320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Aplaus ETV-le

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Orginally posted by indrek



    Orginally posted by jansa
    ... ma siiski arvan et Eesti ei ole nii suur kui Venemaa või Prantsusmaa jne. et ei saaks kasvõi kaugemast otsast mängu vaatama tulla kartuses et ei jõua järgmiseks päevaks tööle..kõikke annab ju orgunnida kui vaid TÕELINE soov oleks. Ja krt olgu see pilet kallis 225/250 .- eeeki, no kui kasvõi 10 nädalat enne mängu hakkad koguma raha 20.- eeku/nädal siis saab raha ju ikkagi kokku, kas või läbi ussim.... Neid rahvuskoondise mänge ei ole ju iga nädal/kuu mida vaadata ja raha maksta. Kui ikka väga tahta siis ...

    Jansa,
    Vaata, et jalgpallihaigla liiga usulahuks kätte ei läheks - kes ei mõtle ja ei tegutse nagu mina on nõme. Rohkem respekti nende vastu, kellel on muid prioriteete peale jalgpalli. Kellele küll meeldib jalgpall ja kes käib seda vaatamas, aga see pole tema jaoks ainuke asi. Nõme on ka oma töökoht kaotada sellepärast, et käid jalgpalli vatamas. Mulle tundub, et selline suhtumine st surve teiste organisatsiini liikmete pool võib asja kohustuslikuks muuta. Minumeelest võiks see olla täiest vabatahtlik - tahab käib inimene vaatamas, tahab, ei käi - sellepärast on tobe ju kedagi hukka mõista. Hoopis toredam oleks skui jalgpallivaatamine oleks privileeg - mitte kohustus.
    Ma pole Jalgpallihaigla liige, aga tahan Indreku mõtteavaldusele toetust avaldada. Las inimesed toetavad Eesti jalgpalli ja Eesti koondist just sel moel, nagu õigeks peavad. Totrus on öelda, et ärge mängu telekast näidake, niikuinii kõik "tõelised fännid" on staadionil ja teistele pole vajagi seda näidata. Jääme ikka inimesteks.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      #17
      lihtsalt meeldetuletusex...
      ..et mõni mitte punkar..kel kodus telekas...ja kogunisti videomakk...selle eesti vene mängu ikka linti võtaks...seda värsket mängu hea bussis poola poole teel olles vaadata...pluss siis veel äkki need saudi-aarabia gollid...
      ...6päewa jäänd

      jimmy.james

      Kommentaar


        #18
        Orginally posted by mcnamara

        Orginally posted by indrek



        Orginally posted by jansa
        ... ma siiski arvan et Eesti ei ole nii suur kui Venemaa või Prantsusmaa jne. et ei saaks kasvõi kaugemast otsast mängu vaatama tulla kartuses et ei jõua järgmiseks päevaks tööle..kõikke annab ju orgunnida kui vaid TÕELINE soov oleks. Ja krt olgu see pilet kallis 225/250 .- eeeki, no kui kasvõi 10 nädalat enne mängu hakkad koguma raha 20.- eeku/nädal siis saab raha ju ikkagi kokku, kas või läbi ussim.... Neid rahvuskoondise mänge ei ole ju iga nädal/kuu mida vaadata ja raha maksta. Kui ikka väga tahta siis ...

        Jansa,
        Vaata, et jalgpallihaigla liiga usulahuks kätte ei läheks - kes ei mõtle ja ei tegutse nagu mina on nõme. Rohkem respekti nende vastu, kellel on muid prioriteete peale jalgpalli. Kellele küll meeldib jalgpall ja kes käib seda vaatamas, aga see pole tema jaoks ainuke asi. Nõme on ka oma töökoht kaotada sellepärast, et käid jalgpalli vatamas. Mulle tundub, et selline suhtumine st surve teiste organisatsiini liikmete pool võib asja kohustuslikuks muuta. Minumeelest võiks see olla täiest vabatahtlik - tahab käib inimene vaatamas, tahab, ei käi - sellepärast on tobe ju kedagi hukka mõista. Hoopis toredam oleks skui jalgpallivaatamine oleks privileeg - mitte kohustus.
        Ma pole Jalgpallihaigla liige, aga tahan Indreku mõtteavaldusele toetust avaldada. Las inimesed toetavad Eesti jalgpalli ja Eesti koondist just sel moel, nagu õigeks peavad. Totrus on öelda, et ärge mängu telekast näidake, niikuinii kõik "tõelised fännid" on staadionil ja teistele pole vajagi seda näidata. Jääme ikka inimesteks.
        .................................................. ...................................

