320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

EJL-i hinnapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    äh, minu arust võiksid need õpilaste piletihinnad tõesti odavamad olla... ja üleüldse piletihinnad.. ja pärast ajakirjanduses räägitakse, et publikut oli vähe ja et korvpall on spordiala number 1... see ei lähe mitte! vähemalt on jalgpallil mingi organiseeritud fänlus..
    LET'S ALL LAUGH AT RANGERS

    Kommentaar


      #17
      ohv topik aga kaua võib staadionit ehitada. lester siti ehitab oma uue 32000 staadioni valmis poolteise aastaga. sama tegi ka sautämpton. ja meil ei saa akkama mingi näruse 9000 mahutava pommiauguga.

      Kommentaar


        #18
        ja jyrka
        staadium?? staadium kirjutatakse nagu staadion juu...
        staadium=staadion
        LET'S ALL LAUGH AT RANGERS

        Kommentaar


          #19
          Olen Eestieestiga nõus ,et kvantiteet ei vasta kvaliteedile.
          Samuti julgen kahelda selles ,et antud mängu piletiraha eest midagi suurt ehitab- üht-teist ehk küll. Kõige olulisem on minu meelest ikka see,et just noorte vutifännide ja mängi-
          jate võimalused on sellega nullitud. Ja Jalgpallihaigla liikmena ei saa ma EJL-hinnapoliitikaga nõustuda.Me ei ole veel nii rikkad ,et ka sõprusmänge sellise hinnaga vaadata.
          otsatribüünide kohad oleks pidanud vähemalt
          100.eeku odavamad olema.
          FCF Forever

          Kommentaar


            #20
            Ehk võiks Jalgpallihaigla teha EJL-i poole mingi pöördumise nende hindade suhtes? Et tulevastel mängudel ikka arvestataks rohkem lihtsama rahvaga. Gaskoffi postituses juba põhjendusi küllaga. Iseasi kas see avitaks
            Jalgpallihaigla patsient #172
            Diagnoos: raskekujuline futboliit

            Kommentaar


              #21
              need piletite hinnad võiksid ikka hakata sõltuma kohast nagu "muumaailmas", sest ikka ots on odavam kui külg, jne...

              aga noh, mina ei saa miskit teha, kui siin foorumis pläägutada
              Pärtel Tomberg

              isePankur.ee - Inimeselt inimesele
              http://www.isepankur.ee
              info@isepankur.ee

              Kommentaar


                #22
                Siinkohal oleks huvitav märkida kui palju Eesti-Holland pilet minule maksma läks.
                Kuna järjekorras ei viitsinud seista ostsin meile kõigile teada-tuntud tegelase käest 500.-eekuga pileti, mille ma suutsin enda korteris ära kaotada
                Kuna kartsin et mäng jääb nägemata, ostsin ajalehe kuulutuse peale uue pileti, seda juba 600.-eekuga.
                Päev(!)enne mängu leidsin pileti teisest toast ülesse
                Müüsin 400.-krooniga ühe pileti ära, millest 100 krooni on see vend siiamaani võlgu.
                Seega läks mu pilet maksma 800.-krooni

                Aga mäng vääris seda raha!

                Küsimus: Kui pilet oleks 100 krooni, siis miks ma peaksin mingile hangeldajale maksma 250 krooni, et mängu näha.
                Saate ehk aru mida ma mõtlen.

                Aga lastele võiks pilet küll poole odavam olla.

                Kommentaar


                  #23
                  Pilet on liiga kallis, vähemalt laste ja vanurite jaoks küll.
                  poborsky@jalgpallihaigla.ee

                  Kommentaar


                    #24
                    Orginally posted by Rainman

                    Ehk võiks Jalgpallihaigla teha EJL-i poole mingi pöördumise nende hindade suhtes? Et tulevastel mängudel ikka arvestataks rohkem lihtsama rahvaga. Gaskoffi postituses juba põhjendusi küllaga. Iseasi kas see avitaks
                    :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::::::::

                    Sa eksid kui arvad et me seda ettepanekut teinud ei ole! See oli vist isegi jaanuari lõpus kui sai seda EJL-s arutatud. Siis aga prognoositi et see mäng müüb ennast nagunii ka 250.- lõpuni täis ja siis lisas veel hr. Sirel kuldsed sõnad : "EJL-l on konservatiivne hinnapoliitika" Eks omad vicad peksavad. Arvan et kui lõpuks tulid nad JH vastu ja olid nõus -10% hinnaalandust tegema ja oma tribüüni andma ..eks järgmine samm on siis õpilased-üliõpilased (vanurid?) jne.. See peab kuidagi konkreetselt kontrollitav olema (ISEC, jne õppimist tõestav dokument) pass kui taodelda vanuse piiri ülemmäära kes saaks odavamalt jne. Aga see on nö. deelo tehnikii...See kord on rong juba läinud, ootame järgmist mängu. Kindlast teeb JH kõik endast oleneva et Makedoonia mängu pilet ei maksaks 250.-. Sest sellisel juhul on staadionil max. 1000 inimest..kui sedagi.
                    Seniks...tõmmakem püksirihm koomale
                    RummaBastards!

                    Kommentaar

                    Working...
                    X