320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Vabariigi aastapäeva paraad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #76
    Replying to Topic \'Vabariigi aastapäeva paraad\'

    Minu arvates peaks me ikka ühise asja eest väljas olema.Olgu see siis paraad või midagi muud
    Jalgpallihaigla liige: Rotten

    Kommentaar


      #77
      Replying to Topic \'Vabariigi aastapäeva paraad\'

      Ja see oleks?

      Kuidas oleks kui meediakära otsimise asemel näiteks ka Eesti Meistrivõistlusi rohkem vaatamas käidaks?
      “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
      The Special One

      Kommentaar


        #78
        Replying to Topic \'Vabariigi aastapäeva paraad\'

        Kes otsib meedia kära,mina igal juhul mitte.Mulle tähtis EESTI koondise fännamine ja et kui mingi üritus on,et siis ikka meid palju oleks.
        Kui ma millegis eksin siis palun juhtige mind õigele teele
        Jalgpallihaigla liige: Rotten

        Kommentaar


          #79
          Vastus teemale \'Vabariigi aastapäeva paraad\'

          Mehed -ka sellel aastal 24 veebruar ja nagu juba kombeks saanud ootame suurearvulist osavõttu paraadist,lipuheiskamisest ja Õhtasest Aastapäeva kontserdist
          Jalgpallihaigla liige.

          Kommentaar


            #80
            Vastus teemale \'Vabariigi aastapäeva paraad\'

            Mõne mehe jalgpallifänlus seisnebki selles ,et saaks kord aastas paraadil käia ja poliitilistele loosungitele allkirju koguda . Eesti Meistrivõistlustel ,otsasektoris selliseid tegelasi ei kohta ,rohkem ikka avalikus sektoris ,kus hea udutada ,kui kõvad fännid nad on.

            Kommentaar


              #81
              Vastus teemale \'Vabariigi aastapäeva paraad\'

              To Rootsi Maksimus.

              Egas targemat ma Sult ei oodanudki.
              Jalgpallihaigla liige.

              Kommentaar


                #82
                Vastus teemale \'Vabariigi aastapäeva paraad\'

                Mitte küll päris paraad, aga siiski...

                from http://www.tartu.ee

                Eesti Vabariigi 87. aastapäeva tähistamine Tartus

                Kell 10 vabariigi aastapäeva tähistamine Tähetorni juures. Kõnelevad linnavolikogu esimees Aadu Must, Tartu praost Joel Luhamets, Tartu maavanem ja EÜSi esindaja. Esinevad puhkpilliorkestrid Tartu, Tartu Akadeemiline Meeskoor, Eesti Meestelaulu Seltsi Meeskoor ja meeskoor Gaudeamus.


                JH Tartu on esialgsete plaanide järgi esindatud. Loodame, et Juxil jätkub jaksu suurt lippu Toomele tarida, siit jälle tuleneb see mure, et tarvis rahvast, kes lipu servadest kinni haaraks. Seega head vutifännid, tulge aidake meil lehvitada trikoloori vabariigi auks ja hiilguseks.

                Üritus läheb kõigi eelduste kohaselt oma tavalist rada: lauldakse mõned uhked laulud (hümn, hoia jumal eestit, tartu marss jms.), peetakse mõned kõned ja ollakse muidu uhked ja rõõmsad Arvan, et kord aastas võiks ennast ju vara hommikul Toomele ajada, tuldagu ntks mõned minutid enne 10-t. Loodetavasti sellel ajal me juba üritame paaniliselt lippu lahti pakkida... Tulge, hoolimata oma vanusest, soost ja usutunnistusest!

                Vaatame mis välja kukub...

                pRmt!

                aiFo.
                Jalgpallihaigla liige
                Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

                Kommentaar


                  #83
                  Vastus teemale \'Vabariigi aastapäeva paraad\'

                  Algselt postitas kojamees


                  Mehed -ka sellel aastal 24 veebruar ja nagu juba kombeks saanud ootame suurearvulist osavõttu paraadist,lipuheiskamisest ja Õhtasest Aastapäeva kontserdist

                  no lipuheiskamisel päiksetõusul küll suurt osavõttu polnud eelmise aasta sünnipäeval.
                  Ise käisin ja nägin peale enda veel ühte jalkpallifänni....kõik.igaüks nii kuidas talle tähtis on...
                  sigpic

                  Kommentaar


                    #84
                    Vastus teemale \'Vabariigi aastapäeva paraad\'

                    Keegi tark võiks öelda, et mis kellaaeg lipuheiskamine aset leiab ja kuhu koguneda. Google ei olegi nii kõikvõimas, et leida kõiki vastuseid mind huvitavatele küsimustele.

                    Kommentaar


                      #85
                      Vastus teemale \'Vabariigi aastapäeva paraad\'

                      Algselt postitas Tembu


                      Keegi tark võiks öelda, et mis kellaaeg lipuheiskamine aset leiab ja kuhu koguneda. Google ei olegi nii kõikvõimas, et leida kõiki vastuseid mind huvitavatele küsimustele.
                      Tembu krt .... kuidas sa saad nii rumalat küsimust esitada.

                      Viimased 3 aastata kui mina olen käinud,siis on vähemalt heisatud päikesetõusu aeg.
                      Mis enne seda oli seda ma ei tea
                      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                      Kommentaar


                        #86
                        Vastus teemale \'Vabariigi aastapäeva paraad\'

                        Algselt postitas Rein


                        Algselt postitas Tembu


                        Keegi tark võiks öelda, et mis kellaaeg lipuheiskamine aset leiab ja kuhu koguneda. Google ei olegi nii kõikvõimas, et leida kõiki vastuseid mind huvitavatele küsimustele.
                        Tembu krt .... kuidas sa saad nii rumalat küsimust esitada.

                        Viimased 3 aastata kui mina olen käinud,siis on vähemalt heisatud päikesetõusu aeg.
                        Mis enne seda oli seda ma ei tea
                        Eino sedant küll, eks üritus hakkab ikka tiba varem pihta ju.
                        Oh, andestage mulle rumalale kevadväsimusest räsitud maksumaksjale.

                        Kommentaar


                          #87
                          Vastus teemale \'Vabariigi aastapäeva paraad\'

                          Et taevapasunad hüüaks - tänasest on siis vist olemas üks leht, mis jalgpalli ja jalgpallifänne armastab.
                          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                          Kommentaar


                            #88
                            Vastus teemale \'Vabariigi aastapäeva paraad\'

                            Algselt postitas Martin


                            Et taevapasunad hüüaks - tänasest on siis vist olemas üks leht, mis jalgpalli ja jalgpallifänne armastab.
                            mis, mis. valgusta oo...

                            Kommentaar


                              #89
                              Vastus teemale \'Vabariigi aastapäeva paraad\'

                              Algselt postitas dreyd
                              mis, mis. valgusta oo...
                              Sõnad: saba, enda oma, kergita.
                              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                              Kommentaar


                                #90
                                Vastus teemale \'Vabariigi aastapäeva paraad\'

                                Üks hädine pildike Suurest Lipust eilsel paraadil.
                                Kas sinu kommipood on ikka küllalt autentne?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X