320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

4.Liiga Lõuna Alagrupi tulemused

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas ak Vaata postitust
    Me mängimegi tugevatega hästi, nõrgematega pole motivatsiooni
    respekt Kuld, respekt.

    Kommentaar


      Algselt postitas jepiii Vaata postitust
      Aitäh Defa, meid te enam kinni ei püüa jah aga ei osanud arvata et Rock & Roll teile nii hästi vastu saab, aga kui meie ka nendega mängisime siis jah hea et viigi saime
      Aga tglt ma küsiks mis toimub Luunjal EPMÜ-lt kotti saada, kui hooaja alguses olite suur favoriidid
      ütleme nii, et täna oli meil õnne ikka. kaks väravat lõi mees, kes platsil ei joosknud pea meetrit ning luunja kaitsete mega eksimus teise ja esimese värava eelse situatsiooni puhtaks löömisel. juhtub. luunjal on jah mõned head mehed puudu ja eks see annab tunda. mäng ise oli aga väga põnev kus tulemus tehti alles ära viimasel minutil ja teisel poolajal löödi neli väravat.
      pommitaja

      Kommentaar


        kuyi mulle laekunud info on oige, siis quwalda metec 3-2 ja guwalda läks 3-0 ette! Me suudame ikka hooaja lopus iseennast kah ullatada!

        Kommentaar


          Rolling Doors - Quattromed 0:2 (0:0)

          Quattromedi väravad Henrilt ja Kuldarilt.

          Kommentaar


            Võhma - Vaprus II 1:6
            Värvad: 3x T.Eier, 2x O.Ojala, T.Karu

            Kommentaar


              Võhma LM - Vaprus II 1:6 (1:3)
              kohtunik oli minu arust väga hea, vaprus sai ka teise poolaja keskel ühe kollase

              Kommentaar


                Ei tea mitme mehega Metec mängis? Igatahes on see tore tulemus.

                Kommentaar


                  Algselt postitas reix Vaata postitust
                  kuyi mulle laekunud info on oige, siis quwalda metec 3-2 ja guwalda läks 3-0 ette! Me suudame ikka hooaja lopus iseennast kah ullatada!
                  muig, seda poleks unes ka uskunud

                  Kommentaar


                    Algselt postitas ak Vaata postitust
                    Ei tea mitme mehega Metec mängis? Igatahes on see tore tulemus.
                    Tore tulemus on see jah, aga kes oleks võinud hooaja algul arvata et Vaprus läheb siit liigast edasi( peale Vapruse mängijate) kas isis esimesena või teisena aga edasi me lähme Ja loodame et Metec saab Quatromedilt ära ja otepäält ning siis liitub meiega 3. liigasse Quattro

                    Kommentaar


                      Algselt postitas jepiii Vaata postitust
                      Tore tulemus on see jah, aga kes oleks võinud hooaja algul arvata et Vaprus läheb siit liigast edasi( peale Vapruse mängijate) kas isis esimesena või teisena aga edasi me lähme Ja loodame et Metec saab Quatromedilt ära ja otepäält ning siis liitub meiega 3. liigasse Quattro
                      mhmh me eelistaks seda natuke teistmoodi

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Defa Vaata postitust
                        mhmh me eelistaks seda natuke teistmoodi
                        noo räägi lähemalt

                        Kommentaar


                          Algselt postitas jepiii Vaata postitust
                          noo räägi lähemalt
                          no et otepää ikka 3ndasse tõuseb, metecit meil enam troonilt tõugata pole kuidagi võimalik, quattrol on see teoreetiline võimalus olemas, tänu sellele et eile rock&rolli võita ei suutnud peame üleminekumängude kohale lootma,
                          though see meteci kaotus guwaldale oli asi mida isegi tõsiselt väga ei kaalunud

                          Kommentaar


                            noo aga võtke siis kõik nendest mängudest sest ma arvan et, kui teil on soov ülemineku mängudele minna siis peate kahest mängust 6 punkti võtma

                            Kommentaar


                              Algselt postitas jepiii Vaata postitust
                              noo aga võtke siis kõik nendest mängudest sest ma arvan et, kui teil on soov ülemineku mängudele minna siis peate kahest mängust 6 punkti võtma
                              me teeme kõik mis meie võimuses

                              Kommentaar


                                Üldiselt peaks kaks edasipääsejat praeguseks selge olema. Quattromed võib teoreetiliselt saada Meteciga samapalju punkte, kuid sellisel juhul vaadatakse esmalt võitude arvu ja selles Quattromed Metecit enam ületada ei saa. Nii et võitlus käib ainult üleminekumängu koha eest Luunja, Otepää ja Quattromedi vahel..

                                Kommentaar

                                Working...
                                X