320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

4.Liiga Lõuna Alagrupi tulemused

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vahepeal läks natukene liiga mokalaadaks aga tänud QM-le hea partii eest!

    Kommentaar


      otepää aspeni mängust ka video olemas, 4st väravast sai 3 peale, + mõned olukorrad!

      Kommentaar


        Algselt postitas Defa Vaata postitust
        otepää aspeni mängust ka video olemas, 4st väravast sai 3 peale, + mõned olukorrad!

        http://www.fcotepaa.ee/index.php/page,73
        Väga, väga vinge, et te videosse võtate olukorrad! Rõõm kohe vaadata, kuidas mängitakse (Y)

        Kommentaar


          Algselt postitas kaitz Vaata postitust
          Miks raske ?

          jalgrattaga l2heme
          Üks-kaks-kolm : ONOPKO POWER!

          Kommentaar


            Algselt postitas PeTy3bI Vaata postitust
            jalgrattaga l2heme
            ja kes tänase rattatuuri teil võitis Abjase ?

            Kommentaar


              Üsna huvitav nädalavahetus oli.

              Otepää kaotas lõpuks punkte ja näitas,et on võidetav.
              Aspen ei ole kindlasti kellelegi hea vastane.

              ka Luunja näitas natukene oma nõrkust.

              Tabivere,EMÜ ja R&R näitasid,et kõik ei ole juba tehtud, vaid kõik see huvitav on veel ees.

              Tartu Quattromed – JK Rock&Roll 0:4 oli üsna üllatav, et nii suurelt kaotati, aga võib olla on siis R&R hoos
              Tartu EMÜ SK – Tõrva FC Warrior 6:1 EMÜ paneb ka rahulikult edasi.

              Tabivere pole muidugi veel 3 tugevamaga mänginud, mida R&R ja EMÜ on juba mõneti teinud.

              Edu siis kõigile


              P.S.

              Abja näitas,et on parem kui Lootos
              (Lootos kaotas kolmapäeval HaServile 9:0)

              Kommentaar


                Algselt postitas priit62 Vaata postitust
                Q Med 0-4 R&R
                Nu see pole küll üllatus tulemus ,arvestades kuida QUA mängib
                Olen see kes olen

                Kommentaar


                  Algselt postitas K2sn Vaata postitust
                  abja - haserv 0-6 (0-3)

                  abja eksis penaltiga....

                  Kuna ise ei viibinud kohal ,siis keegi võiks natuke pikemalt mängust rääkida.

                  Tänan.
                  Olen see kes olen

                  Kommentaar


                    Algselt postitas kaitz Vaata postitust
                    Nu see pole küll üllatus tulemus ,arvestades kuida QUA mängib
                    Okei, okei

                    ärme nüüd siis kohe nii halvasti ka teiste kohta ütle..

                    pealegi, nad võitsid teid 5:0

                    Kommentaar


                      Algselt postitas FCTnr11 Vaata postitust
                      Okei, okei

                      ärme nüüd siis kohe nii halvasti ka teiste kohta ütle..

                      pealegi, nad võitsid teid 5:0
                      Nu seda küll,aga jalgpallist oli kaugel , kodus revanz ja pealegi on tõesti raske noortel kunsti peal harjuda
                      Olen see kes olen

                      Kommentaar


                        Algselt postitas kaitz Vaata postitust
                        Kuna ise ei viibinud kohal ,siis keegi võiks natuke pikemalt mängust rääkida.

