320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Koostööpartnerid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Pärnus on pubi-SEPA 7,seal käib koos igavesti tore kaader,ka omanik Ivar pärtel on teada-tuntud spordihuviline,kes selle asjaga teil seal tegeleb ,võtka temaga ühendust,ta on äkki koostööst huvitatud?
    aitab löömisest!!!!!!!!!!!!!

    Kommentaar


      #32
      ma arvan et selle George Browni kohapealt pole mul muchvigi lisada ei kehti seal ega ka hakka kehtima mingi ale.See et rootsi Kunnil oli sellega tuli takkus ja muudkui kiirustas ning selle siia ylesse riputas enne kui leping sölmitud.Sama moodi kiideldi "Postimehes" a`la ametlik-ametlik Pubi [glow tcolor=lilla, fcolor=must, size=3, strength=3]MONKEY BUSINESS[/glow]:Ma arvan ega sealt head nahka ei tule kui vana teatab et ta peale mängu "öunte pealt vaatab"
      Jalgpallihaigla liige.

      Kommentaar


        #33
        Mitteametlike pubide nimekirja võib ka vist lisada O'Malleys (krt ei teagi, kuidas täpselt kirjutada), kus tänu Margunni diplomaaditööle ja müüja teadmatusele sai õlle viimati 25 eeguga kätte
        Jube Tige Kala

        Kommentaar


          #34
          Originally posted by kojamees


          ma arvan et selle George Browni kohapealt pole mul muchvigi lisada ei kehti seal ega ka hakka kehtima mingi ale.See et rootsi Kunnil oli sellega tuli takkus ja muudkui kiirustas ning selle siia ylesse riputas enne kui leping sölmitud.Sama moodi kiideldi "Postimehes" a`la ametlik-ametlik Pubi [glow tcolor=lilla, fcolor=must, size=3, strength=3]MONKEY BUSINESS[/glow]:Ma arvan ega sealt head nahka ei tule kui vana teatab et ta peale mängu "öunte pealt vaatab"
          Mul üsna hiljutise Brownesi juhtivtöötajana pole muud lisada kui ,et seal pole ei tulevikus ega pole ka minevikus olnud kellelgi ühtegi head deali teha õnnestunud. Vähmalt mitte Rein Kilgi omanikuks olemise ajal, nii et ärge kurvaks muutuge kui see ka meil tegematta jääb. Lisaks veel niipalju et suur televiisor sai kah läbi ussim.nni Kilgilt välja kaubeldud ning sedagi kaalus ta ligikaudu aasta. Töötajad kes sinna veel jäänud on nõuavad aga igalt kliendilt aplausi sest kui majas on iga töötaja kohta 1 direktor siis ... noo vabandage väga. Käige parem seal kus asi kindel!! Black Mount, Kamikaze jne.

          Kellelegi kurja tahtmata!!
          Kamikaze - " Like a friend dropping in"

          Kommentaar


            #35
            Vana Villem ja Karja Kelder

            [glow tcolor=roosa, fcolor=punane, size=5, strength=2]EI KIIRUSTA lepingu sölmimisega[/glow]Kahjux jah ei ole nad veel valmis meiega lepingut sölmima
            Jalgpallihaigla liige.

            Kommentaar


              #36
              ...siiski Georges Brown ja Nimetu oleksid huvitatud - tegutse Koja tegutse...
              RummaBastards!

              Kommentaar


                #37
                Korralik fotofirma soovib teha diili, mille kohaselt JPH liikmed saaksid oma reisi- jm fotod vähemalt 10 % odavamalt ilmutatud. Täpsustamisel.
                poborsky@jalgpallihaigla.ee

                Kommentaar


                  #38
                  Ma pole küll JH liige,kuid reklaame kuulates raadiost jm. te Laksu Halli nimelise pubiga pole proovind miskit,nad reklaamivad end kui jalpalli sõprade koht vms.see seal roosikrantsi 1 linnavalitsuse all nurgapeal
                  sigpic

                  Kommentaar


                    #39
                    Hea mõte!

                    Aga miks sa liige ei ole?
                    poborsky@jalgpallihaigla.ee

                    Kommentaar


                      #40
                      Varsti olen

                      kui saan ankeedi jansalt mailile ja soovitajad kirja siis olengi ehk

                      minu arvéstuse järgi ehk peale eesti võitu poola üle 1:0 varssavis ja uhked pidu bonabussis
                      sigpic

                      Kommentaar


                        #41
                        Usun, et nö bonabussis leiad soovitajadki
                        poborsky@jalgpallihaigla.ee

                        Kommentaar


                          #42
                          AINA KUUMEMAKS LÄHEB!!!

                          Homses minu postituses kuum uudis kesklinna tuttuuest restoranist ,mis pakub JALGPALLIHAIGLALE 20% hinnasoodustust.
                          Lugege kõik ja andke teade sõpradele edasi.
                          FCF Forever

                          Kommentaar


                            #43
                            Mina leian, et varsti on jalgpallihaigla kaart kõige sefim kaart kogu tallinna peale - igaltpoolt saab alet nii mis mühiseb.

                            Isegi kaubamaja naistepesu osakonnas saad kopsukad -20% kätte.

                            Jalgpallihaigla Liige

                            Kommentaar


                              #44
                              Originally posted by jots



                              Isegi kaubamaja naistepesu osakonnas saad kopsukad -20% kätte.
                              :P mis muud kui kopsukaid ostma!!!
                              Supplies!

                              Kommentaar


                                #45
                                Originally posted by vandersell


                                Originally posted by jots



                                Isegi kaubamaja naistepesu osakonnas saad kopsukad -20% kätte.
                                :P mis muud kui kopsukaid ostma!!!
                                :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::::::::

                                mis te naerate ja seletate siin selle üle - minu naine on näiteks väga õnnelik selle üle et saab WonderBraad nüüd paar sotti odavamalt kätte, ehkki ise liige ei ole veel, kasutab minu kaarti....:P Tõsine värk!
                                RummaBastards!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X