320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

IV Liiga põhi kellel suurimad fännid ?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Algselt postitas billy t Vaata postitust
    ise valetad, rsk!!!
    no tegelikult ei lubanud Rein mul ilma fitti ja/või vandersellita tulla
    Ära neid troppe küll kaasa võtta
    Need ainult joovad ja ropendavad. Võivad tulla ainult siis kui näitavad tisse!!!
    Peaks vist Soccerneti mängule pileteid müüma hakkama.Seda ainult nendel kordadel kui sa ka oled
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

    Kommentaar


      #47
      Algselt postitas Rein Vaata postitust
      Ära neid troppe küll kaasa võtta
      Need ainult joovad ja ropendavad.
      mis sa nüüd räägid. fitti ju kirjutab tarku raamatuid ja vandersell kasvatab üksi kolme last - vähemalt nii nad mulle väitsid

      Algselt postitas Rein Vaata postitust
      Peaks vist Soccerneti mängule pileteid müüma hakkama.Seda ainult nendel kordadel kui sa ka oled
      no eks seda olnud arvatagi, et sa mind lihtsalt ära tahad kasutada
      kaks firmatorti, kast pepsit!

      Kommentaar


        #48
        Piletimüük on hea mõte siis jõuaksite endale mõned täiendused Brasiiliast osta

        Kommentaar


          #49
          billy_t vähemalt elas ka kaasa,

          "wow, they are loyal to us, there are people"
          forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

          Kommentaar


            #50
            sai oma autogrammi kah , ma kirjutan järgmiseks korraks midagi ilusamat ja kunstilisemat valmis :P(see mis täna sai polnud just ideaalne ).

            Kommentaar


              #51
              Algselt postitas Devil Vaata postitust
              sai oma autogrammi kah
              sai küll jah

              Algselt postitas Devil Vaata postitust
              ma kirjutan järgmiseks korraks midagi ilusamat ja kunstilisemat valmis :P(see mis täna sai polnud just ideaalne ).
              no mina jäin rahule oma autogrammiga (aga jään siiski huviga järgmist romaani ootama), nagu ka teie mänguga, võib-olla olen ma liiga leebe, aga oli küll, millele kaasa elada. tublid poisid!

              lõppude-lõpuks staarründaja autogramm + 1 abieluettepanek (küll koheselt tagasilükatud) ei olegi ühe külma sügisõhtu kohta nii halb saavutus
              kaks firmatorti, kast pepsit!

              Kommentaar


                #52
                Algselt postitas billy t Vaata postitust
                no tegelikult ei lubanud Rein mul ilma fitti ja/või vandersellita tulla
                Kurat, seekord läks pahasti, sell ei leidnud oma kolmele lapsele hoidjat ja mina käisin oma uue raamatu tarbeks loodusest ainest kogumas. Aga jääb nüüd selgusetuks, kas billy oma lubadusest kinni pidas või leidis mingi vabanduse, nt pidas ilma juba liiga külmaks?
                We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                Kommentaar


                  #53
                  Algselt postitas fitti Vaata postitust
                  Kurat, seekord läks pahasti, sell ei leidnud oma kolmele lapsele hoidjat ja mina käisin oma uue raamatu tarbeks loodusest ainest kogumas. Aga jääb nüüd selgusetuks, kas billy oma lubadusest kinni pidas või leidis mingi vabanduse, nt pidas ilma juba liiga külmaks?
                  kahju tõesti. sellile teadmiseks, et ma saan lastega väga hästi hakkama, järgmisel korral võta nad kaasa ja fitti, loodetavasti saadad mulle vähemasti oma uue raamatu esmaeksemplari koos pühendusega.

                  billy pidas kinni küll oma lubadusest, aga asjaosalistel on keelatud juhtunust iitsatada
                  kaks firmatorti, kast pepsit!

                  Kommentaar


                    #54
                    Algselt postitas billy t Vaata postitust
                    billy pidas kinni küll oma lubadusest, aga asjaosalistel on keelatud juhtunust iitsatada
                    see pidi küll väga privaatne lubaduse täitmine olema

                    Kommentaar


                      #55
                      oli oli ...

                      Kommentaar


                        #56
                        Oi pärgel, pidi just nüüd lapsehoidja alt ära hüppama! Sain pabulatest lahti nii hilja, et jõudsin statale napilt enne poolt kaheksat ja ainukesed tissid, mida ma nägin, kuulusid Egonile. Ehk veab järgmine kord paremini.
                        Supplies!

                        Kommentaar


                          #57
                          Algselt postitas vandersell Vaata postitust
                          Oi pärgel, pidi just nüüd lapsehoidja alt ära hüppama! Sain pabulatest lahti nii hilja, et jõudsin statale napilt enne poolt kaheksat ja ainukesed tissid, mida ma nägin, kuulusid Egonile. Ehk veab järgmine kord paremini.
                          pool kaheksa olin ma ka kindlasti veel seal. ma olin ka veel pärast teie mängu lõppu seal. ootasin surnuaia müüri taga. kui kõik olid ära läinud, siis kalpsasin üle müüri ja kepslesin ja rullusin palja ülakehaga kunstmurul ringi - võib-olla Raimo, kes kõrval pärismuru riisus, kuulis mu õnnelikke hõiskeid.

                          ps! kuidas teil seal Euronivis fännidega lood on? kuna mult Soccerneti suurima fänni koht käest napsati, siis kas võiks teie juures suurimana ametisse saada?
                          kaks firmatorti, kast pepsit!

                          Kommentaar


                            #58
                            Algselt postitas billy t Vaata postitust
                            billy pidas kinni küll oma lubadusest, aga asjaosalistel on keelatud juhtunust iitsatada

                            Sa ole selle Deviliga ettevaatlikum.
                            Alvarez teadis rääkida, et Inglismaal pidi Tõnise sugune mees olema.
                            Lähemalt lugeda saad sealt ---> http://sloleht.ee/index.aspx?id=294158
                            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                            Kommentaar


                              #59
                              Algselt postitas Rein Vaata postitust
                              Sa ole selle Deviliga ettevaatlikum.
                              Alvarez teadis rääkida, et Inglismaal pidi Tõnise sugune mees olema.
                              Lähemalt lugeda saad sealt ---> http://sloleht.ee/index.aspx?id=294158
                              ma ei karda kuraditki
                              kaks firmatorti, kast pepsit!

                              Kommentaar


                                #60
                                Teeme siis nii
                                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X