320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

IV Liiga põhi kellel suurimad fännid ?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Algselt postitas vpiigo Vaata postitust
    No hansaneti fännid löövad massiga ja pottidega. Erilist koos laulu või hüüdmist kyll kuulda polnud(eile kalju 4-ga mängides vähemalt) Asi piirdus nende puhul pigem vastas võistkonna mängijate ja fännide mõnitamisega ja lubadustega pärast peksa anda Nagu kuradi levadia ultrad... Ja need potid-no kamooon........Meeldiva poole pealt siis eilsel mängul mis on 4 liiga mäng oli minu meelest mingi 100 pealine publik mis on väga hea tulemus.
    sa oled ikka täis soe ma tahaks teada ka kes sulle peksa lubas seal anda,see on küll mingi möla.
    Kalju fännid olid endiselt paljad ja mõnitasid kõiki sama moodi mõned laulud olid muidugi ok aga no meistriliigas sai klubi noomida jalgpalliliidult tänu teile ja TVMK käest sai tappa kuna mõnitasite kohtunikku(homoseksualistiks) ja ta andis ikka väga pehme pennu tvmk-le .
    Ja kui potid sulle ei meeldi, siis saada hum-abi hansa fännidele ja osta neile trumm

    Kommentaar


      #17
      Algselt postitas mohikaanlane19 Vaata postitust
      sa oled ikka täis soe ma tahaks teada ka kes sulle peksa lubas seal anda,see on küll mingi möla.
      Kalju fännid olid endiselt paljad ja mõnitasid kõiki sama moodi mõned laulud olid muidugi ok aga no meistriliigas sai klubi noomida jalgpalliliidult tänu teile ja TVMK käest sai tappa kuna mõnitasite kohtunikku(homoseksualistiks) ja ta andis ikka väga pehme pennu tvmk-le .
      Ja kui potid sulle ei meeldi, siis saada hum-abi hansa fännidele ja osta neile trumm
      Lp. mohikaanlane, kas sa võiksid palun täpsemalt selgitada, et mis halba sa näed palja ülakehaga mängu jälgimise juures ja kuidas nägi välja Kalju fännide kõiki mõnitamine?

      Ja kui kohtunik ei suuda vilistada ausalt, siis on probleem juba temas, mitte selles, mis laule tribüünidel lauldakse.
      "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
      www.facebook.com/jkkalju

      Kommentaar


        #18
        Algselt postitas mohikaanlane19 Vaata postitust
        sa oled ikka täis soe ma tahaks teada ka kes sulle peksa lubas seal anda,see on küll mingi möla.
        Kalju fännid olid endiselt paljad ja mõnitasid kõiki sama moodi mõned laulud olid muidugi ok aga no meistriliigas sai klubi noomida jalgpalliliidult tänu teile ja TVMK käest sai tappa kuna mõnitasite kohtunikku(homoseksualistiks) ja ta andis ikka väga pehme pennu tvmk-le .
        Ja kui potid sulle ei meeldi, siis saada hum-abi hansa fännidele ja osta neile trumm
        No seda kes seal peksta lubasid peaksite isekeskis paremini teadma.....Möla kallis mees oli see mis teil seal suust välja tuli(lisaks veel sellele eriti heale esimesele väravale teie poolt-ENDALE)J kalju poisid on alati olnud palja ylakehaga ja on ka edaspidi ma arvan.
        Ja soe oled sa ise peast kui ei saa aru mis su ümber toimub-ma seisin teie kõrval ja kõigele muule MÖLALE-oli teie austatud fännidel ka minu seltkonnas olnud neiule midagi öelda nii et palun ole mees ja hoia oma suu kinni.

        P.S. Mulle otseselt ei lubanud seekord keegi peksa anda..
        I`m not scared of dying, I just dont want to

        Kommentaar


          #19
          Mis te nii tigedad olete? Minul kui FC Soccerneti vaieldamatult suurimal (ja võib-olla ka ainukesel) fännil küll rivaalitsevate klubide poolehoidjatega probleeme ei ole olnud, vastupidi ... aga samas ei ole ma ka palja ülakehaga staadionil käinud
          kaks firmatorti, kast pepsit!

          Kommentaar


            #20
            Algselt postitas billy t Vaata postitust
            ... aga samas ei ole ma ka palja ülakehaga staadionil käinud
            Pole seega õige fänn

            Kommentaar


              #21
              Algselt postitas urmar Vaata postitust
              Pole seega õige fänn
              ah tõesti? no juba järgmisel mängul parandan selle vea.
              kaks firmatorti, kast pepsit!

              Kommentaar


                #22
                Algselt postitas billy t Vaata postitust
                no juba järgmisel mängul parandan selle vea.
                Salvestan.

                Oodata on ilmselt publikurekordit.
                We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                Kommentaar


                  #23
                  Algselt postitas fitti Vaata postitust
                  Salvestan.

                  Oodata on ilmselt publikurekordit.
                  jah, võiks siis juba pileti ka panna.
                  see on vähim, mida oma lemmikute heaks teha saan.
                  kaks firmatorti, kast pepsit!

                  Kommentaar


                    #24
                    õiged neljanda -põhja fännid on palja ala,mitte ylekehaga
                    b-day

                    Kommentaar


                      #25
                      Algselt postitas kala2 Vaata postitust
                      õiged neljanda -põhja fännid on palja ala,mitte ylekehaga
                      kalamehe jutt
                      kaks firmatorti, kast pepsit!

                      Kommentaar


                        #26
                        Algselt postitas billy t Vaata postitust
                        Minul kui FC Soccerneti vaieldamatult suurimal (ja võib-olla ka ainukesel) fännil

                        Selles julgen ma küll sügavalt kahelda

                        Kommentaar


                          #27
                          jes jess naiste kätš :P

                          Kommentaar


                            #28
                            Algselt postitas Jansu Vaata postitust
                            Selles julgen ma küll sügavalt kahelda
                            no olgu pealegi, ole siis sina see kõige suurem fänn - mis aga automaatselt tähendab, et järgmisel mängul pead siis hoopis sina palja ülakehaga viibima
                            kaks firmatorti, kast pepsit!

                            Kommentaar


                              #29
                              Algselt postitas billy t Vaata postitust
                              no olgu pealegi, ole siis sina see kõige suurem fänn - mis aga automaatselt tähendab, et järgmisel mängul pead siis hoopis sina palja ülakehaga viibima
                              see oli sinu vea parandamine, mitte minu

                              Kommentaar


                                #30
                                jap, kõikk soccerneti fännid pühapäevale piritale!
                                forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                                Kommentaar

                                Working...
                                X