320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

4.Liiga Lõuna Alagrupi tulemused

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Otepää ka läheb

    Kommentaar


      Aspen samuti kohal

      Kommentaar


        Welco läheb ka!

        Kommentaar


          tervitus!

          TIMUR POISS ole hea ja helista mulle telefon on 51934002 jutt on tähtis!!!
          HASERVI esindaja võiks ka muga ühendust võtta!!!

          jään ootama!

          Kommentaar


            ma olen siin!
            Üks-kaks-kolm : ONOPKO POWER!

            Kommentaar


              emü ja quattromed peavad siis homme kell 1530 annelinna väljakul ühe lahingu maha. quattrole ei anna kindlasti rahu, et see hooaeg nad meid murda ei suutnud ja üritavad nüüd meid psühholoogiliselt nõrgestada vastu uut hooaega.
              kui me nüüd welco ka punti saaks, siis nagu selgitaksime välja, kes ei ole tartu puujalgadest meeskond. L-eesti puujala tiitel kuulub teatavasti puka meekonnale, kes aga pole eriti julged seda karikat vastu võtma.
              pommitaja

              Kommentaar


                Welco võib julgelt palli taguda!

                Kommentaar


                  Algselt postitas -mirko- Vaata postitust
                  Welco võib julgelt palli taguda!
                  ma usun, et teeme welcole pakkumise mingi teisipäev reinikul taguda 9vs9 kell 2000 nii et kui te valmis olete andke meile teada.
                  pommitaja

                  Kommentaar


                    emü sai siis täna quattrolt sugeda 3:2, kuigi esimese poolaja järel poleks seda küll keegi uskunud. teine poolaeg olid vastased juba omas elemendis st võitlesid ning sattusid ka meie värava alla tihedamini kui avapoolajal. kahju, et ei saanud päris lõpuni mängu teha ehk järgmine kord.
                    pommitaja

                    Kommentaar


                      Algselt postitas timursem Vaata postitust
                      emü sai siis täna quattrolt sugeda 3:2, kuigi esimese poolaja järel poleks seda küll keegi uskunud. teine poolaeg olid vastased juba omas elemendis st võitlesid ning sattusid ka meie värava alla tihedamini kui avapoolajal. kahju, et ei saanud päris lõpuni mängu teha ehk järgmine kord.
                      Miks lõpunin ei saanud siis?
                      Olen see kes olen

                      Kommentaar


                        Welco poolest võib vudida küll, kas see T või ülejärgmine?

                        Kommentaar


                          no quattro mäng pidi algselt kell 12 olema, aga siis pidi mingi noortemäng olema ja meie mäng nihkus 1530 peale. veits peale 4 aga ilmusid mingid santose noored välja kellel pidi seal trenn algama ja nii me saimegi 1 poolaja pluss siis mingi 20 teist vast mängida. mis teha, seal annelinnas koguaeg mingi maletamine käib ja enne ei saa kindel olla kui lõpuvile kõlanud, et saab mängitud terve mängu.

                          welcole aga nii palju, et ootame ära talijalka kohtuniku otsuse kas ta laseb meil ära jäänud mängu pidada mingi teisipäev ära v mitte. siis saame edasi vaadata.
                          ma usun, et teil see sama probleem, kuna ära jäänud mäng tõsteti aastalõputurniirga samale päevale.

                          aga kas teile sobib kui me teile homme ütleme, kas saab juba see teisipäev vudida v lükkame selle natukene edasi?
                          pommitaja

                          Kommentaar


                            Algselt postitas timursem Vaata postitust
                            no quattro mäng pidi algselt kell 12 olema, aga siis pidi mingi noortemäng olema ja meie mäng nihkus 1530 peale. veits peale 4 aga ilmusid mingid santose noored välja kellel pidi seal trenn algama ja nii me saimegi 1 poolaja pluss siis mingi 20 teist vast mängida. mis teha, seal annelinnas koguaeg mingi maletamine käib ja enne ei saa kindel olla kui lõpuvile kõlanud, et saab mängitud terve mängu.

                            welcole aga nii palju, et ootame ära talijalka kohtuniku otsuse kas ta laseb meil ära jäänud mängu pidada mingi teisipäev ära v mitte. siis saame edasi vaadata.
                            ma usun, et teil see sama probleem, kuna ära jäänud mäng tõsteti aastalõputurniirga samale päevale.

                            aga kas teile sobib kui me teile homme ütleme, kas saab juba see teisipäev vudida v lükkame selle natukene edasi?
                            timur te saalis ei mängi ??? teeks ühe väikse sõprusmängu meie tuleme teile välja külla ja teie meile saali külla ?? suhtleks meilil spoke@hot.ee

                            Kommentaar


                              Algselt postitas timursem Vaata postitust
                              ma usun, et teeme welcole pakkumise mingi teisipäev reinikul taguda 9vs9 kell 2000 nii et kui te valmis olete andke meile teada.
                              Kas teil mõnda muud päeva poleks pakkuda?..Mul tuli just meelde (ma kardan, et meie juht ja isa Mirko unustas ka selle ära), et alates homsest on kolmel teisipäeval järjest Rockil eurosarja mängud kodus ja need jookseksid selle võimaliku jalkamängu ajaga kokku..meil satsis üsna mitmeid kossuhuvilisi, nii et võib raskeks minna satsi kokkusaamisega.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Leemet Jobikõrv Vaata postitust
                                Kas teil mõnda muud päeva poleks pakkuda?..Mul tuli just meelde (ma kardan, et meie juht ja isa Mirko unustas ka selle ära), et alates homsest on kolmel teisipäeval järjest Rockil eurosarja mängud kodus ja need jookseksid selle võimaliku jalkamängu ajaga kokku..meil satsis üsna mitmeid kossuhuvilisi, nii et võib raskeks minna satsi kokkusaamisega.
                                no pakkuda saaks ka veel kolmapäeva, aga siis läheks meil väga raskeks, sest neljapäev ju need talijalkamängud. samas kui te see kolmapäev viitsite teha siis miks mitte. anna teada.
                                pommitaja

                                Kommentaar

                                Working...
                                X