320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

4.Liiga Lõuna Alagrupi tulemused

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas painkill3r Vaata postitust
    nii enese kindlad?
    ei ole kindlad aga tuleb ikkagi vigade parandus teha

    Kommentaar


      Algselt postitas mirko Vaata postitust
      ei ole kindlad aga tuleb ikkagi vigade parandus teha
      Ma arvan kõigil tuleb teha,v.a HaServ,kellel pole midagi teha
      Olen see kes olen

      Kommentaar


        Algselt postitas kaitz Vaata postitust
        Ma arvan kõigil tuleb teha,v.a HaServ,kellel pole midagi teha
        see sygis ring eksib ka haserv ma arvan aga siis on hilja et vigade parandus teha

        Kommentaar


          FC Aspen 7: 1 Tõrva Warrior

          Kommentaar


            Algselt postitas artuuuro Vaata postitust
            FC Aspen 7: 1 Tõrva Warrior
            Ehk kirjeldad mängu?
            Olen see kes olen

            Kommentaar


              Algselt postitas -mirko- Vaata postitust
              Welco-Abja 2-1.
              Abja juhtima siis meie enda käkist, sööt väravavahile, sealt sööt ründajale ja siis jubavärav.
              Poolaja lõpus lõime 2 vastu (K.Noormets). Olukordi oli meil (ise lõin pmst tühjast väravast mööda), mängu kontrollisime ka, kuid 2. poolaeg oli ikka väga nadi meil.
              Kui me süüdaks mängida oma fännide toetuse vääriliselt, oleksime vist esimesel kohal liigas:P
              Abjalt aga korralik võitlus (nad olid ka vähemuses- ei saadud vist mehi kokku)

              Mnjaa ja 10st mängijast,kes kohal olid 6 mängivad siis A klassi.

              Sügisringi avamängus siis JK Luunjaga 26.juulil,loodetavasti siis Abja Gümnaasiumi staadionil.
              Olen see kes olen

              Kommentaar


                Algselt postitas kaitz Vaata postitust
                Ehk kirjeldad mängu?
                Aspen esimene poolaeg läks juhtima 3:0, teine poolaeg 4:0, siis 4:1 ja lõppu aspeni poolt veel 3 väravat.

                Kommentaar


                  Kahjuks ei suutnud JK Luunja meeskond võõrsilt punkte juurde korjata millest on muidugi kahju kuid loodame sügisringis kodus oma võtta. Juba enne kohtumist kurtsid mehed väsimuse üle mis on ka arusaadav kui nädalas peetakse maha kolm mängu millest 2 maakonna ja üks liiga mäng mis oli ka meeste liikumistes näha. Aga see polegi suureks vabandusek eks me olime lihtsalt sellel päeval pisut nõrgemad. Eks väike puhkus mis nüüd tulemas on ole kõigile kasulik, et siis jälle sügisringis põnevaid mänge pidada. Muidu jättis Tabivere meeskond üsna hea mulje ja kõik oli ok väljaarvatud ilm mis tegi palli püüdmise väravavahile raskeks. Kui ka sügisringis samat taset nädatakse on igal meeskonnal Tabiveres raske vastu hakata kuna kodumeeskond oskab hästi oma väikese väljaku eelise oma kasuks kallutada.

                  Tänud ilusa mängu eest ja peatse kohtumiseni Annelinna väljakul.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas külastaja Vaata postitust
                    Kahjuks ei suutnud JK Luunja meeskond võõrsilt punkte juurde korjata millest on muidugi kahju kuid loodame sügisringis kodus oma võtta. Juba enne kohtumist kurtsid mehed väsimuse üle mis on ka arusaadav kui nädalas peetakse maha kolm mängu millest 2 maakonna ja üks liiga mäng mis oli ka meeste liikumistes näha. Aga see polegi suureks vabandusek eks me olime lihtsalt sellel päeval pisut nõrgemad. Eks väike puhkus mis nüüd tulemas on ole kõigile kasulik, et siis jälle sügisringis põnevaid mänge pidada. Muidu jättis Tabivere meeskond üsna hea mulje ja kõik oli ok väljaarvatud ilm mis tegi palli püüdmise väravavahile raskeks. Kui ka sügisringis samat taset nädatakse on igal meeskonnal Tabiveres raske vastu hakata kuna kodumeeskond oskab hästi oma väikese väljaku eelise oma kasuks kallutada.

                    Tänud ilusa mängu eest ja peatse kohtumiseni Annelinna väljakul.
                    Samad sõnad teile

                    Kommentaar


                      Algselt postitas PeTy3bI Vaata postitust
                      vot.. juba 8 punkti ees))
                      Oodake ikka meie viimane mängu tulemus ka ära
                      Pain is temporary, honour lasts forever...

                      www.fcotepaa.ee

                      Kommentaar


                        Algselt postitas etsajo Vaata postitust
                        Oodake ikka meie viimane mängu tulemus ka ära
                        kaotage palun, ei viitsi siin teha "Edit"
                        Üks-kaks-kolm : ONOPKO POWER!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas PeTy3bI Vaata postitust
                          kaotage palun, ei viitsi siin teha "Edit"
                          Pole võimalik Otepää pürgib III Liigasse.
                          Olen see kes olen

                          Kommentaar


                            Alagrupiturniiri parimad ennustajad kennu789 ja vahis(!) saavad tasuks Nike palli

                            ojueee meil on veel yks pall trennis
                            Üks-kaks-kolm : ONOPKO POWER!

                            Kommentaar


                              Otepää-Qmed 4:0 (1:0). Väravad Kuld, Sepp (16-s väravalööja meil sel hooajal), Oja ja Ojaste. Raske mäng, Qmed võitles lõpuni nagu alati, kuid viimasel veerandtunnil jõud rauges. Väravavaht päästis korduvalt neid hullemast. Ise panin Viikmäed, kaitse andis palli kehvasti tagasi, sain segamatult 1-1 minna aga... löök tuli pisut nõrk ja Kaljula reaktsioon oli ka tasemel. Aga kevadringi kokkuvõtteks tuleb öelda - pole paha. II koht ja 4 punkti edu III-IV ees - ise küll nii optimistlik kevadel polnud. Eks teine ring tuleb jälle täiega panna, sest tegelikult oli ainult üks lihtne mäng kevadringis. Ülejäänute puhul ei osanud poolajal kordagi 100% öelda, et võit on käes. Kaks korda ei tulnudki. Puhkus.

                              Kommentaar


                                FC Abjaga liitusid 8 uut mängijat.

                                Olen see kes olen

                                Kommentaar

                                Working...
                                X