320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tartu raffas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    nii, kes soovib, see tuleb, aadress on Veeriku 8-14. Kui alt on uks kinni, siis tuleb siiski helistada. Kohaletulek pole raske - üle raudtee ülekäigu ja juba paistab 1 kollane maja, see ongi see.
    ps "Vitamiini hulgi on lähedal!"
    Jalgpallihaigla liige

    Kommentaar


      #32
      kolmapäeval siis ehk...

      atsihh!!!

      järjekordne yritis, kus tartu JH ja muud huvilised kokku saaksid, v6iks toimuda homme, st. kolmapäeval... k6rtsudest pakuks välja ehk ristiisa pubi kaubahalli all... seda enam, et seal on igal kolmapäeval käidud guinessi joomas, seega miks peaks seekord teisiti olema?... aeg v6iks tavapärase kella 7 asemel tiba hilisem olla... alates kella 9-st? niih, mida ytlete tartu inimesed....

      keegi hää inime v6iks ntx täna ristiisast läbi minna ja uurida, kas nad homme tv3 näitavad... ja et kas ntx laudu saab reserveerida teleka lähedusse...

      'tähh!!!

      aiFo-paiFo
      Jalgpallihaigla liige
      Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

      Kommentaar


        #33
        mõte on hea ja üritus samuti meeldiv ning guiness mokkamööda.
        mina ise olen kohal nigu viis kopkat, see ei tähenda muidugi et ma sinna ainult õlle pärast tuleks. aga kui ristiisas pole võimalik jalkat jälgida siis peaks ikkagi varem seal kokku saama ning hiljem siis näituseks Affi või herr Smutovi juurde liikuma.
        minu arvamus lihtsalt

        vahetusmängija
        Jalgpallihaigla liige

        Kommentaar


          #34
          Tartu palati kokkutulek

          Arvan ka, et homme peaksime vähemalt Tartu palati pundi kokku võtma. Oleks ülim aeg enne Eesti-Venemaa mängu plaani pidada ja igasuguseid detaile arutada.

          Iseasi, kas Ristiisa pubi nüüd sobib, suuremad lauad on Manhattanis, aga kõige parem ekraan vist ZumZumis. Ise pakkun aga siiski Manhattanit, kuna kohal niigi spordimaik juures. Kellaaeg võiks olla mingi 8 või umbes nii, siis saab enne mängu mõned joogid tehtud ja sõbramehe juttu puhutud.



          Kommentaar


            #35
            Orginally posted by Juks

            Arvan ka, et homme peaksime vähemalt Tartu palati pundi kokku võtma. Oleks ülim aeg enne Eesti-Venemaa mängu plaani pidada ja igasuguseid detaile arutada.
            jep, n6us!

            Iseasi, kas Ristiisa pubi nüüd sobib, suuremad lauad on Manhattanis, aga kõige parem ekraan vist ZumZumis. Ise pakkun aga siiski Manhattanit, kuna kohal niigi spordimaik juures. Kellaaeg võiks olla mingi 8 või umbes nii, siis saab enne mängu mõned joogid tehtud ja sõbramehe juttu puhutud.
            manhattan -- ei!!! pärast seda kuidas meiega seal enne portugalimängu käituti, ma seal mitte jalgpalli vaadata ei taha...

            zum-zum --- p6him6tteliselt ok, 6lle on kah vist miski 20 jeeku, yhes6naga m6istlik... samas arvan, et ristiisasse niikuinii miskeid masse kokku ei voola ja kuna laudu annab kokku t6mmata hädapärast ja muid vigureid teha ning 6lle nimi on guiness, siis

            pakun endiselt välja ristiisa... kui ei sobi v6ib zum'i edasi minna, arvan ma... nyyd jääb oodata, mis aff ytleb...

            pRmt!

            aif.
            Jalgpallihaigla liige
            Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

            Kommentaar


              #36
              No hää küll, oleme pubis kokku leppinud - Ristiisa pubis teeme siis mõned Guinnessid

              Nüüd aga kellaajast, pakun välja 9 paiku, siis pole pikka ootamist. Igatahes pane sa aeg paika, oled juba vana orgunnija

              Kommentaar


                #37
                Olen kohal. Viva la futebol! Viva la Guiness!
                http://www.facebook.com/TallinnaFcReaal

                Kommentaar


                  #38
                  Igal juhul Ristiisa. Guiness ruulib!!!!:Уlu:
                  Kell 21 ole´ks väga hea, ise enne ei jõua.
                  :Уlu:
                  Jalgpallihaigla liige

                  Kommentaar


                    #39
                    Võttes arvesse fakti, et ülehomme on kolmapäev ning toimub ka CL'i järgmine mängudevoor, pakun välja taas ühise vaatamise/kaasaelamise/õllelimpsimise/lihtsaltolemise korraldada. Näitab mängu ManU - Bayern.
                    Et siis kui miskit muud kellelgi välja pakkuda ei ole, siis ehk minu juures?
                    Igal juhul mina ootan.

                    Jalgpallihaigla liige

                    Kommentaar


                      #40
                      Kuna minu sümpaatia jalgpalli suhtes on mäekõrgune ning Bayern juhtub pärast FC Reaali olevat lemmikklubi siis vaataks mängu kindlalt, koht pole oluline, Affi juures aga minu arvates võiks ju täiesti õllekest libistada.
                      http://www.facebook.com/TallinnaFcReaal

                      Kommentaar


                        #41

                        seega affi juurde k6ik see rafas kes muidu ristiisas istub!
                        Jalgpallihaigla liige
                        Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

                        Kommentaar


                          #42
                          Orginally posted by aiFo


                          seega affi juurde k6ik see rafas kes muidu ristiisas istub!
                          selge pops
                          \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

                          Kommentaar


                            #43
                            Aga mis see kolmapäev toimub? Kelle juures või kus kokku saab ning väikse kõrvale ka juttu ning pilti näeb?
                            Enne Vene mängu tuleks ikka jõud koondada

                            Kommentaar


                              #44

                              hmm... see kolmapäev minu poolt puhkepäev... kevad tarvis vastu v6tta... loodetavasti kusagil metsa sees ja väikse saunaga, nii et...

                              pRmt!

                              aif.
                              Jalgpallihaigla liige
                              Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

                              Kommentaar


                                #45
                                Orginally posted by aiFo


                                hmm... see kolmapäev minu poolt puhkepäev... kevad tarvis vastu v6tta... loodetavasti kusagil metsa sees ja väikse saunaga, nii et...

                                pRmt!

                                aif.
                                Kuule mida see pRmt tähendab?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X