        Härrased te olete valesti arusaanud, minu postitus oli mõeldud neile kes lihtsalt vinguvad ja hädaldavad et kallis ja kauge ja tööpäev jne. Loomulikult on statkal vahetult kaasaelamine ja tulemine rangelt vabatahtlik ning oma võimaluste piires ja vähemalt mina ei kvalifikatseeri ka sellest tulenevalt kedagi nö. vänniks või fänniks sest seda pead sa oma südames tundma kes sa oled ja miks sa oled ja kui tähtis jalgpall sinu jaoks on. Kuid loomulikult tahaksin näha häääääääästi palju rahvast sinisärkides omadele kaasaelamas igal mängul ja sestap arvan (võimalik et liiga subjektiivselt) et Eesti suuruses riigis ON kõik organiseeritav KUI.... seda enam et mäng toimub ju õhtul... ja sestp kui oled öövaht siis küll jah on vast mingi võimalus töökoht kaotada aga isegi siis vist hakkaks tööpäev peale mängu lõppu umbes
        Ausõna ei tahtnud kedagi solvata eelnevalt ega pähe suruda mingit mõttemalli, aga minu jaoks tõepoolest on jalgpall teistest eluvaldkondadest eraldi seisev (kaasaarvatud töö, mingil määral ka perekond ) ja prioriteetsem ja seda juba väga kaua...
        RummaBastards!

        Kommentaar


          #19
          Indrek ja Mqnamara, see teema on küll omal ajal ,kui
          JH-sai tegema hakatud üsna põhjalikult läbi nämmutatud.
          Ja eks ta selle org. tegijatele usk ongi ega muidu ei viitsiks
          jamada nagu iga muu tõsise hobiga. Jalgpall on
          viiendiku planeedi rahvast ühte usku ära pööranud ja mina
          kuulun raudselt selle viiendiku hulka. Kuid meil on siiski jumal tänatud kõik vabatahlik ning pole mõtet tonti sealt otsida kus teda pole.
          FCF Forever

          Kommentaar


            #20
            Loomulikult on jalgpall kõikidele vabatahtlik, kui ta seda poleks, saadaksin ilmselt vuti koos kõigega *erse.

            Minu jaoks on perekond tähtsam kui jalgpall.

            VÄike sõbralik vihje: et mängude ajaks töölt vabaks saada, tuleb töölepingut sõlmides sinna sisse suruda punkt, mille kohaselt rahvuskoondise mängude päevad (ning paar enne ja pärast) on vabad (nii on see olnud Papal) või leppida firma juhiga suusõnaliselt, et rahvuskoondise mängude päevad (ning paar enne ja pärast) on vabad (nii on see minul).
            poborsky@jalgpallihaigla.ee

            Kommentaar


              #21
              ... või helistada mängu päeva hommikul bossile või ülemusele või kellele tahes ja öelda et näe jahh...gripp jälle niitis jalalt - ehk jäin "haigeks":P Aga homseks vean ikka enda perse tööle..teenid plusse nii mis hullu ja saad samas ka mängu ära näha...
              RummaBastards!

              Kommentaar


                #22
                Orginally posted by jansa

                ... või helistada mängu päeva hommikul bossile või ülemusele või kellele tahes ja öelda et näe jahh...gripp jälle niitis jalalt - ehk jäin "haigeks":P Aga homseks vean ikka enda perse tööle..teenid plusse nii mis hullu ja saad samas ka mängu ära näha...
                .. ja siis õhtul vaatab boss telekast jalgpalli, kaamera veab üle tribüüni ja... oh seda äratundmisrõõmu!! Ja järgmisel päeval teenitavad asjad pole mitte plussid....

                Kommentaar


                  #23
                  Ärge muretsege - mul ei ole töölt ära saamisega probleeme. Ise vaatan kuidas oma aega jaotan, peaasi et asjad tehtud oleks.
                  Lihtsalt kõikidel inimestel pole see nii lihtne. Kõik ei ole firma omanikud, vabakutselised või tippspetsialistid - kellel töökohti jalaga segada. Ärge siis neid hukka mõistke - ega nõudke aruannet - miks sa mängul polnud, kui tõeline fänn olla tahad, siis pead olema. Loomulikult on inimesel piinlik, et ta pole mängul aga samas tahab jalkafänn olla. Halb on panna inimest valima töö (või pereelu) ja jalkafänniks olemise vahel.
                  See muuseas ei käi (ainult) teie kohta - üldse on näha, et osad inimesed nõuavat teiste käest mängul, mängijate vastuvõtul või kus iganes kohalviibimist - apelleerides seda sellega see on tõelise jalkafäänni kohus. Teised aga vabandavad pidevalt, et näed ei saa seekord tulla - palun vabandust.
                  Minu jaoks tundub selline suhtumine nii ühelt kui teiselt poolt, muudabki asja kohustuslikuks. Nii võibki kaduda jalgpallifännide individualism.
                  Ilmselt te vaidlete sellele vastu öeldes et ei ma ei taipa asjast midagi - võimalik, aga näen nii asja teist väljaspoolt. Teie näete seest - ilmselt õigus natuke mõlemal.