                        Tänan.
                        esimene värav tuli suht varakult,edasi käis mäng meie väikse surve all.väljak oli pisut harjumatu..ahh...mis ma ikka pudrutan..no ei tohiks mitte liiga mänge sellise platsi peal pidada.rohkem tuligi heidelda väljaku iseärasuste kui poistega.mis ei tähenda muidugi seda,et abja poisid oleks nagu tukunuiad seisnud väljakul ja ammulisui vahtind mis toimub.eks nad suutsid ikka möned korrad ysna teravaid olukordi luua.ahjaa..herr kaitz,see kartus oli täiesti asjata,et mängu ajal vöib mölaks ära minna.viisakad poisid,ei mölise kohtunikega ega toorutse ka vastastega.kuna ise olin samal ajal pesemas siis pendla kohta kuulsin hiljem,et see oli täiesti öigustatud.see,et mööda löödi..no köigil juhtub.see hooaeg muideks teine kord juba kus nii juhtub.paistab,et meil on seal keegi valvamas,et sisse ei löödaks.edu siis järgnevates kohtumistes ja järgmine kord siis meiega juba tartus.
                        nr 31

                        Kommentaar


                          Tahax kiita Aspeni satsi siinkohal. Ei saa aru kuidas neil nii vähe punkte siiamaani (kas ei saa mehi kokku või vähe veel kokku mänginud jne...) mehed on parajas vanuses, kõik sportlikud, kes lausa samamoodi nagu meiegi suusa või mingi muu spordiala taustaga, võitlevad ja elavad kaasa. Nad keskenduvad mängule mitte ei mölise niisama jne jne...3-4 a jooksul mis mina olen mängunud selles liigas, ei ole nii sümpaatset ja perspektiivikat satsi olnud (türi oli ka norm mäletan). Nii et edu edaspidisex Aspenile.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas vahis Vaata postitust
                            esimene värav tuli suht varakult,edasi käis mäng meie väikse surve all.väljak oli pisut harjumatu..ahh...mis ma ikka pudrutan..no ei tohiks mitte liiga mänge sellise platsi peal pidada.rohkem tuligi heidelda väljaku iseärasuste kui poistega.mis ei tähenda muidugi seda,et abja poisid oleks nagu tukunuiad seisnud väljakul ja ammulisui vahtind mis toimub.eks nad suutsid ikka möned korrad ysna teravaid olukordi luua.ahjaa..herr kaitz,see kartus oli täiesti asjata,et mängu ajal vöib mölaks ära minna.viisakad poisid,ei mölise kohtunikega ega toorutse ka vastastega.kuna ise olin samal ajal pesemas siis pendla kohta kuulsin hiljem,et see oli täiesti öigustatud.see,et mööda löödi..no köigil juhtub.see hooaeg muideks teine kord juba kus nii juhtub.paistab,et meil on seal keegi valvamas,et sisse ei löödaks.edu siis järgnevates kohtumistes ja järgmine kord siis meiega juba tartus.
                            OK Tänan

                            Väljak on kahjuks nii nagu ta on sinna pole midagi parata,Abjas on muidugi väljak mitukorda parema murukattega aga mõõdult tunduvalt väiksem.
                            Ja veel kas keegi HaServi omadest jättis meelega putsad riietusruumi maha olevat muidugi suht väsinud olemisega,kas rändavad prügilasse?

                            Järgmine mäng siis Tõrva Warrioriga,ehk saame ka väravasoone peale lõpuks.

                            Edu ka HaServile
                            Olen see kes olen

                            Kommentaar


                              Algselt postitas kaitz Vaata postitust
                              OK Tänan

                              Väljak on kahjuks nii nagu ta on sinna pole midagi parata,Abjas on muidugi väljak mitukorda parema murukattega aga mõõdult tunduvalt väiksem.
                              Ja veel kas keegi HaServi omadest jättis meelega putsad riietusruumi maha olevat muidugi suht väsinud olemisega,kas rändavad prügilasse?

                              Järgmine mäng siis Tõrva Warrioriga,ehk saame ka väravasoone peale lõpuks.

                              Edu ka HaServile
                              krr..kiirustades vist unustati jah putsad prygikasti visata.vabandused.kuna keegi kiunu ei ole pannud siis ma arvan,et need utiilid vöiks leida oma väärika löpu siis kuskil prygilas.
                              nr 31

                              Kommentaar


                                Eitea kaitz kas ikka saate, meil just saabus portugalist 2 suurt põkki keskkaitsjat..Aga noh, samas, kõike võib juhtuda

                                Kommentaar

                                Working...
                                X