320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Flora fännide laimamise teema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
    Vabandust, meesmuiste ikka.
    Võin ka olla meesmetsast ikkagi eestlane ja mets kuulub eestlase hingemaastiku minge metsa, päriselt ka, hetkel seal nii, et keerad pilgu ühele poole - maagiline vaade, keerad pilgu teisele poole - maagiline vaade ja kui veel päike ka paistab, siis on superluks

    Kommentaar


      kõik kohad langenud oksi täis ... loomad peidus jahti ei saa pidada ... muidu sumpad poolemeetrises lumes. Nae my kind of fun.
      jokers to the right
      clowns to the left of me

      Kommentaar


        Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
        Võin ka olla meesmetsast ikkagi eestlane ja mets kuulub eestlase hingemaastiku minge metsa, päriselt ka, hetkel seal nii, et keerad pilgu ühele poole - maagiline vaade, keerad pilgu teisele poole - maagiline vaade ja kui veel päike ka paistab, siis on superluks
        Õige jutt. Sain täna üle paarikümne aasta isegi suusad alla ja oli võimas küll. Esialgu nagu ei püsinud jalul aga lõpuks juba sai lennatud nagu vana mees.
        Laupäeval jälle!

        Kommentaar


          Mets on praegu täiesti muinasjutuline. Oleks see vaid iga talv nii.

          Ja et teemas püsida, siis jah, ma olen jobu.
          "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

          Kommentaar


            uudis: Saurustemõrtsuka sugulased huligaanitsevad asteroidivöös

            txt: "Arvutused näitavad, et P/2010 A2 orbiit on seotud asteroidide rühmaga, mida tuntakse Flora perekonnana ja kust pärines ka toonane asteroid."

            Kas meie tapsimegi väiksed armsad dinod?

            Kommentaar


              Algselt postitas ballack Vaata postitust
              Kas meie tapsimegi väiksed armsad dinod?
              kes siis veel?

              Kommentaar


                Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                Tantsupidusid võib vabalt korraldada ka mujal väiksemates kohtades ,kõik ei pea korraga karjas leekima nagu Põhja -Korea võimlemispeol.
                Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                Ai kuram, nüüd sain küll korralikult naerda!

                Üldiselt olen muidugi sinuga nõus, ei osanud ainult nii teravmeelselt sellele läheneda.
                Kas säärane huumorisoon (muudest vaimsetest karakteristikutest rääkimata) on Flora fänniks olemise eeldus või tagajärg?

                Kommentaar


                  Algselt postitas D-7 Vaata postitust
                  Kas säärane huumorisoon (muudest vaimsetest karakteristikutest rääkimata) on Flora fänniks olemise eeldus või tagajärg?
                  Kõik inimesed on erinevad. Ühtedele meeldivad teravad naljad, teistele pehmed naljad, kolmandatele muud sorti naljad jne. Kui sulle ei meeldi siis on muidugi sinust kahju kuna seda vähem lõbusat sa siin maailmas leiad ja seda kergemini tulevad peale stress ja muud lojused. Vaata maailma rohkem erinevate nurkade alt ja maailm on palju lillelisem ja lõbusam

                  Nagu on kõik inimesed erinevad nii on ka Flora fännid erinevad ja seega ka nende naljad. EDIT: et valesti ei mõistetaks siis kirjutan täpsemalt, et erinevatel Flora fännidel on erinevad naljad. Varem öeldut võib mõni muidu tõlgendada, et Flora fännidel on ühesugused naljad (lausestuse pärast siis).

                  Kommentaar


                    Algselt postitas ballack Vaata postitust
                    Vaata maailma rohkem erinevate nurkade alt
                    Selles osas on teilt õppida küll, jah.

                    Kommentaar


                      Ohohh, keegi D-7 on pidanud vajalikuks mu postitust siin demonstreerida.

                      Tundub selline "isa-figuur" olema, kes käib ja targutab ning viibutab näpuga.

                      Edit: Avatarist ja nimede muutmisteemast saab mõista vähemalt, milline "huumorisoon" antud kodanikul on. Mille põhjus või tagajärg see küll on?
                      "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                      Kommentaar


                        Algselt postitas erxu Vaata postitust
                        Sellist laulu minna kuhugi mängule laulma on küll häbiväärne, mis jalgpalli puutub see Eesti ajalugu? Kui te nii kõvad mehed olge, siis minge laulge Eesti koondise mängude ajal ka neid laule ja Narvas võite tänaval neid laule laulda.
                        lol, narvas tänaval võin vabalt laulda seda kõike, keda ma kartma peaks?
                        ja kui Eesti peaks venemaaga mängima, siis laulan täiest kõrist seda kõike

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                          Tundub selline "isa-figuur" olema, kes käib ja targutab ning viibutab näpuga.

                          Kommentaar


                            mulle küll hakkab tunduma, et need, kes siin postitavad, on kõvasti rohkem jobud, kui Flora fännid.
                            FC Lelle! FC Flora! FC Barcelona!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Eleri Vaata postitust
                              mulle küll hakkab tunduma, et need, kes siin postitavad, on kõvasti rohkem jobud, kui Flora fännid.
                              Kõik armastavad millegipärast asju piltidega illustreerida. No nagu väikesed lapsed, kes kirjutada ei oska ja püüavad selle asemel värviliste piltide abil oma juttu selgitada.
                              "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                                Kõik armastavad millegipärast asju piltidega illustreerida. No nagu väikesed lapsed, kes kirjutada ei oska ja püüavad selle asemel värviliste piltide abil oma juttu selgitada.
                                Üks pilt ütleb rohkem kui 1000 sõna
                                Sorry Eleri, olen tõesti jobu
                                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X