupu juurest mute maha ja need hääled, mida sa kuuled, on su enda kontorist
                      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                      Kommentaar


                        #56
                        Kuna jalgpallipoisid ütlevad üht aga teevad teist, siis pole Järvelal põhjust muretsemiseks - ütlevad et on persona non grata aga tegelikult saab suurimaks sõbraks

                        Kommentaar


                          #57
                          okei, saan aru, et jalgpallurid ka joovad VAHEL, täiesti mõistetav. Põhiline ju et ennem mängu täis ei tõmbaks ja pohmelliga mängule ei tuleks ja trenni teeks normaalselt, rohkem pole kellelgi ilmselt liiga palju vinugda. Aga vabandada sellega välja, et see oli nali... kamoon, midagi lollakamat enam ei andud välja mõelda?
                          Oleks poisid rahulikult omaette muianud ja rahulikud olnud ning asja vabalt võtnud oleks ju asi ammu rahunenud... nüüd iga hinnaga ennast õigustada (väidetega a la ma elan Norras või ma ju nii noor et ei joogi jne .D ).
                          Ott Järvela tegi normaalse uudise, mis tolle ajalehe repertuaari igati sobis, milleks teda süüdistada? Seda enam et noormehed ise avalikustasid endast sellised andmed.
                          olgem kristlased, vabandused on esitatud

                          Kommentaar


                            #58
                            Alustuseks ütleks, et minu arust on see artikkel ilmselge pask. Poisil polnud nähtavasti midagi teha, jutud kõik otsas ja hakkas tühjast kohast imema - tööandja käest on ju leivaraha vaja kuidagi kätte saada. Kirjatükil sisuline väärtus puudub. Aga no mis sa siin ikka nõuad seda, Õhtuleht ju.
                            Samas kui moraalijüngri enda kontot kõikvõimsas orkutis vaadata, siis leiab kiiruga komjuunitid "Tahan Tartus õlut juua" ja "Õllesõprade klubi!" - selle põhjal võiks vabalt öelda, et kuradi joodik, mis topeltstandardid siin on ja mis kuradi eeskuju sa tulevastele räuskavatele ajakirjanikele näitad??
                            Aga mis ma siin ikka kütan ennast üles, fiti juba ütles väga hästi, et kutt ise sittus oma kaevu.
                            The other line moves faster.

                            Kommentaar


                              #59
                              Algselt postitas Raix Vaata postitust
                              Samas kui moraalijüngri enda kontot kõikvõimsas orkutis vaadata, siis leiab kiiruga komjuunitid "Tahan Tartus õlut juua" ja "Õllesõprade klubi!"
                              aga siin ongi ju vahe... üks on profisportlane, teine aga tugitoolisportlane, kes on osutunud piisavalt asjalikuks et on lastud ka teistele tugitoolisportlastele meeleolu tõstmiseks peale mögiseda

                              või siis arvate et kui ta mängib 3nda-4ndas liigas siis peab ka sama karske ja eeskujulik olema?

                              edit: ma muidugi mingit Õhtulehe artiklit lugenud pole, seda tv 3 klippi hommikul korra kiikasin.
                              olgem kristlased, vabandused on esitatud

                              Kommentaar


                                #60
                                Algselt postitas Rein Vaata postitust
                                Kui ma kirjutan foorumis, et Ott Jarvela on maailma parim jalgpalli kommentaator ja SL Ohtuleht on kvaliteetajakirjandus, siis on see puhas kuld.
                                mis sinu jutt ikka maksab? Puhas kuld... Viis krooni ehk?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X