320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

4.Liiga Lõuna Alagrupi tulemused

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas kondi-uuno Vaata postitust
    Tahax kiita Aspeni satsi siinkohal. Ei saa aru kuidas neil nii vähe punkte siiamaani (kas ei saa mehi kokku või vähe veel kokku mänginud jne...) mehed on parajas vanuses, kõik sportlikud, kes lausa samamoodi nagu meiegi suusa või mingi muu spordiala taustaga, võitlevad ja elavad kaasa. Nad keskenduvad mängule mitte ei mölise niisama jne jne...3-4 a jooksul mis mina olen mängunud selles liigas, ei ole nii sümpaatset ja perspektiivikat satsi olnud (türi oli ka norm mäletan). Nii et edu edaspidisex Aspenile.
    tänud ilusate sõnade eest...
    põhjendus, miks me iga mänguga paremaks lähme on see, et iga mäng on meile uus kogemus...
    see aasta on meie jaoks esimene ning huvitav ka seetõttu, et varem pole olnud ka suurel platsil mängimise kogemust...
    samuti ei ole varasematel aastatel koos mängitud nende mängijatega, kes meil praegu on...
    Hea meel on selle üle, et tugevatega kuidagi mängud tulevad iseenesest hästi välja... nagu seda oli r&r ja Otepää meestega, kus tglt kaotasime võidu lõpuminuteil(hiljem mäng tühistati R&R-ga kahjuks). Ma ei tahaks muidugi öelda, et Puka ja Welcko seetõttu nõrgemad on. Head satsid kindlasti ka nemad.

    Ootame huviga tulevasi mänge ja loodame anda kõva lahingu... Muidugi jäädes viisakaks...

    Kommentaar


      Algselt postitas vahis Vaata postitust
      kas nr 7 sai vigastada vöi mida? vaatasin,et ilma temata lagunes see yritus teil ikka väga kiiresti ära.no ja muidugi oli täiesti arusaamatu 3:0 eduseisus kaitsesse passima jääda..teid oli ju 1 rohkem!
      number 7 saigi vigastuse selle punase tagajarjel

      Kommentaar


        Algselt postitas <C>napTak Vaata postitust
        Tegelast näost ei tea, nr.12 oli vist. Mis ta nimi on ka ei tea. Ega vist polegi enam oluline.
        mingisugune Kristjan Sööt oli see "kangelane"
        ja kohtunik olin mina.

        Kommentaar


          Algselt postitas Leshiy Vaata postitust
          mingisugune Kristjan Sööt oli see "kangelane"
          ja kohtunik olin mina.
          Kaua siis Kristjan Sööt eemal on?

          eluaegne pole vist eriti reaalne, kuigi ega kohtuniku ründamine eriti moraalne tegu pole.

          arvatavasti hooaeg, 2, 3?

          Kommentaar


            Algselt postitas FCTnr11 Vaata postitust
            Kaua siis Kristjan Sööt eemal on?

            eluaegne pole vist eriti reaalne, kuigi ega kohtuniku ründamine eriti moraalne tegu pole.

            arvatavasti hooaeg, 2, 3?
            eluaegne ikka

            Kommentaar


              Algselt postitas Leshiy Vaata postitust
              eluaegne ikka

              Nu oleneb,mis protokolli kirjutasid aga loogiline siiski on,selliste jobude koht pole jalgpalliväljakul
              Olen see kes olen

              Kommentaar


                Tänasel EMÜ-Tõrva mängul oli see sama kohtunik keda zidane ründas. Väga kehvasid otsuseid tegi ikka, ...

                Kommentaar


                  Algselt postitas insein-o Vaata postitust
                  Tänasel EMÜ-Tõrva mängul oli see sama kohtunik keda zidane ründas. Väga kehvasid otsuseid tegi ikka, ...
                  Nu see selleks ,aga kohtniku ründamist ei õigusta miski ka meiega mängus EMÜ ga oli otsused nii nagu nad olid agas sellepärast ei lähe kohtuniku ründama.
                  Olen see kes olen

                  Kommentaar


                    Algselt postitas insein-o Vaata postitust
                    Tänasel EMÜ-Tõrva mängul oli see sama kohtunik keda zidane ründas. Väga kehvasid otsuseid tegi ikka, ...
                    kui oskad m2ngida - siis k6ige kehvem kohtunik ei seega teid v6ita, proovi ise vilistada yksi
                    Üks-kaks-kolm : ONOPKO POWER!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas PeTy3bI Vaata postitust
                      kui oskad m2ngida - siis k6ige kehvem kohtunik ei seega teid v6ita, proovi ise vilistada yksi
                      Väga õige!

                      Sel tasemel peab andeks andma meeskonnakaaslaste seisvast pallist möödalöömised ja kohtunike apsud. Hooaja kokkuvõtes need eksimused tabeliseisu vaevalt mõjutavad, seega nautige neid asju mängus, mis rõõmu teevad

                      Kommentaar


                        Siin räägitakse mingist eluaegsest karistusest siis mina sellist karistust distsiplinaarkomisjoni juhendit sirvides ei leidnud kuid sain sellise punkti:


                        5.01.1 Vägivaldne käitumine kohtunike suhtes (tahlik löök käe, jala või peaga, samuti vastava tegevusega ähvardamine) – diskvalifitseerimine kuni 1 aastaks;

                        Kommentaar


                          Ma arvan, et küll Pohlak otsustab, mis sellisest kohtunikuahistajast mehest saab, distsiplinaarkomisjon on rohkem veidrike bande... Aga ma nägin tollel päeval veel ühte kohtuniku, joonekohtuniku ründamist - Timur räägi sellest

                          Kommentaar


                            Algselt postitas külastaja Vaata postitust
                            Siin räägitakse mingist eluaegsest karistusest siis mina sellist karistust distsiplinaarkomisjoni juhendit sirvides ei leidnud kuid sain sellise punkti:


                            5.01.1 Vägivaldne käitumine kohtunike suhtes (tahlik löök käe, jala või peaga, samuti vastava tegevusega ähvardamine) – diskvalifitseerimine kuni 1 aastaks;
                            Pretsedent on ju alles paar aastat tagasi olnud. Välgu ja Fauna mängus. Minu mäletamist mööda aastat karistust ei antud, pool vist. Aga kel huvi vaatab täpsemalt järgi. Eluaegset kindlasti mitte, unustage ära.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas jethro Vaata postitust
                              Pretsedent on ju alles paar aastat tagasi olnud. Välgu ja Fauna mängus. Minu mäletamist mööda aastat karistust ei antud, pool vist. Aga kel huvi vaatab täpsemalt järgi. Eluaegset kindlasti mitte, unustage ära.
                              kas fauna vs välk mängus ka kohtunik pihta sai? minu mäletamistmööda küll mängijad said kannatada seal ja kohtunikule lubati haiget teha a kas reaalselt ka keegi midagi tegi? ja karistused olid imho ikka aasta ja natu peale, päris kindel muidugi pole!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas PeTy3bI Vaata postitust
                                kui oskad m2ngida - siis k6ige kehvem kohtunik ei seega teid v6ita, proovi ise vilistada yksi
                                Ei sega küll jah aga mängu võib ära küll rikkuda kui 0:1 seisult laseb 2 suht ebaõiglast väravat läbi + mõned teiseda apsakad sisse.Juhtub kõigil aga jah..

                                Kommentaar

                                Working...
                                X