320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Võitle, Eesti, võitle!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #91
    Kallid liikmed

    Avaldaksin üle pika aja ka siin oma arvamust. Minu arvates ei saa sellise kena nimega MTÜ nagu Jalpallihaigla liikmeid ja seda ühingut toetavaid kodanikke kutsuda muud moodi kui patsientideks! kasvõi sinisteks mul ükskõik.
    Kamikaze - " Like a friend dropping in"

    Kommentaar


      #92
      (blue) mental patients

      Saiake, kõik Eesti jalka koondise toetajad ei ole Jalgpallihaigla liikmed (või selle toetajad).

      Kommentaar


        #93
        Orginally posted by AnuReksia

        (blue) mental patients

        Saiake, kõik Eesti jalka koondise toetajad ei ole Jalgpallihaigla liikmed (või selle toetajad).
        Veel mitte. Aga kas poolehiodjad kes omaette hoiavad peavad kah mõnd hästikõlavat ja kuhugi liigitavat nime kandma?
        Kamikaze - " Like a friend dropping in"

        Kommentaar


          #94
          Orginally posted by Saiake


          Aga kas poolehiodjad kes omaette hoiavad peavad kah mõnd hästikõlavat ja kuhugi liigitavat nime kandma?
          See, et jalgpalli huviline ei ole Jalgpallihaigla liige ei tähenda veel, et ta omaette hoiab.

          Kommentaar


            #95
            olgu need JH liikmed patsiendid või tohtrid, aga siin arutasid nende nimede üle ka muud inimesed kui JH liikmed ja mitte ei arutatud kuda JH liikmeid kutsuda vaid eesti fänne või smth like that :P
            Pärtel Tomberg

            isePankur.ee - Inimeselt inimesele
            http://www.isepankur.ee
            info@isepankur.ee

            Kommentaar


              #96
              ... toetan siinkohal igati AiFo viimast postitust ja süda jäi mulgi verd tilkuma et üksmeelel või konsensusele ei jõutud. Teema oli minuarust üliatraktiivne ja põnev. Seda olnuks võimalik juba enne Vene mängu ka JH tutvustavates meediaartiklites välja pakkuda ja reklaamida. Aga noh.. siinkohal jah : nii palju kui on inimesi on erinevaid seisukohti ja arvamusi, seda eriti eestlaste seas, lõpp tulmus ei huvita kedagi tihtilugu. Ise oleks küll rõõmus kui meid liigitataks ja kvalifikatseeritaks mingi üldise nimetuse all kui ainult eesti koondise toetajad või mis veel hullem : ennast õllest täiskaaninud joodikute kamp kes staadionil ajastarust laule mõmisevad ja röögivad (V.Maksimov) PEACE!
              RummaBastards!

              Kommentaar


                #97
                ...sõna sinine võix ikka hüüdnimesse jääda.See sõna lihtsalt sobib Eestiga .Mix mitte näitex sinisärklased... or Sinised võitlejad. Kuigi tegelt peax vist mingi hüüdnimi ise välja kujunema,kui nii paugust hakata mõtlema,ega siis ei tule kohe pähe mingit tabavat nime.See peab juhtuma lihtsalt nii,et torkab lihtsalt pähe mingi hea nimi mingis teatud situatsioonis,mis sobib hästi teatava olukorraga.

                Kommentaar


                  #98
                  Mul väike ettepanek haigla juhtidele. Kui satute taas asjaomaste organitega igasugu jalgpalliga seotud küsimusi arutama, ehk räägite läbi ka ETV-ga (minu vabandused, kui seda juba teinud olete) selles osas, et ka Eesti fännisektori ligidusse mõne mikrofoni suunaks. Ma kolmapäeval nägin küll mingit jorssi seal sellega liikumas, aga see oli suunatud platsi poole, mistõttu ergutushüüdeid teles kuulda polnud. Üldse oli teles nagu ülekaalus Rossija Rossija, ehkki raudselt oli (eriti lõpu eel) Eesti hüüdeid rohkem kuulda. Kuigi ma ise kuulsin loomulikult väga tugevalt fännisektori hüüdeid, siis mõnede veidi eemal istunud (ehk siis tribüüni keskel) inimeste sõnul oli kogu möll siiski tunduvalt tugevamini nö Eesti kasuks, ent telekast jääb teine mulje. Ka mul mõned tuttavad, kes telerist vaatasid, küsisid, et mis lahti ja miks Rossijat rohkem kuulda oli.
                  Kuigi võib-olla olen ma (ja minu sõbrad) mingid kõrvavärdjad ja tegelikult tuleb telest ka meie hüüdu korralikult, ent sellised mõtted mul siiski tekkisid.
                  ¡No Pasarán!

                  Kommentaar


                    #99
                    jup!

                    jutt 6ige! mis veel häirib, on seesinane staadioni k6larisysteem, mille olemusest ja otstarbest otsatribyynil kyll mingit sotti ei saa...
                    Jalgpallihaigla liige
                    Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

                    Kommentaar


                      Õige! ja peale selle, et ma ei kuulnud mis kõlaritest tuli, olen ma ka silmavärdjas ja sain alles peale mängu teada kes väravad lõid
                      Supplies!

                      Kommentaar


                        Orginally posted by aiFo

                        jutt 6ige! mis veel häirib, on seesinane staadioni k6larisysteem, mille olemusest ja otstarbest otsatribyynil kyll mingit sotti ei saa...
                        Olgem ausad, selle otstarbest ei saa ühelgi tribüünil sotti..

                        Alo

                        Kommentaar


                          enne bayerni-reali mängu

                          enne mängu hüüdis( vist fänn klubi esimees)üks kiilakas vana mängijate tutvustamisel mikrist ja kõllidest mängija eesnime seejärel hüüdis kogu staadijon mängija perekonna nime ,sitaks kõva raisk,äkki kannataks meil ka midagi sellist korraldada.
                          aitab löömisest!!!!!!!!!!!!!

                          Kommentaar


                            Originally posted by airmike


                            enne mängu hüüdis( vist fänn klubi esimees)üks kiilakas vana mängijate tutvustamisel mikrist ja kõllidest mängija eesnime seejärel hüüdis kogu staadijon mängija perekonna nime ,sitaks kõva raisk,äkki kannataks meil ka midagi sellist korraldada.
                            Tore, et oled selle enda jaoks avastanud. Nüüd küsimus meie kuulajatele - kirjutage ôigesti sônad "fänn klubi", "staadijon" ja "perekonna nimi".
                            “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                            The Special One

                            Kommentaar


                              Muuseas, eesti keeles on fänniklubi, mitte fännklubi.
                              poborsky@jalgpallihaigla.ee

                              Kommentaar


                                koondise nimest...

                                blueblackwhites ehk sinu must valged, meeldib mulle väga......

                                SiniKratid on väga lõbus...

                                samas enda poolt pakux välja ka KuldHävitajad või siis KuldLõvid, kuna on ju eesti vapil lõvid siiski kuldsed mitte sinised...

                                samas võib ju ka olla Kuldsed Sinised

                                Kuid eesti koondise särkide järgi võib panna samas ka
                                SiniHävitajad

                                õnn soosib nõrgemaid

                                Kommentaar

                                Working...
                                X