320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

4.Liiga Lõuna Alagrupi tulemused

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tartu Quattromed – Tartu FC HaServ 0:4, HaServ võtab siit kindlad 3 punkti
    JK Luunja – FC Otepää x:x, ei hakka ennustama
    FC Abja – FC Tabivere 2:1 Abja teeb väikese üllatuse
    Tõrva FC Warrior – FC Elva Puka 1:3 Puka poisid ei lase end üllatada
    JK Rock&Roll Löök – JK Welco Elekter 3:2 on tulemas üsna võitluslik mäng
    Tartu EMÜ SK – FC Aspen 3:2, Aspen on annab kõva lahingu kuid õnne jääb pisut puudu

    Kommentaar


      Tartu Quattromed – Tartu FC HaServ mnjah..kolmapäeval karikas..neljapäeval maakond..reedel liiga..peab vist sinise lehe vötma..x:x JK Luunja – FC Otepää viik meeldiks rohkem a pakun 2:1 emba-kumba
      FC Abja – FC Tabivere tabivere peaks harjunud olema,et mäng toimub krt teab kui sita väljaku peal nii,et 4:0 ei tohiks eriti raske olla.
      Tõrva FC Warrior – FC Elva Puka tabeli alumine ots vöib kaasa tuua igasugu yllatavaid tulemusi.minu jaoks oleks see kasvöi see,et warrior lööb 2 väravat.skoor ise jääb vast siis..4:2 näiteks.
      JK Rock&Roll Löök – JK Welco Elekter rock on päris ilusa seeria siin vahepeal teinud..vast suudavad jätkata 3:1 neile.
      Tartu EMÜ SK – FC Aspen viimane mäng med-iga näitas,et aspen suudab korra nöelata,a ei midagi enamat.timur ja tema meeskond liigub vaikselt sinna 3-4-nda koha suunas.3:1 neile.
      nr 31

      Kommentaar


        Algselt postitas Martin Vaata postitust
        Quattromed - HaServ 1:0

        Muu ei koti.
        Nu sellisel juhul peate ikka kõvasti üle oma varju hüppama,siis on võimalik.
        Olen see kes olen

        Kommentaar


          Algselt postitas kaitz Vaata postitust
          Nu sellisel juhul peate ikka kõvasti üle oma varju hüppama,siis on võimalik.
          ja mitte ainult oma varju

          Kommentaar


            Algselt postitas kaitz Vaata postitust
            Nu sellisel juhul peate ikka kõvasti üle oma varju hüppama,siis on võimalik.
            Abja poisid peaksid mäletama küll. Kaitse, kaitse, paar pikka palli ja mis ta oligi? 5:0?

            Ehk keskenduks vähe rohkem enda mängule? Või mis, treener?
            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

            Kommentaar


              Algselt postitas Martin Vaata postitust
              Abja poisid peaksid mäletama küll. Kaitse, kaitse, paar pikka palli ja mis ta oligi? 5:0?

              Ehk keskenduks ehk vähe rohkem enda mängule? Või mis, treener?
              Selge selge ,eks seda teeme nagunii,aga edu HaServi võitmisel,mis iseenesest on ju põnev ja eks koduväljakul on seis vastupidine,KUI Quattromed meid külastab
              Olen see kes olen

              Kommentaar


                ok..meie taktika med-i vastu on rynnak,rynnak ja veelkord rynnak ja seis jääbki 6..7:0.näedsa siis herr kaitz nyyd on köik kaardid avatud,jääb yle ära oodata reedene mäng,et siis näha kummal öigus oli.
                nr 31

                Kommentaar


                  Algselt postitas vahis Vaata postitust
                  ok..meie taktika med-i vastu on rynnak,rynnak ja veelkord rynnak ja seis jääbki 6..7:0.näedsa siis herr kaitz nyyd on köik kaardid avatud,jääb yle ära oodata reedene mäng,et siis näha kummal öigus oli.
                  Täpselt nii
                  Olen see kes olen

                  Kommentaar


                    Algselt postitas kaitz Vaata postitust
                    Selge selge ,eks seda teeme nagunii,aga edu HaServi võitmisel,mis iseenesest on ju põnev ja eks koduväljakul on seis vastupidine,KUI Quattromed meid külastab
                    abja ja te m'ngite yltse meiega>(

                    Kommentaar


                      Algselt postitas painkill3r Vaata postitust
                      abja ja te m'ngite yltse meiega>(
                      Ega jah ,tõsi ta on ja nii jubedal väljakul
                      Olen see kes olen

                      Kommentaar


                        noh!! 4.Liiga Lõuna Alagrupi kaaslased! kolmapäeval kell 17.30 tuleb mäng
                        Haserv- Muhumaa , tulge vaatama!!! näitame koos , et meie 4.Liiga Lõuna Alagrupp on tugevam , kui nende 3 liiga!!!!
                        sissepääs on tasuta!!!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Onopko Vaata postitust
                          noh!! 4.Liiga Lõuna Alagrupi kaaslased! kolmapäeval kell 17.30 tuleb mäng
                          Haserv- Muhumaa , tulge vaatama!!! näitame koos , et meie 4.Liiga Lõuna Alagrupp on tugevam , kui nende 3 liiga!!!!
                          sissepääs on tasuta!!!
                          Tuleks küll kui trenni poleks,pole ju omasilmaga HaServi mängu näinud.

                          Küll aga Muhumaa mängu,kuna olime laagris Kuressaares ja tegime ka ühe mängu,mille 0:7 kaotasime,vääga jõulised ja suured ja paar välkiiret ründajat.
                          Olen see kes olen

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Onopko Vaata postitust
                            noh!! 4.Liiga Lõuna Alagrupi kaaslased! kolmapäeval kell 17.30 tuleb mäng
                            Haserv- Muhumaa , tulge vaatama!!! näitame koos , et meie 4.Liiga Lõuna Alagrupp on tugevam , kui nende 3 liiga!!!!
                            sissepääs on tasuta!!!
                            sissep''s tasuta(H)

                            Kommentaar


                              Algselt postitas kaitz Vaata postitust
                              Tuleks küll kui trenni poleks,pole ju omasilmaga HaServi mängu näinud.

                              Küll aga Muhumaa mängu,kuna olime laagris Kuressaares ja tegime ka ühe mängu,mille 0:7 kaotasime,vääga jõulised ja suured ja paar välkiiret ründajat.
                              ise arvan,et sellist jalutuskäiku nagu lootosega vaevalt tuleb..vot ei oska kuidagi vörrelda kah kumb sektor kövem on kas löuna v lääne 3-s liiga.igaljuhul anname endast parima,eks näha ole kuda nad mudaliiga satsiga toime tulevad.
                              nr 31

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Onopko Vaata postitust
                                noh!! 4.Liiga Lõuna Alagrupi kaaslased! kolmapäeval kell 17.30 tuleb mäng
                                Haserv- Muhumaa , tulge vaatama!!! näitame koos , et meie 4.Liiga Lõuna Alagrupp on tugevam , kui nende 3 liiga!!!!
                                sissepääs on tasuta!!!
                                tuleks ikka, aga kell seitse on ju tsehhi-portugal.
                                võibolla isegi esimesele poolajale satub. annelinna arenal ikka mäng?(igaks juhuks võiks mängupaika alati mainida, ega ma ei tea, äkki olete kuskile murule kolinud)

                                Kommentaar

                                Working...
                                X