320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kalju fännide laimamise teema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    kas kalju 3 treener on sama kes eelmisel aastal? sel juhul on ilmselt tema põhiline keda näete ja kuulete:P
    BVB - Vaprus

    Kommentaar


      #32
      Kuidagi vähe kritiseeritakse. Kuipalju on jõudnud minus tegemisi äpardusi tribüünidel teiste fännide silmini? Neid seiku võiksite kirjeldada ka läbi oma silmade, eks siis äkki saaks teema elavamaks.


      Tehke oma päev ka roosamaks ja tulistage.

      PS: Ma sain endale Eestikeele lõpuks peale, et nüüd eksisteerivad ka mul täpitähed ja selleüle ei ole vaja tulistada see probleem lahendatud.
      www.jkkalju.ee

      Kommentaar


        #33
        Algselt postitas Odras Vaata postitust
        Kuipalju on jõudnud minus tegemisi äpardusi tribüünidel teiste fännide silmini?
        Google translatorit kasutad siia postitamiseks või? Mis keeles muidu räägid?
        Algselt postitas alehis
        "Iga inimene, kes käib Eestis klubijalkat vaatamas staadionil, ongi ultra. Terve mõistusega inimene nii sittades tingimustes jalgpalli vaatama ei läheks."
        Soccernet.ee foorumi külastajate arvates parim uustulnuk 2010!

        Kommentaar


          #34
          Algselt postitas Odras Vaata postitust
          PS: Ma sain endale Eestikeele lõpuks peale, et nüüd eksisteerivad ka mul täpitähed ja selleüle ei ole vaja tulistada see probleem lahendatud.
          Aga tühikut ikka veel pole:P
          BVB - Vaprus

          Kommentaar


            #35
            Algselt postitas elx Vaata postitust
            kas kalju 3 treener on sama kes eelmisel aastal? sel juhul on ilmselt tema põhiline keda näete ja kuulete:P
            ei ole Kalju III on see aasta täitsa uus sats, uus treener ja mängijad
            E Pluribus unum

            Kommentaar

            Working...
            X