320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Piletid vene mängule

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Orginally posted by ROOTSI KUNN
    Härrased Kosk ja Vibu ! Noored mehed ja juba närvid läbi.
    Ma saan aru ,et inimene elab 17 aastat ühe naisega nagu
    näiteks mina ja siis on veidi endast väljas aga teie???:P
    Kunn, vaata sina vana mees oled juba leppind igasugu ebameeldivustega ja tõesti kui 17 aastat naisega elanud oled siis igasugu pisiasjad ilmselt endast välja ei vii

    No aga Kosk ja Vibu noored mehed, las nad võitlevad. Pealegi pidi närvisüsteemile kasulikum olema kohene väljaelamine, kui see et hoiad kõik endale.

    Kommentaar


      #17
      Orginally posted by kyps

      Orginally posted by ROOTSI KUNN
      Härrased Kosk ja Vibu ! Noored mehed ja juba närvid läbi.
      Ma saan aru ,et inimene elab 17 aastat ühe naisega nagu
      näiteks mina ja siis on veidi endast väljas aga teie???:P
      Kunn, vaata sina vana mees oled juba leppind igasugu ebameeldivustega ja tõesti kui 17 aastat naisega elanud oled siis igasugu pisiasjad ilmselt endast välja ei vii

      __________________________________________________ _________

      uhhh, siis mul veel 10 aastat igasuguste asjade peale närviminekuks põhjendus olemas, aga peale seda ma ka vana rahu ise....Tom muideks kuidas neiu Evaga läeb kah
      _______________________________________________
      No aga Kosk ja Vibu noored mehed, las nad võitlevad. Pealegi pidi närvisüsteemile kasulikum olema kohene väljaelamine, kui see et hoiad kõik endale.
      RummaBastards!

      Kommentaar


        #18
        Kas fännitribüüni ametlik number oli ikka VI?
        Peale tänast lähvad siis broneeringud lahti ja saab vabalt neid piletipunktist osta?
        Howay the lads!

        Kommentaar


          #19
          Kyps, mina ja vana mees, see oli küll löök allapoole vööd.

          Panen 10 õltsi vahele ,kui kahepuudase ülesvinnamises mulle ära teed.

          Jansa, mis siin ikka praegast Eevatada, haigus mu maha murdnud on.
          FCF Forever

          Kommentaar


            #20
            Orginally posted by ROOTSI KUNN
            Kyps, mina ja vana mees, see oli küll löök allapoole vööd.

            Panen 10 õltsi vahele ,kui kahepuudase ülesvinnamises mulle ära teed.
            Ehh, nii vana sa siis ka ei ole Ja seda ma pole väitnud, et sul rammu pole. Noh, aga nii igaks-juhuks võiksid siiski mainida, kuhu suurusjärku sul see kordade arv jääb, et kes teab ehk tekibki tahtmine pisut jõudu katsuda (kätt surun ikka).

            Sinu kurvastuseks aga pean ütlema, et eks noored ongi kõvemad just osavuse ja kiiruse alades. Ja ka see haigusevimm näitab, et pole see tervis sul enam suurem asi. Starast ne radast

            Kommentaar


              #21
              ehh... algselt oli selle teema nimi Piletid venemaa mängule!! aga nüüd?? nüüd arutatakse kunni vanust, härrad jäägem siiski teema juurde ja arutame vanust off-topicus!!
              eks??
              LET'S ALL LAUGH AT RANGERS

              Kommentaar


                #22
                njah...bronnisin küll hoolega...kuid kas nüüd peab ise end kohale vinnama ja pileteid ostma?

                lükkus see piletiost ja rahakandmine aina edasi...
                Which ship has never docked at Liverpool?
                The Premiership.

                "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                Kommentaar


                  #23
                  Kui asi on juba niikaugele läinud, et algne teema on unustatud, siis arvan, et võiks selle rammukatsumise ära teha.

                  Kuna käes on internetiajastu, Eesti koondise toetajad on ausad inimesed ning mõõduvõtmise vastu ka Soccernetis huvi olemas, teen ettepaneku, et asjaosalised tõstavad kodus seda 32-kilost metallpalli ning annavad operatiivselt ka Soccerneti-interneti vahendusel teada

                  Aga kes rohkem jalaga kõksib? Peaga jääme vist kõik härra Kivipallurile alla.
                  poborsky@jalgpallihaigla.ee

                  Kommentaar


                    #24
                    Orginally posted by Poborsky
                    Kuna käes on internetiajastu, Eesti koondise toetajad on ausad inimesed ning mõõduvõtmise vastu ka Soccernetis huvi olemas, teen ettepaneku, et asjaosalised tõstavad kodus seda 32-kilost metallpalli ning annavad operatiivselt ka Soccerneti-interneti vahendusel teada
                    Olen nõus, liiatigi on minu ausus teada tuntud mägede taha Olen üpriski veendunud, et ületan oma eelmist rekordit mitmekordselt.

                    Teemast: Kas piletid saab kätte alles mängu päeval või avaneb ka selleks varem võimalus?

                    Kommentaar


                      #25

                      hmmm... kyps, mida kuradit sa varem nende piletitega pääle hakkad?!

                      teadmiseks raffale, kes oma maksekoraldusele märkisid tartu/aiFo ... teie saate oma piletid kätte mängupäeval, ilmselt kunagi enne rongkäiku... pRmt!

                      vivat tarbatu!

                      aif.
                      Jalgpallihaigla liige
                      Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

                      Kommentaar


                        #26
                        Nii piletite raha võib tuua "coffik"usse kuni pühapäeva õhtuni kella 19:00 ini. 10 märts 2002 a.Tähtaeg natukene nihkus meile kasulikus vormis.Andke seda infot edasi.
                        Jalgpallihaigla liige.

                        Kommentaar


                          #27
                          agaa... kui

                          aga kui kõik piletid jäävad välja ostmata?? kas siis jaotatakse tasuta?? tegelt, kas siis saavad mitte-jalgpallihaigla liikmed neid osta??
                          LET'S ALL LAUGH AT RANGERS

                          Kommentaar


                            #28
                            Orginally posted by Peku

                            aga kui kõik piletid jäävad välja ostmata?? kas siis jaotatakse tasuta?? tegelt, kas siis saavad mitte-jalgpallihaigla liikmed neid osta??
                            mitte jalgpallihaiglaliikmed saavad praegugi osta neid juu, lihtsalt ei saa soodustust 10%
                            Which ship has never docked at Liverpool?
                            The Premiership.

                            "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                            Kommentaar


                              #29
                              Tähendab, Lua vist korra küsis, et mis sektoris jalkafännid on, oli vist VII. Tahaks ise ka järgmine ndäal pileti ära osta aga siis juba samasse sektorisse, kus meie fännitribüün ikak paiknenud on

                              See kiri siin on all

                              Kommentaar


                                #30
                                Orginally posted by aiFo


                                hmmm... kyps, mida kuradit sa varem nende piletitega pääle hakkad?!
                                Aif, ära plõksi Mulle lihtsalt kohutavalt meeldib nende piletite muster ja tahaks seda kohe kaua, kaua vaadata.

                                Point selles, et lisaks enda piletile, tellisid minu kaudu veel 8 inimest piletid ja kuna kolmapäev on tõõpäev siis ei tea, mis kell sealt tulema saan ja jagamisega läheks ilgeks sahmerdamiseks.

                                Kui piletid varem saaks oleks lihtsalt mugavam, aga kui ei ega ka siis midagi katki oleks.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X