320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kes hakkab liikmeks?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    hmm... andku inimesed mulle nyyd andeks kui ma millestki valesti aru olen saanud... aga:

    * 3 välismängu ei ole tarvis, kui endale jalkahaiglast soovitajad leiad

    * konkreetseid samme on viimase nädala jooksul juba suht-puht astutud, ankeetide täitmine täiesti 6igustatult yks esimesi samme nö aktiviseerumise suunas

    * tingimused on seatud selleks, et ära hoida nö "igaks-juhuks-sisseastumist" kui oled käinud välismängudel, siis nii-ehk-naa tead seda seltskonda, kelle hulka registreerud. kui aga pole väljas käinud (finnantsp6hjused ntx), siis eesti jalkafännide miski osaga oled ometi ju suhteid loonud kodumängude eel, ajal ja pärast? kui on nii, siis peaks soovitajad ju täiesti olemas olema? nii lihtne see ongi...
    (nujah, esialgu tuleb see "soovituskonveier" käima saada, esialgu jah aint' 5 soovitajat, aga loogiliselt v6ttes peaks edasi juba lepase reega minema)

    pRmt!

    aif. omab hetkel vist nii umbes 2 soovitajat
    Jalgpallihaigla liige
    Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

    Kommentaar


      #17
      Mina olen nõus astuma MTÜ "Jalgpallihaiglasse", kuid ssama mure, mis Ertail- NOORUS. Vännist fänniks muutumine toimus alles põhimõtteliselt EESTI-Valgevene mängu ajal.
      Kas soovitajad võivad olla ainult MTÜ "Jalgpallihaigla" liikmed, või võivad olla ka tuntud futifännid?
      Jürgen
      Jalgpallihaigla liige NR. 69

      Kommentaar


        #18
        lugesin eelnevat teksti ja võtan oma küsimuse tagasi.
        aiFo mina võiksin Sulle oma soovituse anda, kui saaks.
        Jürgen
        Jalgpallihaigla liige NR. 69

        Kommentaar


          #19

          Tahaks kõigepealt ,et tehtaks avalikuks asutajaliikmed , põhikiri jne.
          Jalgpallihaigla ametlikud asutajad on Papa ja Ott.Juhatus on viie liikmeline.Juhatusse otsustati võtta Poborsky,siis mind ja siis oli veel üks koht vakantne.Kandidaate oli tõesti palju ja veel raskemaks tegi see et igalühel olid omad tugevad plussid.Lõpuks siiski otsustati valida juhatuse viiendaks liikmeks Jansa.Nüüd aga asjast.Selleks et MTÜ saaks tegutseda pole tal alguses põhikirja vaja vaid moodustatakse toimkond kes hakkab välja töötama põhikirja.Viiele matsile pole mingit põhikirja vaja.Kui liitujaid on palju ,siis on vaja reglementeerida liikmeks astumise vorm ja muu jutt.Meie kutsume kõiki praegusel hetkel täitma ankeete ja lähetama neid meile.Jaanuaris on plaanis kokkukutsuda üldkogu olemasolevate liikmetega et koos vastuvõtta põhikiri.Nii et Rootsi Kunn,me oleme seda teeemat sinuga küllalt arutand.Nüüd täida ankeet ära.Teadmiseks teistele kui teil tekkib mingite lahtrite täitmisel probleeme siis lisage mingi väike kiri eraldi kaasa et juhatus saaks seda arvesse võtta.Eeelkõige peate endale selgeks tegema kui palju te tegelikult soovite liituda.Tegu ei ole populaarse telemänguga.
          Jalgpallihaigla liige.

          Kommentaar


            #20
            Mis mõtte üldse sellel registreerimisel on??? Ega see ju nagunii ei takista koondise mängudel fännata?! Ja selle eest ju mingeid soodustusi ka ei saa!
            MÕTTETU VÄRK LIHTSALT ÖELDES!!!

            Kommentaar


              #21
              Orginally posted by raido

              Mis mõtte üldse sellel registreerimisel on??? Ega see ju nagunii ei takista koondise mängudel fännata?! Ja selle eest ju mingeid soodustusi ka ei saa!
              MÕTTETU VÄRK LIHTSALT ÖELDES!!!
              Sa saad üldse aru, mida "fännklubi" mõiste tähendab. Mulle tundub, et mitte. Miks sa siin foorumis kirjutad? Sa võid nendest teemadest ju oma sõpradega ka rääkida.

              Kommentaar


                #22
                Orginally posted by raido

                Mis mõtte üldse sellel registreerimisel on??? Ega see ju nagunii ei takista koondise mängudel fännata?! Ja selle eest ju mingeid soodustusi ka ei saa!
                MÕTTETU VÄRK LIHTSALT ÖELDES!!!
                Sa oled ikka eriline till
                Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

                Kommentaar


                  #23
                  Orginally posted by Kosk

                  Orginally posted by raido

                  Mis mõtte üldse sellel registreerimisel on??? Ega see ju nagunii ei takista koondise mängudel fännata?! Ja selle eest ju mingeid soodustusi ka ei saa!
                  MÕTTETU VÄRK LIHTSALT ÖELDES!!!
                  Sa oled ikka eriline till
                  Väega hästi öeldud

                  Kommentaar


                    #24
                    Minu arust peaks koondise fännklubi organiseerima jalgpalliliit, mitte fännid ei pea sellega vaeva nägema!
                    Levadia systeem töötab näiteks niimoodi, et fänne organiseerivad klubi, samamoodi on ka TVMKl.

                    Kommentaar


                      #25
                      Orginally posted by raido

                      Minu arust peaks koondise fännklubi organiseerima jalgpalliliit, mitte fännid ei pea sellega vaeva nägema!
                      Levadia systeem töötab näiteks niimoodi, et fänne organiseerivad klubi, samamoodi on ka TVMKl.
                      Sellepärast, et Levadia fännid, nagu ka TVMK fännid on saamatud
                      Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

                      Kommentaar


                        #26
                        Koondis jaklubid toetavad vähesel määral fänne,nii on see igalpool mujal maailmas.Initsiatiiv peab ikka altpoolt tulema ehk siis meie.Mida või kuida sa organiseerid klubile fänne kui neid ei ole.Ainus võimalus on olemasolevaid toetada ja neile sooduseid pakkuda.Kas Levadia ja TVMK ostavad fännidele ka särgid,sallid ja lipud???Sellisel juhul tunduks meie üritsus mõttetu,kuid reaalsus on teine:.õlu:
                        Jalgpallihaigla liige.

                        Kommentaar


                          #27
                          Orginally posted by raido

                          Minu arust peaks koondise fännklubi organiseerima jalgpalliliit, mitte fännid ei pea sellega vaeva nägema!
                          Levadia systeem töötab näiteks niimoodi, et fänne organiseerivad klubi, samamoodi on ka TVMKl.
                          Ei noh see siis nagu reklaamikaup ju:P

                          Kommentaar


                            #28
                            Mis siin ikka arutada,ootan ankeete.
                            Jalgpallihaigla liige.

                            Kommentaar


                              #29
                              Sellepärast, et Levadia fännid, nagu ka TVMK fännid on saamatud
                              kui EJL näitas oma aasta kokkuvõtvat videot, siis said pildile just TVMK fännid oma pasunatega

                              Kommentaar


                                #30
                                Minu teada ei peaks see olema takistuseks liitumast "Jalgpallihaigla"ga.
                                Jalgpallihaigla liige.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X