                  Aga tegelt selle kriitika asemel tahtsin teid kiita. Olete teinud jalpallifänluse edandamisel lühikese ajaga märksa suurema töö kui jalgpalliliit ja flora kümne aastaga.
                  Pange edasi. Väga hea, et on tekkinud esimene tõsine jalgpalli fännide organisatsioon. Loodetavasti tuleb neid veel.
                  memer of Gaskoff fan club

                  Kommentaar


                    #24
                    Orginally posted by indrek

                    Ärge muretsege - mul ei ole töölt ära saamisega probleeme. Ise vaatan kuidas oma aega jaotan, peaasi et asjad tehtud oleks.
                    Lihtsalt kõikidel inimestel pole see nii lihtne. Kõik ei ole firma omanikud, vabakutselised või tippspetsialistid - kellel töökohti jalaga segada. Ärge siis neid hukka mõistke - ega nõudke aruannet - miks sa mängul polnud, kui tõeline fänn olla tahad, siis pead olema

                    .................................................. ...... aga kes seda teinud on, palun ütle, kedagi ei mõisteta hukka ega ei räägita selja taga, siis oleme teineteisest kapitaalselt valesti arusaanud. Loomulikult on erinevad tööd ja võimalused, on materiaalsed võimalused erinevad, on nooremaid on vanemaid, oluline on et oleks armastus jalgpalli vastu .................................

                    Loomulikult on inimesel piinlik, et ta pole mängul aga samas tahab jalkafänn olla. Halb on panna inimest valima töö (või pereelu) ja jalkafänniks olemise vahel.

                    ............... keegi ei sunni, igaüks tehku oma valik ise....... samamoodi on ju hetkel väga palju JH liikmetest FCFlora toetajad aga ega keegi ju JH teema all ei suru ja määri kellelegi pähe et JH toetaja-liige peab olema ka FCF i toetaja ja alati statal olema onju... Ärge nähke sääses elevanti...
                    .................................................. ....................................


                    See muuseas ei käi (ainult) teie kohta - üldse on näha, et osad inimesed nõuavat teiste käest mängul, mängijate vastuvõtul või kus iganes kohalviibimist - apelleerides seda sellega see on tõelise jalkafäänni kohus.

                    .....aga kui koondis tuleb nagu ta näiteks Itaaliast tuli nö. kilbiga ja me saime teada aja ning seda siinkohal Soccernetis reklaamisime ja rahvast (ka mitte JH liikmeid) kutsusime vastuvõtma koondislasi...ütle palun mis sells halba on? Poistel oli sellest päris tugev emotsionaalne laeng, samas ka neil kes tulid..ja loomulikult oleks meie soov et meid alati hästi püalju tuleks, kes ei saanud see ei saanud, lause et vabanduseks oli vaid surm oli minupoolt 13 tögamiseks mõeldud mida me omavahel alatasa lahmime ja tema sedfa 100% mingi solvanguna vms ei võtnud...või mis 13?
                    ----------------------------------------------------------------- Teised aga vabandavad pidevalt, et näed ei saa seekord tulla - palun vabandust.
                    Minu jaoks tundub selline suhtumine nii ühelt kui teiselt poolt, muudabki asja kohustuslikuks. Nii võibki kaduda jalgpallifännide individualism.

                    ------------------------------------------------------------------------

                    see individualism on meil olnud 10kond aastat..kuhu oleksime niimoodi edasi välja jõudnud...mitte kuhugile...Näiteks mina olen 1992 aastat kõikidel kogdumängudel ja ka 3 välis mängul kaasas käinud aga avastasin näiteks välismängudel käimise võimaluse ja Soccerneti-kui paljude jalkafännide interaktiivse suhtlus võimaluse alles aastakene tagasi.Ehkki staadionidel nägin aastate jooksul samu nägusi ja inimesi siis olidki kõik nö. oma puntidega ja kogu fänlus oli stiihiline , loe :individuaalne. Puudus reklaqam, puudus info, puudus organisatsioon mis asja edasi viiks ja edendaks ..Kui me oleks juba näiteks 5 aastat tagasi kõik kokku ühiselt üle Eesti ühinenud...uhhh ma ei taha mõeldagi kuhu me siis tänaseks väljajõudnud oleksime....
                    ------------------------------------------------------------------------
                    Ilmselt te vaidlete sellele vastu öeldes et ei ma ei taipa asjast midagi - võimalik, aga näen nii asja teist väljaspoolt. Teie näete seest - ilmselt õigus natuke mõlemal.

