320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Koostööpartnerid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    elus ja terved ning suht rahul kui mitte arvestada nelja kasti jagu tühja õlle taarat.Kuis endal tervis.??
    Jalgpallihaigla liige.

    Kommentaar


      #17
      mina leian, et black mount tegi endale väga suure kassa, millega kaasneb ka vaieldamatu rahulolu.
      Taarat kommenteeriks nii, et pole midagi teha kui baarist pead õlut ootama 49 minutit ja 10 meetri kaugusel putkast saad selle kätte 3 minutiga.
      Jalgpallihaigla Liige

      Kommentaar


        #18
        ega siin vabandusi pole vaja otsida.Kõik oli niigi ülemõistuse lahe.LAHE!!!!
        Jalgpallihaigla liige.

        Kommentaar


          #19
          asi oli tõesti lahe. Järjekord oli tõesti mega, kuid alati sai ju mõnele tuttavale papi kätte anda ja õlled ära oodata. Bänd oli tase, mõned funktsionäärid samuti ning palja kõhuga PaPa... irw. Minul kui võõralt maalt tulnule jäi vähemalt mulje, et ka päälinna omad oskavad lõbutseda. Ajakirjandus oleks võinud ka kohal olla ja koondislased. Kuslikt kuulsin nagu, et koondislased olid hiljem Nimetas istunud. Senaatoriga oli nagu plaan linna peale minna, kuid kõik laitsid selle mõtte maha (venelased linnas bla-bla-bla) aga ega ei kahetse...
          keegi kukub siin veel kunagi nii kõrgelt, et nälgib tee peal surnuks....

          Kommentaar


            #20
            telekast nägin, et kanal2 oli kaameraga kohal ja võttis ilusasti kõik paljad poisid peale :P ise olin nuka taga ja ei pannud kaameramehi tähelegi- oli parematki teha- libistada näiteks. Aga pigu oli mega, laup hommikuks sai pea korda
            Supplies!

            Kommentaar


              #21
              "Depech Mode Baar" Tallinn Nunne 4 Nukuteatri all Allahindlus pross on 10%.Rohkem infot www.depechmode.ee
              Jalgpallihaigla liige.

              Kommentaar


                #22
                VÄike parandus - www.depechemode.ee
                League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                Kommentaar


                  #23
                  käisin eile coffic-us
                  ostsin 3 a le coq ja 1 kohv
                  arve 105 eek, soodust sain 2 eeki

                  mis teema on?
                  lahinguväljal kohtume, raisk!!!

                  Kommentaar


                    #24
                    see küll õige pole- õlu a 30- ja kohv 15- .Mina arvasin küll, et see veits odavam koht on. Aga kas sa selle soodustuse (KAKS KROONI) üle hält ei tõstnud
                    Supplies!

                    Kommentaar


                      #25
                      Ei tea, mis jama on - mina olen nii Kamikazes, Black Mount Pubis kui Buffalos kenasti oma aleprotsendid kätte saanud. Mine proovi uuesti, äkki näkkab
                      League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                      Kommentaar


                        #26
                        Originally posted by margunn


                        käisin eile coffic-us
                        ostsin 3 a le coq ja 1 kohv
                        arve 105 eek, soodust sain 2 eeki

                        mis teema on?
                        Mina arvan, et sa polnud kaine!

                        õlu maksab 28 eeku
                        ja kohvi 15 eeku
                        kokku 99 eeku
                        -10%= 89,10
                        ja miks sa seda siin küsid? coffikus ei osanud küsida või ei osanud sa 4 numbrit kokku liita




                        Kommentaar


                          #27
                          Sorry aga küsi ma peab alati,seda enam et kaardinäidis on kassa peale kleebitud.Iga päev võetakse mingid uued lambad tööle,kellele pole muchvigi seletatud.
                          Jalgpallihaigla liige.

                          Kommentaar


                            #28
                            Originally posted by ROOTSI KUNN


                            Värske uudis kesklinnast- GEORGES BRWN on nõus-10%
                            kõigile JH-liikmetele,lisaks saab seal mõnusalt suurel ekraanil MM-mänge vaadata,suvel peale remonti ollakse nõus üks jalgpalliteemaline nurgake tegema.
                            Enne Eesti -Vene mängu on koht põhiline treffpunkt nii meile ,kui venelastele.Ehk tehakse isegi jalgpallipraad menüüsse.
                            Ja see kõik tänu Anti-Anti ja Jansa usinale tegevusele ning
                            suhetele.
                            Nagu ma aru saan asi ei kehti, käisin seal laupäeval ning allahindlust ei saanud, öeldi, et leping pole veel allkirjastatud. Keegi teab milles asi on?
                            http://www.facebook.com/TallinnaFcReaal

                            Kommentaar


                              #29
                              Originally posted by Andy


                              Originally posted by ROOTSI KUNN


                              Värske uudis kesklinnast- GEORGES BRWN on nõus-10%
                              kõigile JH-liikmetele,lisaks saab seal mõnusalt suurel ekraanil MM-mänge vaadata,suvel peale remonti ollakse nõus üks jalgpalliteemaline nurgake tegema.
                              Enne Eesti -Vene mängu on koht põhiline treffpunkt nii meile ,kui venelastele.Ehk tehakse isegi jalgpallipraad menüüsse.
                              Ja see kõik tänu Anti-Anti ja Jansa usinale tegevusele ning
                              suhetele.
                              :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::::::::::

                              Kojamees pidi asja korda ajama aga ilmselt suures jalgpalli tuhunas ja reisipalavikus on unustanud... kurb igaljuhul. Üritame asja ikkagi sel nädalal sellisel juhul korda saada. Sry.
                              Nagu ma aru saan asi ei kehti, käisin seal laupäeval ning allahindlust ei saanud, öeldi, et leping pole veel allkirjastatud. Keegi teab milles asi on?
                              RummaBastards!

                              Kommentaar


                                #30
                                Jansa ja Anti-Anti minge tehke see leping ise ära ,sest Kojamehest pole ilmselt asja ja pealegi on ta praegu Kanaaridel puhkamas. Ning tegelikult on ju see teie rida ja Anti tuttavad. Oleks hea ,kui MM-iks saaks lepingu korda.[glow tcolor=, fcolor=, size=, strength=][/glow]
                                FCF Forever

                                Kommentaar

                                Working...
                                X