320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti-Vene fännikohtumine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Nii ta on ,et fännimängu panime kinni kusjuures meil jäi veel ka pennal realiseerimata.
    Venelased olid veits joonud,kuid seeest nooremad ja üsna tehnilised, eriti üks väike sell. Ma loodan ,et koondise omad ei taha meile alla jääda.
    Üritus õnnestus igati ja suur tänu kõigile ,kes selle orgunnimisel kaasa lõid. Ka press ja TV-olid esindatud, vist
    AK-näol. Endal on küll toss väljas ,kuigi platsil ei käinud.
    Terve päev vene fännidega jahudes viskab lõpuks kopa ette.
    FCF Forever

    Kommentaar


      #32
      Aga see situatsioon ,kus kohtunik lõpu eel soovis kollast anda ja vene poisiga embamiseks läks ja too talle salamisi paar maksahaaki pani - on keegi kohtunikuga rääkind või oli see silmapete?

      Kommentaar


        #33
        Ei olnud silmapete, kohtunik äsas talle jah korra. Vähemalt nii palju nägin mina.
        League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

        Kommentaar


          #34
          Aga mina nägin, et Oku tegi paar päris head tõrjet
          Supplies!

          Kommentaar


            #35
            EPL Online, lõik artiklist:
            ---/Eilsel fännimängul muutus olukord eestlaste ja venelaste vahel korraks teravaks, sest külalised nõudsid kingiks Eesti koondise salle ning pahandasid, et kõik eesti fännid vene keelt ei kõnele. Nii mõnegi eesti fänni hinnangul võivad suhted tänase matši järel hoopis sõjakamaks muutuda./---

            Kas tõesti tahtsid salle "kingiks" saada või pakkusid vahetuskaubana oma koondise salle vastu?

            Jalgpallihaigla patsient #172
            Diagnoos: raskekujuline futboliit

            Kommentaar


              #36
              Oku - sina, kindel käpp pendla löömises lõid mööda???
              memer of Gaskoff fan club

              Kommentaar


                #37
                ma võin eksida, aga see oli vist Kosk, kes mööda (vastu väravavahti) lõi
                Supplies!

                Kommentaar


                  #38
                  Orginally posted by Rainman

                  EPL Online, lõik artiklist:
                  ---/Eilsel fännimängul muutus olukord eestlaste ja venelaste vahel korraks teravaks, sest külalised nõudsid kingiks Eesti koondise salle ning pahandasid, et kõik eesti fännid vene keelt ei kõnele. Nii mõnegi eesti fänni hinnangul võivad suhted tänase matši järel hoopis sõjakamaks muutuda./---

                  Kas tõesti tahtsid salle "kingiks" saada või pakkusid vahetuskaubana oma koondise salle vastu?
                  seda küll mitte!

                  teravaks muutus tõesti, sest 1 vene fänn kes oli kohe väga täis (ülejaanud lihtsalt täis) avaldas arvamust, et Joss on juut, sest ta ei oska vene keelt ja mina olen kah juut, sest ma ei kingi oma salli neile

                  Saades vastuse küsimusele, kui palju maksab sinine särk(70-80 USD) arvasid nad, et ma olen mingi rikkur ja et ma peaks neile pileti mängule ostma

                  Kakluseks siiski ei läinud, sest teised vene fännid rahustasid vennikese ikka maha.

                  Igaljuhul mulle jäi neist jobudest küll sitt mulje, rääkida nendega midagi ei olnud, ühesõnaga kamp joodikuid.
                  Aga need olid peterburist, räägitakse et moskvast tulevad fännid pidid veel hullemad olema.

                  Kommentaar


                    #39
                    HI-hi, hi-hi, hi-hi ega me ise ka välisreisidel suurt kainemad pole. Vahe selles ,et tülinorimist pole vist kusagil ette tulnud. Välja arvatud mõned käesurumised ,mis meie võiduga lõppenud
                    Aga venelased on venelased ja sellised emotsioonid käivad
                    nendega alati kaasas ja kaotada pole nad kunagi osanud.
                    FCF Forever

                    Kommentaar


                      #40
                      Kosk lõi penalti mööda. Ma ei läinud taset näitamagi
                      League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                      Kommentaar


                        #41
                        Orginally posted by okuzuna

                        Kosk lõi penalti mööda. Ma ei läinud taset näitamagi
                        .................................................. .........................................

                        oku,,,,sa olid väga hea kollkiiper iseenesest, kuoi sind ei oleks olnud siis oles mäng ilmselt meie kaotusega lõppenud..
                        RummaBastards!

                        Kommentaar


                          #42
                          Orginally posted by okuzuna

                          Kosk lõi penalti mööda. Ma ei läinud taset näitamagi
                          Tähendab, ma ei löönud mööda, vaid pihku!!!!!!
                          Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

                          Kommentaar


                            #43
                            To Kosk ja kuida siis tulemus ka oli kas postidevahele või jälle nagu alati püksi?
                            Jalgpallihaigla liige.

                            Kommentaar


                              #44
                              Orginally posted by kojamees

                              To Kosk ja kuida siis tulemus ka oli kas postidevahele või jälle nagu alati püksi?
                              Siiski raamidesse
                              Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

                              Kommentaar


                                #45
                                Kosk lõpuga rehabiliteeris end täiesti. Ja pidagem meeles- Võitjate üle kohut ei mõisteta!
                                keegi kukub siin veel kunagi nii kõrgelt, et nälgib tee peal surnuks....

                                Kommentaar

                                Working...
                                X