                    --------------------------------------------------------------------

                    mina ei vaidle , igal inimesel oma vaatenurk ja nägemus, üritasin lihtsalt väheke põhjendada ja JH seisukohta selgitada
                    Sry kui kellelegi sellega närvidele käisin
                    ------------------------------------------------------------------------

                    Aga tegelt selle kriitika asemel tahtsin teid kiita. Olete teinud jalpallifänluse edandamisel lühikese ajaga märksa suurema töö kui jalgpalliliit ja flora kümne aastaga.
                    Pange edasi. Väga hea, et on tekkinud esimene tõsine jalgpalli fännide organisatsioon. Loodetavasti tuleb neid veel.
                    thänks Indrek, eks me ürita ja kui tuleb lisa...Tuld....
                    RummaBastards!

                    Kommentaar


                      #25
                      Orginally posted by jimmy

                      lihtsalt meeldetuletusex...
                      ..et mõni mitte punkar..kel kodus telekas...ja kogunisti videomakk...selle eesti vene mängu ikka linti võtaks...seda värsket mängu hea bussis poola poole teel olles vaadata...pluss siis veel äkki need saudi-aarabia gollid...
                      ...6päewa jäänd
                      Juks võtab ikka mängu linti nagu vanale mittepunkarile kohane:P Igatahes ei tahaks küll üle lubada, kuid kui Mayhemi buss sisaldab ka sellist riistapuud nagu videomakk, siis muu mürgli taustaks ( + + ) antud mäng ka tuleb.

                      Kõigile tugitoolipoistele väike abi:

                      Jalgpalli sõprusmäng: Eesti - Venemaa
                      K 27.03, 17.45; kordus N 28.03, 11.40

                      Otseülekanne Lilleküla staadionilt. Eesti ja Venemaa rahvuskoondised pole jalgpallimurul kohtunud üle 70 aasta. Uus ajajärk naabritevahelises jalgpallielus algab täna, 27. märtsil Lilleküla staadionil. Venemaa on üks 32st meeskonnast, kes on end võidelnud 2002. aasta jalgpalli MM finaalturniirile. Kommenteerib Ivar Jurtshenko, intervjueerib Helar Osila.

                      Muide, kas mitte Ivar Jurtshenko oma debüüti jalgpalli kommenteerimise alal ei tee? Ja mis on saanud Kaljuveerist kui emotsionaalsest kommentaatorist? :P


                      Kommentaar


                        #26
                        jansa sa ei pea kõike kopima,liig pikaks läheb ja kirjuks.
                        Jalgpallihaigla liige.

                        Kommentaar


                          #27
                          Muide, peab mainima, et see uus ETV Spordi theme on väga tegija. Talvine oli ka šeff, aga nüüd esindatud meie suvised põhialad, kust ka edu loota: ralli, korvpall, motokross, tennis ja finaaliks loomulikult jalgpall: Andres Oper (kui ma ei eksi) kõmmutab väravale Ratturid on vast põhjendamatult esindamata...
                          Jalgpallihaigla patsient #172
                          Diagnoos: raskekujuline futboliit

                          Kommentaar


                            #28
                            hmm etv spordilembus on muidugi bro
                            ..aga kui rääkida viimase jalkaylekande tehnilisest poolest oli see ikka ääretult sitt...esiteks kaamerate paigitus ja nende vähesus..ja ylekande rezhisöör või mis iganes sellepoldi nimi ka polex ...näitex kordused ja nende puudumine võisiis näitamine täiesti vales kohas.. veel näit. mees lööb cornerit pall lendab kaadrist välja ...tekib olukord värava all...aga kaamera näitab lööjat edasi ..sedakuidas see seal uhkes yksinduses passib...eeesti lööb värava...fännisektoris käib jube mõll...kaamera aga näitab igavaid kaadreid kuskilt tribüünide keskelt...lähivõtteid mängust praktiliselt pole...on tunne et istun jälle staadionil...aga nyyd juba kuskil viimases reas...mehed on pisikesed nagu kirbud...jne-jne...ja heli see on null
                            bla-bla-bla..ei viitsi rohkem
                            ok

                            jimmy.james

                            Kommentaar


                              #29
                              eks see ylekande tehniline pool j22b ikka suures osas raha taha jah, a noh j2lle yks p6hjus miks m2ngu staadionilt vaadata
                              Eesti Soti m2ng oli minu m2letamist m66da h2sti ylekantud, tea kas seda tegid sotlased ise siit kadrorust...
                              run out of the city and into the sunshine...

                              Kommentaar


                                #30
                                Originally posted by maverick


                                eks see ylekande tehniline pool j22b ikka suures osas raha taha jah, a noh j2lle yks p6hjus miks m2ngu staadionilt vaadata
                                Eesti Soti m2ng oli minu m2letamist m66da h2sti ylekantud, tea kas seda tegid sotlased ise siit kadrorust...
                                Moomeelest vanasti sellist sitta ei olnud ülekannetel. Äkki neil on mingi uus kaader?
                                \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

                                Kommentaar

                                Working...
                                X